Cherry brandy

Cherry brandy

Kto by nie chciał szklanki likieru wiśniowego pachnący? Cherry-drzewa rodziny z niskim szaro-brązowej kory, zaostrzone na krawędzi ząbkowane liście i poprawna, pachnące kwiaty na wiosnę, miasto Kerasund nad Morzem Czarnym, gdzie rzymski generał Lucullus po zwycięstwie nad króla Mitrydata Pontu w roku 680 pne. e. eksport owoców we Włoszech i przyczynił się do rozprzestrzeniania się w krajach Europy. Czereśnia – berry przydatne w leczeniu wielu chorób, a wina wykonane z niego mają niepowtarzalny urok.

Dwa kilogramy dojrzałych wiśni umyć i usunąć tylko łodygę, że i kości pozostają. Wlać do butelki szeroko usta, ale nie banki. Każdy wiersz wiśni wlać cukru, podczas gdy wydatki 1 kg cukru.

Wiązane szyjkę butelki z czystą ściereczką i pozostawić na piętnaście do dwudziestu, czasem do trzydziestu dni. Słońce nie powinno stać. Następnie przefiltrować sok, który jest głównym esencje zapachowe do kąpieli.

Mieszanie do monopolowego-kwestia gustu, ale lepiej część, być może, jest w następujący sposób: 1 część esencje, 2 części czystego syropu i 1 część syropu cukrowego zimno.

Syropu przygotowano w następujący sposób: dwa części wody na trzy części cukru, to jest 1 szklance wody, 1.5 filiżanki cukru.

Share →