Ciasto Sałatka z wątroby

Ciasto Sałatka z wątroby

Fakt, że wątroba – Produkt użyteczne, nie ma wątpliwości, chyba nikt, nie bez powodu zaleca się, aby w diecie kobiet w ciąży i dzieci. W wątrobie, wiele cennych substancji – od witamin i minerałów w krótkim dostaw aminokwasów. To jest tak, jak to nie wszystko, ponieważ istnieje specjalny smak goryczy i niewłaściwego przygotowania może być trudne.

Ogólnie rzecz biorąc, mimo prędkości gotowania z wątroby, wymaga szczególnej uwagi, a potem naczynie będzie – uszy nie przeciągania.

Gotuję wiele posiłków w wątrobie, ale pasja, moja rodzina ma do ciasta wątroby.

– 500-700 m któregokolwiek z wątroby;

– 4 jajka;

– 3-4 średnie marchewki;

– 2-3 cebule;

– olej słonecznikowy do smażenia;

– kilka ząbków czosnku;

– 1 saszetka żelatyny (10 g);

– majonez

Sałatka przepis na ciasto z wątroby :

Wątroba może być dowolny, odnoszą się wyłącznie możliwości i osobistych gustów. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę następujące: wątroba wieprzowa więcej ofert i miękka, ale mniej wyraźnej goryczy wołowiny, najcichszy wątroby – ptaka. Kup najlepsze świeże wątroba, zamrożone, a następnie więcej zaufania do jego jakości.

Jeśli poziom koloru wątroby, a powierzchnia jest gładka i elastyczna, nie ma miejsca i obszary suszonych wątroby może bezpiecznie przenieść. Przed gotowaniem wątroby należy zanurzyć w wodzie, a następnie oczyścić z folii i przewodów.

Zaczynamy od przygotowania farszu, musi zetrzeć marchewkę, cebulę pokroić w dość małe, a wszystkie smażyć w małej ilości oleju roślinnego.

Przygotowany do passirovki warzyw

Gdy warzywa będą gotowe, odrzucić je na durszlak lub sito do nadmiaru szkła oleju, wymieszać z majonezem i czosnku, wyciśnięty przez prasę.

Choć warzywa smażone, wlać żelatynę w filiżance lub małej misce z 100 ml wody, moczyć i gotować rezerwową wątroby „ciasto”.

Żelatyna koniecznie namaczać

Liver placek szlifować możliwie cienka, lepsze procesor lub mieszalniku, aż do uzyskania homogenicznej masy. Ponieważ mój kombajn wigilię kazał żyć długo, musiałem włączyć szlifierki rzadkość, szlifowanie, ponieważ było więcej niż chciałbym. W masie wątroby dodać sól, jajka, i ewentualnie, czosnek.

Teraz musimy upiec ten naleśnik. Placki powinny być cienkie i nie przesadzone, to wpływa na smak potrawy. Kilka tajemnic. Smażyć na patelni z najlepszą powłoką nieprzywierającą na małym ogniu, pokryte niewielką ilością oleju (lekko smarować patelni).

Niewielka ilość oleju daje nam możliwość rozłożenia ciężaru wątroby na całej powierzchni z patelni jest cieńsza, a powłoka non-stick jest przydatna do nas przez ich ruchomych umiejętności. Ponieważ trzeba smażyć z obu stron, nie będzie problemem w obracając naleśniki na łopatką kruche i pękają, więc korzystaj z tego sprawę. Gdy narybek naleśnik na jednej stronie, zginać patelni i daje poślizgu naleśniki na talerzu, a następnie po prostu odwrócić płytę w Pancake dół po drugiej stronie.

Gotowy naleśnik być również pobrać na talerzu, a potem przenieść do naszego ciasta.

Ciasto zbierać w następujący sposób: na gorąco pancake cienką warstwą rozprowadzić wypełnienie warzyw z majonezem, obejmuje następujący naleśnika i nad wypełnieniem.

Od liczby wątroby idzie 5-6 naleśniki w zależności od stopnia mielenia.

Ciasto jest zmontowane, górna warstwa może być różny w zależności od tego, czy spędził cały farsz, czy nie. Jeśli wystarczy – to ostatnia warstwa wypełnienia, jeśli nie na tyle, trochę wątroby tłuszczu naleśnik majonez.

Żelatyna masz już rósł, teraz umieścić filiżankę lub miskę w kąpieli wodnej i rozpuścić go w stan jasny „syropu”. W gorącym syropem, żelatyna umieścić 150 g majonezu i piany trzepaczką.

Wlać masę na uzyskaną płaskim talerzu, daje fajne, a następnie usunąć wszystkie lodówki: i nasze ciasto i talerz z galaretką. Gdy galaretka twardnieje, ostrożnie trzymając nóż wokół krawędzi, zaciszne galaretki na talerzu, a następnie galaretki naleśnik z chodzi się łatwo.

Kładziemy nasze ciasta galaretki masa dekoracji na własną rękę, może mnie lubisz, zieleni i gwiazdy gotowanej marchewki może być tarty ser i pikle – wszystko to skłania wyobraźnię i pozwalają kompatybilności produktów.

Ogólnie, wszystkie naczynia z płaszczem wymagają moczenie przez kilka godzin, z tym że są smaczne, ale w zasadzie może być noszony na stole i natychmiast po zakończeniu gotowania, ponieważ do zestalania galaretki ciasto już niewielkie moczony.

Share →