Carving dla początkujących owoców i warzyw ze zdjęciami i wideo

Carving dla początkujących owoców i warzyw ze zdjęciami i wideo

Carving, jak stwierdzono w Wikipedii – sztuka rzeźbienia w sprawie pokoju, drzew, ludzi, kości. W kuchni, rzeźba wykonana na owoce i warzywa, ser i czekolada. i używane do dekoracji świątecznego stołu i uroczyste posiłki.

Carving i nadal chodził ścieżki równoległe i po prostu nie spotkały się ze sobą. Ale to, co piękno jest otrzymywany z prawdziwych mistrzów rzeźba! Oczywiście, byłem nawet trudno sobie wyobrazić, że mogę rozwijać się tak wysoko, ale jak to się mówi, „zły żołnierz, który nie marzy o zostaniu ogóle.”

Dlatego też postanowiłem spróbować. Jak wiecie, sztuka rzeźbienia wprowadzić grupę po prostu zacząć. Postanowił nauczyć się na własną rękę.

Ponieważ niedługo święta Nowego Roku i chcą zrobić dla swojej ukochanej tej magicznej nocy i menu Nowy Rok jeszcze bardziej smaczne, fantastyczny i magiczny. Chociaż pięknie urządzone dania może i powinien zrobić każdy dzień! Najważniejsze jest to, że termin.

Z pięknie zaprojektowane i urządzone z owoców i warzyw w posiłkach przyniesie korzyści wszystkim: jedzenie i nastrój, i trawienie.

Podziwiam, że wychodzą piękny wystrój owoców i warzyw na świątecznym stole.

Szukam carving klasy mistrzowskie przypadkowo znaleziono witryna Michael Goursillaud – członek Narodowej Akademii Kuchni Francji, wicemistrza Francji w 2012 roku, w 2008 roku medalisty Francja i Mistrzostwa Europy – 2010. W jego nauki wideo i zapraszam do podjęcia rzeźbę dla początkujących razem.

www.creasculptures.com/. Jest szansa, aby zapisać i wziąć kurs od samego mistrza. Jeśli masz zdolność i pragnienie – aby spróbować. Albo możesz spróbować przejść rzeźba lekcje dla początkujących ze mną. Co ważne Bądź cierpliwy warzywa i owoce / specjalne noże do rzeźbienia.

Na przykład, o takiej.

Ale po pierwsze, można to zrobić tylko ostry skalpel lub dobry nóż.

A więc, zaczynamy rzeźba lekcje dla początkujących:

Share →