Ciągnik Bogdan Senchukov wykonane z meczów

Ciągnik Bogdan Senchukov wykonane z meczów

20-letni Bogdan Senchukov z Czerkasach Żaszków sprawia mecze gitarze w pełnym rozmiarze. W kolekcji jest mecz Bogdan Wieża Eiffla, akordeon, dwa statki, traktor z broną.

– Gitara jest trudne do zrobienia w tych miejscach, w których zaokrąglania z instrumentu. Mam wszystko, proszek powołany nie pociągał za sznurki. Jeszcze umieścić kołki. Struny wziął zwykle próbował grać – gitara brzmi. I dalej rozwijać pan jest gotowy.

Dopasowuje wystaje w dwóch warstwach. Zewnętrzne – mecze skleić razem, a wewnętrzna warstwa – mecze przejść w poprzek. Podstrunnica wykonana z drewna, jak w klasycznej gitary. Gdyby był z meczów, ciąg po prostu złamał.

Produkty meczów facet zaczął robić sześć lat temu. Pierwszy produkt – statek – przedstawiony dziadek.

– Skończyło się na dziewiątej klasie, miałem egzaminy – mówi Bogdan Senchukov. – Aby uspokoić nerwy zaczęły się mecze statku. Mama mówiła, żeby nie zrobić tak dobrze nauczył. Ale ciągle majstrować.

Mieszka z rodzicami. Rodzina ma dwie młodsze córki, którzy studiują w szkole. Guy absolwentem miejscowej szkoły zawodowej.

Ojciec jest słynny szewc w mieście, ma warsztat naprawy obuwia. Bogdan pracuje z nim w studio. Jeden produkt meczów spędza kilka miesięcy do roku.

Każdy dzień, 15 minut. do kilku godzin.

– Już nie wieżę Eiffla. Trzy lata nie może skończyć. Zorientowali się, jak być bardziej, a ręce nie sięgają. Akordeon wykonane w ciągu kilku miesięcy.

Gitara rozpoczęła się w lutym, byłem zafascynowany. Nie mamy z Internetu w domu, używać go rzadko. Dlatego wszystkie produkty Mam oryginał. I nie powtórzyć.

Akordeon się podobać Ivan Suchoj – założyciel Muzeum akordeon, słynnego muzyka.

Rysunki lub schematy Bogdan nie. Trzyma wszystko w głowie. Schematycznie, produkt można umieścić na papierze. Jak wiele meczów odbędzie, nie uważasz, że przed rozpoczęciem pracy. Gitara wydała już 13.500.

I Wieża Eiffla -. 2000 Clay radzi użyć do bagażnika.

Sprzedawcy są zaskoczeni, kiedy kupić wiele meczów. Weź Balabanovo. Oni horasho pokonać, czyste, jasne.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, wybierz ją za pomocą myszy, a następnie naciśnij Ctrl + Alt + A

Share →