Ciasto z orzechami i suszonymi śliwkami

Ciasto z orzechami i suszonymi śliwkami

Dobrze, że to mój drugi wakacje pośpiechu. Krótko będzie, ale potem znowu śliny płynęła ochenp Rosu, przynajmniej ktoś nibd przygotować to ciasto, i potwierdzić, że jest to nierealne pyszne. Będę szczery i szczery, z ciastem bałagan – zbyt wielu składników, ale, szczerze mówiąc, to pyszne ciasto nie jadłem. Ale nie zrobić jeszcze więcej.

Ja po prostu się zakochał. Ponadto, w oparciu o poczucie, że jest jakiś placek alkohol lub coś więcej alkoholu, ale nie – wydaje etotfokus z nasze kubki smakowe robi śliwek. Do rzeczy.

Na torcie, musimy: jeden i pół szklanki cukru (1 ciasto, a reszta w szkliwo), 2 jajka, 100 g kwaśnej śmietany i samą ilość miodu, 200 g margaryny, 2 szklanki mąki, z łyżki kakao w cieście i 3 łyżeczki kakao, do glazury, łyżeczka sody i cukier waniliowy (do smaku), 300 g masła (dobrze, jadalnia łyżka powrotem w szkliwo), jak również bank gotowane mleko skondensowane, kubek suszonych śliwek i dwie filiżanki orzechów włoskich i 0,25 szklanki mleka do glazury.

Dodaje śmietanę, rozpuszczoną margarynę, miód, mąkę, sodę, wanilia, orzechy ziemne. Wszystko dobrze wymieszać.

Następnie dodać, że po raz kolejny wszystko dokładnie wymieszać.

W oryginalnym przepisie miał podzielić ciasto na 3 części i upiec ciasto. Ale dzielimy ciasto na 2 części i bujne herbatniki z gwintem o połowę – w wyniku dostał 4 ciasta. Ciast pieczonych 25 minut wszystko w temperaturze 180 ° C.

Mamy rozgrzać olej, wymieszać SOS Gushchenko i zmiażdżony Zmiękczone śliwek. Uczyć o to krem. Możliwe jest także, aby dodać Vanilka.

Płaszcz z kremem.

Share →