Ciasta i ciastka

Ciasta i ciastka

Jak zamówić tort i ciasto?

W ciągu ostatnich kilku lat, torty weselne stały się bardzo popularne. Wystawione w formie piramidy na wielopoziomowym centrum stoiska, wyglądają bardzo imponująco, szczególnie w sztucznym świetle. Podstawowa idea tych produktów jest to, że każdy klient jest obliczana jeden ciasto.

Samo ciasto jest podzielona między nowożeńców i ich rodziców. W tym artykule opisano, jak wybrać i zamówić tort na tort weselny.

Waga ciasto ciasto

Masa jedno ciastko 150-160 g Zatem, w oparciu o liczbę wzywa przyjaciół i krewnych oczekiwać liczbę ciasta. Zazwyczaj szczyt piramidy wieńczy wadze 1,5-2 kg ciasta. To umieścić figurkę ślubu lub spowodować imiona młodej pary lub pierwszych liter ich nazw.

Wykończenie i dekorowanie

Na ciastka pokryte pasty cukrowej. Opatrunek jest utworzony z tego samego materiału. Zazwyczaj kwiaty, kolorowe serca, koła lub linie.

Nie ograniczamy Cię tylko wykonań projektu. Tak więc, jeśli chcesz jeden z klasycznych ciast. można zamówić tort tort w tym samym stylu. Możesz również pochodzić z projektu, który nasi cukiernicy z przyjemnością realizacji (ciasta na temat projektu).

Stać

Torty weselne są najbardziej korzystne spojrzeć na podpórce centralnej. Liczba poziomów zależy od tego ile zamówić ciasta. Maksymalna liczba kondygnacji – 5. Jeśli ciasta bardzo i nie mieści się na jednej podstawie, będziemy Ci inną.

Kolor

Nie ograniczaj się tylko do tych kolorów, które można zobaczyć na zdjęciach. Po początkowo lany jest w dwunastu różnych kolorach. Podobnie jak plastelinę dzieci. Ale wciąż można mieszać!

To bardzo ważne, że ciasto pasuje do koncepcji poczęty, gdy ślub będzie w żadnych pewnych kolorów.

Ceny ciastka i ciasta

Cena ciasto ciasto składa się z kosztu ciasta, ciastka, stoiska, dostawy i dodatkowe dekoracje, takie jak ślub figurki.

Jeden tort kosztuje 250 rubli. Jeśli jest to dokonywane na podstawie nadzienia, które nie są dostarczane z góry. Na przykład, „Trio pianki” (wiśnie, truskawki). Czekolada nadzienia są obliczane osobno.

Natychmiast zauważyć, że w oparciu o klasyczny ciasteczka sernika nie, ponieważ nie zachowują swój kształt, aczkolwiek sama ciasto można łatwo jest na niej oparta.

Cena placka zależy od złożoności wystroju. Biorąc pod uwagę każdy placek osobno, można zobaczyć opis cenę produktu na 1 kg.

Stojak, który wystawiał ciasta i ciastka są dostępne do wynajęcia. Koszt wynajęcia i lokaty wynosi 1500 rubli. Jeśli wrócisz stojak na 30 dni, zwrócimy swoje 1000 rubli. (Zastawu).

Ciasto z posypką

Cupcakes – to babeczki urządzone w tym samym stylu, jak ciasto. Dekoracje, że z reguły lany cukru. Koszt babeczki 190 rubli.

Te ciastka są zakupione na ślub jest stosunkowo rzadko, gdyż taki smakołyk, a typowe dla imprez dla dzieci. Jednak, ciastka z posypką są szeroko rozpowszechnione w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.

Jeśli są Państwo zainteresowani babeczki bez ciasta, proszę dzwonić o kontakt telefoniczny i wyjaśnić szczegóły kierownika.

Terminy dostawy

Każdy ciasto jest zasadniczo ciastko, a jego wytwarzanie czasochłonne. Torty i ciasta należy zamawiać z wyprzedzeniem, co najmniej 5 dni przed terminem wysyłki.

Share →