Ciasto dekorowanie ogrodnicze kitu. Narzędzia oraz sposoby wytwarzania

Ciasto dekorowanie ogrodnicze kitu. Narzędzia oraz sposoby wytwarzania

Wszystkie techniki wykonania figurki zwierząt przedstawionych w tej sekcji nie będzie trudne, nawet dla początkujących. Chociaż istnieje kilka modeli, które wymagają doświadczenia z pasty cukrowej. Podstawowe formy i niezbędne narzędzia są bardzo proste.

Zrobiłem swoje zwierzęta z kitu cukru, barwników spożywczych malowane stabilne. Pastę cukrową można kupić w każdym supermarkecie lub słodyczy. Lany może być bardziej gęsta, jeśli dodać trochę jedzenia w jej celulozy gumy (hydroksy-metylocelulozy, E 464) lub gumy tragakant.

Dodatki te sprawiają, że postacie bardziej stabilny i pomóc im utrzymać kształt.

Liczba kitu cukru, który polecam dla każdego modelu mogą się różnić w zależności od wielkości figur, które chcesz zrobić.

Do produkcji figurek można używać białą masę marcepan, malować to inny kolor. Czasami pasty czekoladowe, jak również jadalne pasty do modelowania, zwłaszcza jeśli wykonujesz modelu brązowy lub kremowy kolor i nie chcesz, aby dodać barwników.

Gotowe wielobarwne pastę cukru i pasty jadalne do modelowania można kupić w cukierni, aby wyspecjalizowanych sklepów internetowych lub od znalezionych w działach spożywczych supermarketów, które sprzedają różne narzędzia do pieczenia.

Techniki przedstawione w tej książce można stosować do modelowania nie tylko jadalne, mastyki, a także zwykłą gliny lub pasta do modelowania.

Podstawowe formy

Każdy element figur zwykle zaczynają kształtować gładką kulę pasty cukrowej. Rzuć kawałek kitu w dłoniach, dopóki masz gładkie, bez pęknięć piłkę.

2. Owalny lub jajowaty

Pobierz pasty w misce i nadać mu kształt wydłużonego owalu mały,

Wyostrzanie owalny kształt, z jednej strony, po tej stronie walcowane między palmami.

4. Kształt gruszki (Stosowane w niektórych modelach do modelowania głowy) Pobierz piłkę i nadać mu kształt gruszki, walcowane połowę nim między palcami.

Pobierz owalny kształt i rzucić go na kiełbasy.

6. Kiełbasa z zaokrąglonym wypukłości z jednej strony (niektóre modele wykorzystywane do wykonywania nogi, stopy) rolkę Połowa piłkę do kiełbasy, drugi urlopu, jak jest.

7. Wydłużony owal z zaostrzonymi końcami

(W niektórych modelach – używanych do wykonywania ciało) Rzuć owalny kształt, tak że na każdej stronie przyszedł dwa ostre krawędzie.

9. Cukierki kij (Używany do stabilizacji rysunek) kije Cukierki można kupić w cukierni. W opakowaniu pałeczki mogą być miękkie, więc umieścić je i pozostawić do wyschnięcia na kilka dni, aż do ich firmy. Kije mogą być wykonane z gęstej mieszanki szczyptę cukru lanego pulpy gumy lany 50 g cukru. Pobierz dużo kiełbasy i pokroić na kawałki 6 cm.

Daj im kilka dni do wyschnięcia w ciepłym i suchym miejscu, aż do ich firmy.

Mała frezarka w postaci ciągu punktów wyciętych kwiatów na lamparta figur i żyrafa

Wykałaczka zrobić kreskę i kształt kawałek kitu cukru

Nożyczki z ostrymi końcówkami Cięcie kit cukru

Słoma do koktajlu z ukośnie odcięte końcówka służy do pchania, takich jak jamy ustnej, oczu, i tak dalej. n.

Płyta robocza gładka powierzchnia, do której lepki pasty cukrowej.

Małe okrągłe kij walcowanie niewielką ilość kitu cukru.

Pędzelek zwilżyć kitu cukru w ​​stawach szczegółów.

Olej roślinny. Aby wkleić przyklejaniu się do rąk i narzędzi, umieścić trochę oleju na rękach i powierzchni.

Folia polietylenowa. Owinęła pasty cukrowej podczas przechowywania do jej miękkość i pokryte powierzchni roboczej do małych kulek w procesie walcowania kitu nie trzymać się go.

Appetit!

Share →