Choroby Alokaziya i łatwa pielęgnacja niego

Choroby Alokaziya i łatwa pielęgnacja niego

Zanim zaczniesz, zastanów się, czy można zapewnić właściwej opieki Alokaziya. Rosnące wymagania uwagi i wysiłku. Po pierwsze, należy pamiętać, że obowiązkowy światła. Jeśli widzisz nagle matowe i wyblakłe liście, poznajecie, że jest to początek choroby z powodu braku światła.

Leczenie na szybkie i łatwe: Niech stanie się światłość. Na naszej zdjęcie wyraźnie pokazuje prawidłowe oświetlenie.

Przyłącz się do naszej grupy!

Delikatne Alokaziya i rośnie

Zazwyczaj pojawia się pytanie, jak rosną, ponieważ przeciętny obywatel nie wystarczy, nie tylko czas, ale i pieniądze potrzebne do zakupu różnych urządzeń, nawozów i drogich nowych sadzonek. Ponadto, wiele ingerencji lubię pracować w ogrodzie, brak wiedzy, gdy przeszczepione, metody uprawy, nawożenia i kiedy sadzić kwiaty w ogóle.

Jeśli masz co najmniej jeden z tych powodów, a następnie odczytać moje instrukcje i zacząć hodować rośliny. Po pierwsze, wszystkie niezbędne poręczna i prosta zmiana, a po drugie, opieka jest znacznie łatwiejsze. Chcę podzielić się z wami moje wrażenia.

Przetwarzanie nie jest tak trudne, więc tutaj są absolutnie wszyscy sobie poradzić.

Udostępnianie tajemnic.

Faktycznie, jest to jeden z uroków pokoju, istniejących na Ziemi. Fantastyczny wygląd, czyli liście uderzające oto. Najczęściej rozszerzony na terytorium Azji Południowo-Wschodniej. Jednak to wiecznie zielnych urody może być stosowany nie tylko jako element dekoracyjny wzór z egzotycznej urody, ale również jako lek. Istnieją różne obrazy, na przykład krupnokornevoy, Sander i tak dalej.

Wszystko na świecie uprawia się około 70 odmian. Ludzie, o których mowa, po prostu „Shamrock” lub Arum, więc problem nie wynika z nazwy.

Mój Alokaziya i lądowania

W rzeczywistości, nie wymagają szczególnej opieki. Powiem ci więcej na temat roślin. Najważniejszym warunkiem powodzenia imprezy jest dobrze dobrana gleby. Od podłoża zależy wyłącznie od przyszłości swojego zwierzaka. Pot jest lepiej wziąć wysokie i nie bardzo szeroki, ponieważ korzenie kwiat jest wystarczająco długi. Pot jest najlepiej wybrać ceramiki lub tworzywa sztucznego.

Zdjęcia i wideo z procesu, można zawsze znaleźć w sieci World Wide Web.

Mogę dać radę: jeśli zdarzy ci się znaleźć miejsce na Sandero, nie martw się – to tylko blizna z martwych płatków.

Młody Sander ma wizerunek krótkiej szypułki, który jest zwieńczony naręczem dużych liściach. Faktycznie, o ile mi wiadomo, w domu Alokaziya rośnie całkiem dobrze, zwłaszcza jeśli się nią opiekować. Wszyscy moi przyjaciele mają również kopie.

Mój kolega zajmuje się dumnego i pięknego przedstawiciela tego gatunku. Poszła do Polly. Mogę pochwalić się kwiat o nazwie Polly Amazonica.

Jeden typ ma duży Alokaziya malowane zielone płatki. Ponadto, nie jest miedzią czerwone, która ma naturalnie barwy czerwonej rdzy. Zdjęcie wyraźnie pokazuje całe piękno i obcość.

Tak więc, uczenie się jest bardzo prosta. Przede wszystkim warto zauważyć, że doskonale nadaje się do uprawy jako zabawę. Zaskakujące jest to, że odnosi się do kłębuszkowego małej grupy, która może być nazywany barometrem.

Wszystkie funkcje są, że wysoka wilgotność lub przed deszczu na powierzchni liści pojawia się maleńkie kropelki wilgoci, takich jak małe nasiona. Uwierz mi, ja sam osobiście świadkiem tego wspaniałego zjawiska. Teraz zawsze po klimat w domu, z pomocą mojego osobistego zielonej barometr.

Umiarkowanego podlewania Alokaziya

Generalnie, wyładunek nie spowodować problemy i zawsze zadowolić unikalny kwiatostan w postaci ucha, otoczony bract. Podlewanie trwa zarówno dużo zabawy.

Wracając do kwestii opieki. To jest prawie całkowicie mało wymagająca roślina, w porównaniu z najbardziej popularnych, które są dumni tytuł rośliny doniczkowe. W rzeczywistości, lądowanie będzie zadowolony z jakimś ciepłym miejscu, które będzie dużo wilgoci i światła.

Optymalne byłoby miejsce, w którym będą łączyć nie tylko światło, ale również temperaturę. Na przykład, w moim pokoju (kłębuszków) żyje się bardzo dobrze, o czym kwitnące wygląd, nawet gdy okres kwitnienia jeszcze się nie rozpoczął. W sypialni znajduje się jeden róg, gdzie na przemian rządzić, że promienie słoneczne, półcieniu.

Przy okazji, w pokoju nie powinno być żadnych przeciągów. I jak zawsze zbyt zimno, wloty powietrza w pomieszczeniu nie otworzył.

Przycinanie Alokaziya w minutach

Ponadto, wilgoć, konieczne dla wzrostu na wysokim poziomie, ale nie unoszą się powyżej normalnego. Niska wilgotność będzie szkodniki, które niszczą smaczne część swojego zwierzaka. Rozważmy teraz hodowli. Jest ona przeprowadzana odrostów korzeniowych.

W tym przypadku, przycinanie jest niezbędne.

Jasny obraz Alokaziya

Share →