Ciasto bez pieczenia piernik Receptura

Ciasto bez pieczenia piernik Receptura

Sposób wytwarzania

Przygotowanie:

1. Gingerbread przeciąć na pół wzdłuż, banany, pokroić w plasterki, śmietana zmieszane z cukrem, nakrętki nie kruszą bardzo drobno. Vystelit miskę folią spożywczą do krawędzi powieszenie.

2. pokrojone marchewki zanurzone w śmietaną i układamy na dnie miski, wypełnienia luk śmieci kij.

3. Kolejna warstwa umieścić banana na nim ponownie, torty, a następnie ponownie warstwę bananów, posypać orzechami.

4. W ostatnich latach, położyć warstwę pierników. Warstwy te mogą być większe w zależności od wielkości i kształtu składników. Można użyć innych owoców, ale tych, którzy próbowali to zrobić, mówią, że z bananów lepiej.

Nakrętki można umieścić więcej na każdej warstwie, lub nie umieszczenia całości (do smaku). Z takim obliczeń podobny do zwykłych ciast, czekoladowe ciastka z pachnącym warstwy bananów – nikt nigdy nie myślę.

5. Wilgotność kontrolowana przez ilość śmietaną ciasto: chcą włosów – plastry DIP marchwi słabo. Jeśli marchewka jest gęsto pokryta śmietaną ciasto wyjdzie przetarg, prawie jak „Tiramisu” konsystencji.

6. Nie ma innej metody obliczeń: pierniki cięcia nie wzdłuż i w poprzek na ćwiartki, zalać to wszystko w śmietanie i wymieszać, położyć w misce lub na talerzu heaped natychmiast, zraszanie banany i orzechy. A jeśli zastąpi banany ananas, były bardzo podobne na torcie „Pancho”.

7. Aby utrzymać w lodówce przez noc, skręcić na talerzu, zdjąć folię. Udekorować wiórkami czekolady, kakao, jak odróżnić fantazję.

Appetit!

Składniki przepisu

Tuła piernik czekoladowy – 500 g kwaśnej śmietany – 500 g cukru pudru – 100 g Banana – 2 szt Orzechy włoskie trzydzieści g

Share →