Chcesz wiedzieć, co ubrania moda jesień-zima 2013-2014 będzie ...

Chcesz wiedzieć, co ubrania moda jesień-zima 2013-2014 będą miały szczególne znaczenie? To ten artykuł specjalnie dla Ciebie!

Być może dwa najbardziej popularny materiał, z którego wykonane odzieży jesień-zima 2013-2014. – Ten skóry i futra. I to jest całkiem zrozumiałe, ponieważ nie ma nic, że zapobiega wilgoci, skórę, i nie ma nic, że chroni przed zimnem, jak futra.

Co to jest? A poza tym modne ubrania jesienno-zimowym 2013/2014 Skóry i futra – to główny trend w następnym sezonie!

Pomimo faktu, że w tej chwili nadal nie możemy myśleć, że lato będzie koniec i początek jesieni i zimy, sławni projektanci zadbali, że to, co mamy zamiar ubrać na następny sezon.

Inną charakterystyczną cechą sezonu jesień / zima 2013/2014. Oprócz mody, makijaż jest nasycony.

Nie częściej niż modne ubrania jesień / zima 2013/2014 zostanie przeprowadzone w następujących kolorach:

czarny. brązowy. złoty. zielony. turkus. niebieski i czerwony

Przy okazji, leginsy powracający do rangi, w kolekcjach mody jesień-zima 2013-2014 zostały przedstawione dość szeroko, które nie mogą jednak radować.

Nie należy zapominać, akcesoria mody – a mianowicie torby. W następnym sezonie, będą one prowadzone głównie w klasycznych kolorach – czarnym, brązowym, – będzie jednak spotkać i bardziej oryginalne rozwiązania, takie jak czerwony, królewskich kolorach niebieskim i fioletowym. Nawiasem mówiąc, od 2013 odbywa się pod patronatem wydruków zwierząt, a następnie do torby moda jesień-zima 2013-2014 będzie charakteryzował się ich stosowania.

Jeśli pamiętasz, futro jest bardzo popularny ostatnie kilka sezonów. Albo nie będzie to istotne w następnym sezonie.

Modne ubrania jesień-zima 2013-2014 futra – jeden z głównych trendów

Najczęściej występuje futro, oczywiście, futra, jednak niektóre popularność i wygrać kolejny modne ubrania zima / jesień 2013/2014 . Na przykład, w Gucci w swoich zbiorach odzwierciedlenie eleganckie 70s.

Nawiasem mówiąc, jeden z trendu – jest stosowanie jasnych, nieoczekiwane kolory futra. Fioletowy, zielony, niebieski, czerwony, wszystkie te odcienie futra, które będą modne w tym sezonie.

Innym trendem – korzystanie z futra jest nie tylko modne ubrania jesień-zima 2013/2014, ale również w akcesoria

Na przykład, mogą być ozdobione czapki futra, rękawice, buty, a nawet torebki!

Share →