Choroba piersi

Choroba piersi

 

W ostatnich latach, sądząc z dużej rozpiętości Choroba piersi. Okazuje się, że prawie najbardziej kruche ciała kobiecego ciała są piersi. To jest naprawdę bardzo poważna, kiedy, według statystyk, ponad 60% kobiet kwitnące wieku, cierpi na jakąś formę choroby piersi.

Wszystkie choroby piersi może być zapalnych i nowotworowych. Zapalenie gruczołu sutkowego – zapalenie sutka. Najczęściej występuje u kobiet w okresie poporodowym i jest związany z zastoju mleko gruczołu sutkowego i wnikaniem zakażenia.

W łagodnych nowotworów piersi to zapalenie sutka, w tym torbiele, raka piersi, piersi, fibro gruczolakowłókniaka cystic torbieli piersi-raka piersi związanego z ciążą. Wśród nowotworów piersi na pierwszym miejscu raka piersi.

Najczęstszą Choroba piersi mają piersi, w którym gruczoły sutkowe są utworzone w miękkiej lub mocniejsze uszczelnienie lub torbieli wypełnionej płynem. Powodem tych zmian Ekspertów patrz awarii w równowagę hormonalną w organizmie. Dlatego pojawienie się któregokolwiek z kilkudziesięciu rodzajów zapalenia wymienia na pierwszym miejscu mówi o pogorszeniu zdrowia kobiet, które mogą doprowadzić do poważniejszych konsekwencji.

Dokładna diagnoza Choroba piersi Lekarz stawia na badania, badania palpacyjnego i wielu niezbędnych badań – USG piersi i węzłów chłonnych pachowych, mammografia, cytologia punkcikowe lub wyciek z brodawki i inne. Mając dane o stanie gruczołów sutkowych, specjalista przepisuje kompleksowe, indywidualnie dopasowane leczenie.

W przeliczeniu na przyczyna Choroba piersi. może być zalecana w celu skorygowania nierównowagi hormony. Jeśli jest to węzłowy mastopatia niektóre formy i utwardzane chirurgicznym usunięciu istniejących konstrukcji. I usunięcia głównych objawów zapalenia sutka, istnieje wiele leków, wśród których znajdują się leki moczopędne, przeciwzapalne, przeciwbólowe i leki przeciwlękowe, i bardzo często stosowanych leków pochodzenia roślinnego.

W leczeniu chorób sutka siebie przeciwwskazane!

Niestety, w ostatnich latach coraz więcej lekarzy mają spotkać się z najbardziej niebezpieczne i trudne Choroba piersi – komórki raka sutka, gdy jego zmiany i zaczynają szybko mnożenie wyniku powstawania guzów. Proces ten jest również najczęściej obserwowane wobec zmian hormonalnych, w szczególności, zwiększony poziom estrogenów w organizmie, ze względu na wzrost produkcji własnej lub gruczoły większe przychody z zewnątrz. Breast cancer objawia się samo, jak piersi, a zatem wymaga dokładnej analizy w celu wykrycia jakichkolwiek Choroba piersi.

Kobieta może być obserwowane węzłowe foki, czasami dość duże i sztywne, co prowadzi do zmiany kształtu piersi. Część mnie, a skóra nad guzem – kurczy się lub zagęszcza, wsuwa się i zmienia barwę, tym tworzenia owrzodzenia skóry. Istnieje lub żółtawa wydzielina krwawa z brodawki, brodawki mogą zwiększyć lub wycofany.

Ale znacznie mówić o raku piersi i zestawu etapie, to znaczy nasilenie choroby, jest możliwe tylko po dokładnym badaniu – rentgenowskie piersi, USG, biopsja, itp W zależności od obserwowanych zmian w samej sutkowego, węzłów chłonnych i innych narządów, i wyznacza leczenia.

Należy zauważyć, że udział procentowy całkowitego wyleczenia, wyższy wcześniej choroba piersi, wykryty – pozbyć się go więcej niż 95% kobiet z wczesnych zmian w piersiach. Jest to także z powodu wysokiej wydajności i inteligentnej kombinacji różnych sposobów leczenia raka sutka.

Leczenie raka sutka często polega na usunięciu dotkniętego rakiem sutka i pachowych węzłów chłonnych. Technika ta okazała się skuteczna i ma minimalny wpływ i pozwala wykonać w przyszłości rekonstrukcji piersi na wysokim poziomie estetycznej. Jednak w niektórych przypadkach możliwe jest usunięcie tylko guza i dodanie radioterapia utrzymać piersi.

Leczenie naświetlaniem oznacza leczenie raka sutka, w zabijaniu komórek rakowych, hamuje wzrost guza i jego rozprzestrzeniania się przez specjalny promieniowania.

Chemioterapia już działające na całym ciele, zwalczanie nawet najmniejsze i odległych przerzutów do zabijania komórek nowotworowych w całym ciele. Wspólne działanie i ma hormon, ingerując w korelacji z rozwoju i progresji raka piersi przez estrogeny. Wszystkie te metody, zwłaszcza w połączeniu z działaniem mogą znacznie zwiększyć skuteczność leczenia i zapewniają trwałe rezultaty.

Pozostaje przypomnieć, że w obecnym czasie pozwala chirurgii plastycznej kobiet, które straciły pierś, nie cierpią na całe życie takiego ciężką wadę fizyczną i przywrócić piersi w naturalny sposób. Jest to trudna operacja, ale specjaliści osiągnąć nabywa prawo piersi i symetryczny kształt, wielkość i były naturalne tekstury. Osiągnąć podobny efekt lub ze względu na silikonowe implanty wszczepia się w miejsce usuniętej prostaty, lub z własnej tkanki, zazwyczaj pobranych z jamy brzusznej, która jest w kształcie piersi i prizhivlyayut w nowej lokalizacji.

Ta ostatnia opcja jest trudniejsze i pourazowe, ale w wyniku piersi ma bardziej naturalny wygląd i otaczający nie będzie w stanie rozróżnić ją od pierwszego.

Share →