Chińskie pigułki aborcyjne

Chińskie pigułki aborcyjne

Chińskie pigułki dla aborcji

Chińskie pigułki dla aborcji zawierają tę samą substancję czynną, co te tabletki, które są sprzedawane w naszych aptekach i dopuszczone do użytku. Więc dlaczego kobiety umierają z nich? Dziś w regionach graniczących z Chinami, wykorzystanie chińskich tabletek aborcji stał się plagą.

Chińskie pigułki aborcyjne. Przede wszystkim, nie ma lekarz przepisze tabletki bez tłumaczone na rosyjski instrukcji. Gdzie jest gwarancja, że ​​te tabletki zawierają dokładnie ten lek, co mówią sprzedawcy?

To nie jest często zdarzało się, że różne tabletki, importowane z Chin, okazało się nie substancje wymienione w ogłoszeniu.

Ale nawet jeśli chińskie tabletki zawierają lek do zakończenia wczesnej ciąży, mifepristone, nadal są niebezpieczne. Problemem jest to, że mogą one być stosowane wyłącznie pod nadzorem lekarza i po przeprowadzeniu badania wstępnego. Niezastosowanie się do tych dwóch warunków prowadzi do śmierci kobiety.

Podobnie można umrzeć, jeśli wziąć sam mifepristone, wykonane w dowolnym kraju. Dlatego ta grupa leków są sprzedawane tylko na receptę. Ale niektóre kobiety wstydzą się iść do lekarza ze swoim problemem i liczyć na chińskie tabletki, które są dostarczane i rozproszonych niepiśmienni ludzie.

To prowadzi do tragedii.

Chińskie pigułki aborcyjne. Przyczyny śmierci kobiet w pigułce dla aborcji

Główne przyczyny zgonów kobiet po zażyciu dwóch tabletek Chińczyków – krwawienie i zakażenie. Od kobiet zwykle nie mają pojęcia jak postępować należy aborcji, mogą pominąć obfite krwawienia, biorąc go za normę. Kiedy kobieta czuje się źle, może być za późno.

Krwawienie może spowodować upadek – gwałtowny spadek ciśnienia krwi i śmierci z powodu niedostatecznego dopływu krwi do najważniejszych organów. Na pewnym etapie, wciąż możesz pomóc kobiecie, ale to było w porę wizyta u lekarza może być przyczyną jej śmierci.

Niezbadane kobieta może chińskie tabletki, nie wiedząc, że miała ciążę pozamaciczną. W tym przypadku, to grozi rozbicie jajowodu, który jest również towarzyszyć krwawienie.

Chińskie pigułki aborcyjne. Aborcja może być niekompletna – dzieje się to często z mifepristonu i ginekologów z powodzeniem poradzić sobie tego powikłania. W tym przypadku kobieta może być mylące, na pierwszy krwawienia, a następnie (w przypadku poważnego krwawienia nie będzie i nie będzie dostać się do szpitala), rozpocznie się proces zapalny, jak w macicy tworzy grunt dla patogenów.

Przyczyną procesu zapalnego może stać się ich własne zakaźnych i chorób zapalnych narządów płciowych nie zostały zidentyfikowane i traktowane w sposób terminowy do produkcji aborcji (w klinice przedporodowej nie muszą, zgodnie z instrukcją).

Proces zapalny w macicy, co jest powierzchnia rany – to straszne. Opracowany endometritis – wysoka gorączka, znacznie zakłócało ogólnego stanu kobiet, są bóle w dole brzucha. Czasami macicy podstępna i jest to również niebezpieczne, ponieważ kobieta nie daje wartości jego atrybutów. Z czasem, proces ten może prowadzić do besplodiyubesplodie.

Jeśli endometrioza nie jest leczona, może przejść proces zapalny macicy, przydatków – na jajowodów i jajników. Ropne zapalenie jajowodów prawie zawsze prowadzi do bezpłodności, ponieważ rury opracowanie zrosty, przylegają do siebie i jajo nie może przechodzić przez rurkę do macicy. Ale ta sytuacja nie zawsze jest przeszkodą do zapłodnienia, a plemniki są znacznie mniejsze niż jaja.

W wyniku rozwoju ciąży pozamacicznej.

Zapalenie niekompletnej aborcji

Proces zapalny może rozprzestrzenić się do otaczających tkanek macicy i okazało się typowe wielu wrzody – ropnie. Takie Festering może iść na otaczające narządy – pęcherza moczowego i odbytnicy, a także błony surowiczej na podszewka jamy miednicy i jamy brzusznej. Stan kobiety staje się niezwykle trudne.

W celu zapisania jej często do całkowitego usunięcia wszystkich narządów płciowych, ale w tym przypadku nie można uratować wszystkich.

Do stosowania mifepristonu istnieje wiele przeciwwskazań i inne narządy. Na przykład, nie można używać go w ludzkiej wątroby, nerek, nadnerczy, w innych poważnych chorób narządów wewnętrznych, w przypadku przyjmowania niektórych leków. I najważniejsza zasada nie zawsze jest przestrzegane w niezależnie od pigułek aborcyjnych chińskich – wiek ciążowy nie powinien przekraczać 42 dni opóźnienia następna miesiączka.

Wszystko to prowadzi do tego, że tabletki chi kobiet umiera poronienie.

Share →