Ciało jest na wyświetlaczu: wybrać to, co stroje kąpielowe pełne gwiazd?

Ciało jest na wyświetlaczu: wybrać to, co stroje kąpielowe pełne gwiazd?

Kim Kardashian.

Sezon wakacyjny to świetna okazja, a dla innych, aby zobaczyć i być widzianym. Jednak nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się idealnym ciałem. Aby zapobiec czuć się komfortowo na plaży w fałdy, którzy żołądka cellulit, a czyjeś nogi wydają się być zbyt krótkie lub kształtu piersi nieatrakcyjne.

Gwiazdy zbyt dobrze z tych problemów. Są one jednak bez wstydu chodzą na stroje kąpielowe moda plażowa. Jednak nie wszystkie gwiazdy zarządzać wybrać odpowiedni strój kąpielowy, a następnie cały świat dyskutuje pełny żołądek Scarlett Johansson, Jennifer Love Hewitt cellulit i obszernych ud Mariah Carey.

Jak podkreślają godność rysunku i wizualnie ukryć wady? Jakie stroje kąpielowe są idealne dziewczynki z niestandardowych form i co one przeciwwskazane? WDay.ru odpowiedzi na te pytania, na wzór słynnych dziewczyn z krzywego kształtu.

Kostium kąpielowy, który wybrał pyshnotelye Kim Kardashian (Kim Kardashian), doskonale podkreśla krągłości jej figury. Biały trykot wkładka na wąskie biodra i wizualnie zmniejszyć piersi.

Share →