Co dać w dniu 8 marca: perfumy i biżuteria jest zawsze cena

Co dać w dniu 8 marca: perfumy i biżuteria jest zawsze cena

Co dać w dniu 8 marca? Biżuteria – jedna z najbardziej pożądanych prezentów .com

Dla tych, którzy nie wiedzą, co dać w dniu 8 marca. i ile pieniędzy wydać na nią przyjść do socjologów pomocy.

Według sondaży, na pierwszym miejscu w popularności wśród prezentów, że kobiety chcą, aby w dniu 8 marca – kwiaty, druga – perfumy, na trzecim – biżuteria.

FINANSE bigmir) net już napisane o ile istnieją kwiaty przed świętami i gdzie je kupić taniej w dniu 8 marca. Dziś zorientowali się, jak zmienić cenę perfum i biżuterii.

Perfumy – Szukaj Zbiory

Większość ankietowanych sprzedawców twierdzi, że ceny na prezenty dla kobiet do 08 marca nie będzie zwiększana. Wręcz przeciwnie, obiecując, zniżki i oferty promocyjne.

"W ten trend do wzrostu lub spadku cen przed świętami nie istnieje. Nieznaczny wzrost cen nawet do 10% poszczególnych grup produktów, ale nie odnosi się do całego zakresu i jest w związku z wyższymi cenami dostawców, a nie zmiany marż odsetkowych sklepie"- Powiedział dyrektor sklepu internetowego Makeupcom.ua Sergey Volobuev.

Klienta zachwyci oferty promocyjne, prezenty zamówień. Tak więc, kupując prezent dla swojej żony w dniu 8 marca, można zapisać na obecnym matki i odwrotnie.

Operator przetwarzania zamówień w Charkowie Perfum Panakota Timur zapewnił nas również, że ceny produktów przed świętami, ale nie zwiększają. A biorąc pod uwagę oferty promocyjne i zniżki wartości całej linii średnio pomniejszonej o 5-10%.

Odpowiedź finansów ankieta

Wiele sieci wprowadzane są bony do mężczyzn nie cierpiał pytanie, co dać na 08 marca ulubionych. Wysokość tych certyfikatów jest zwykle 250-500 USD.

Nie częściej niż sam, zgodnie z Siergiejem, mężczyźni zapłacić za duchami 500-600 UAH. Przed podjęciem sprawdzonych, dawna znane marki – Dolce Gabbana, Lancome. "Jednak od ubiegłego roku, trend się zmienił. Kup więcej nowych produktów, niż klasyczne duchów"- Mówi Timur.

Yuvelirka – porównaj ceny

Jeśli chodzi o biżuterię, bardziej hojne rabaty. Kijów Biżuteria Factory oferuje 15% zniżki na wszystkie towary zakupione przed 17 marzec. Trading House Jubiler karty marca oferuje zniżki na wszystkie 18%.

Według Tamilów kartą biżuterii, ceny w tym samym czasie nie wzrośnie.

Według Katarzyny Kijowie magazynu Exclusive Silver, dużych sieci są często wstępnie ustawić wysokie marże, i 8 marca zawsze rabaty. Dlatego też, jeśli to możliwe, sprawdzić wartości obniżone świece.

W downmarket liczyć na rabaty i promocje nie jest konieczne, ale też zwiększyć liczbę na metce nie zebrano. Katarzyna mówi w swoim sklepie na prezent na 08 marca na średniej wydatków 300 USD.

Kobiety dają różnego rodzaju ozdoby, z tym że z pierścieniami trudnych – wybierają tylko ci, którzy wiedzą dokładnie, rozmiar palca kochał.

Obejrzyj film: GAI pogratulował kobiety za kierownicą

Share →