Ciasto bez pieczenia ciastek i serem przepis

Ciasto bez pieczenia ciastek i serem przepis

Ciasto bez pieczenia ciastek i sera – bardzo smaczne i łatwy leczeniu. Chyba każdy zgodzi się, gdy słyszą, że wypieki – jest sztuką. Ale to jest coś smaczne jak wszystko, a koszty o piekarnikiem i kuchenką – nie każdy chce, a nawet nie każdy może, ponieważ nie wszystkie uda. To jest dla tych, którzy nie szczególnie chce przyjaźnić się z pieca i poeksperymentować z ciasta, ciastka powołanych przepisów, które nie wymagają pieczenia. Ciasto ciasto z serem bez pieczenia może przygotować nawet początkującym kucharzom, ponieważ są one bardzo łatwe do przygotowania.

Zwłaszcza, że ​​niezbędne składniki do tych ciast mieć w każdym domu.

Herbatniki i ciasta bez pieczenia sera: łatwy przepis

Tu jest bardzo ciekawy przepis na ciasto z serem i ciasteczka bez pieczenia. Aby zrobić to, potrzebujemy 300 gr. babki, 150 gr. masła, 400 g twarogu średnio tłuszczu, 50g. cukier puder, 20g. natychmiastowe żelatyny, 200 ml. woda i naturalne syrop owocowy. Najpierw musisz pojemnika wlać żelatynę, zalać zimną wodą i odstawić na chwilę. Około 30 minut.

Kruche powinno być dokładnie zmielić. Tak, że został on wykonany z małym dzieckiem. Miękkie masło umieścić w posiekaną wątrobę. Pieczywo z mieszanki oleju delikatnie.

Ta masa do tego przepisu "Ciasto bez pieczenia ciastek i sera" musi uzyskać jednorodne i miękkie.

Pyszne ciasto bez pieczenia ciastka z serem

W formie testu, wstępnie określone przez pergaminem lub folią, należy dokładnie rozplanować wiele herbatników i masła. Rozprowadzać równomiernie na dole formularza i naciśnij lekko w dół. Formę następnie umieścić w chłodnym miejscu lub w lodówce przez około 15 minut. Moczone żelatyna ogrzewano w piecu mikrofalowym lub przez ogień.

Żelatyna w żadnym przypadku nie może być gotowana.

Ciasto bez pieczenia ciastka z serem: do innego pojemnika umieścić kawałek sera i pokonać z mieszadłem. Zestrzelić następne kilka minut. Wlać syrop do pobitego serowej i wymieszać.

Następnie należy stopniowo Otrzymaną masę wlać żelatynę i śmigać jak mały mikser. Z lodówki, aby uzyskać formę warstwami i na niego wylać ser, rozprowadzenie na powierzchni ciasta. Aby ciasto bez pieczenia ciasta twarogu i ciastka mrożone, należy umieścić z powrotem w lodówce.

Zamrożone gotowe sernik bez pieczenia z lodówki i kształtu, a obecnie na talerzu. Opcjonalnie można udekorować ciasto z karmelu, orzechów lub owoców.

Przepis na ciasto wideo bez pieczenia ciastek i sera

Share →