Carving owoców i warzyw

Carving owoców i warzyw

Piękne rzeźbienia owoców i warzyw nazywa rzeźbiarskich. Carving owoców i warzyw jest nie tylko piękna na stole jest całe dzieło sztuki, które w naszych czasach jest szybko nabiera tempa. Prawie każda kobieta chce ozdobić świąteczny stół to nie tylko piękny kosz owoców i talerz warzyw kraisivuyu przedkładania i prezentujących arcydzieła, z których drodzy goście chętnie przez długi czas i mówił o pięknej uczta!

Najlepszym rozwiązaniem będzie wyglądać świeże owoce i warzywa, więc najważniejsze jest to, aby wybrać produkty naisvezhayshaya, bardzo wielki wybór owoców, które będą nieco niedojrzałe. Na skórki owocu, nie powinno być żadnych vmyatinok, pęknięcia, powinno być twarde i doskonały. Musisz zwracać uwagę i piękny kolor owoców i warzyw, nie zapomnij o owoców tropikalnych, które mają bogate kolory i ciekawe kształty.

Istnieją pewne owoce, które w reakcji z powietrzem mają właściwości tracą kolor i nie staniecie się jako reprezentacyjny jako svezhevirezannie, na przykład jabłka ciała nie traci koloru białego, należy smarować sokiem z cytryny.

Wytnij takie piękno potrzebne są specjalne noże do carvingu, które muszą być bardzo ostre, w przeciwnym razie nasz obraz złamie i kruszyć.

Gotowe dzieło doskonale czekać na przyjazd gości, jeśli moczyć w zimnej wodzie przez 10 minut, a następnie można owinąć folią spożywczą i wstawić do lodówki. Kupno wodniste owoce takie jak arbuz moczono w wodzie nie jest to konieczne, łatwo owinąć folię i umieszczone w lodówce.

Jeśli chcesz stać się mistrzem rzeźbienia owoców i warzyw. Polecam przejść niezwykłą szybkość arcydzieł stolik i nigdy nie znudzi się uderzając swoją ulubioną blask!

Na zakończenie pragnę zwrócić Państwa uwagę, aby zobaczyć, jaki rodzaj eleganckiej guz można zrobić z prostej marchewki:

Share →