Co do płukania gardła: soda, sól

Co do płukania gardła: soda, sól

W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy potrzebuje Płukać gardło. Ma to miejsce na przykład, w dusznicy bolesnej. Podczas płukania prowadzi się z soli jodu sody z nadtlenkiem wodoru.

Za organizację takiej procedury, rozwiązania łyżeczki sody oczyszczonej w szklance wody. Spłucz gardła cztery razy dziennie. Ale są bardziej poważne skład: pół łyżeczki soli i sody, cztery krople nalewki jodu w szklance ciepłej przegotowanej wody, wymieszać wszystko dokładnie i płukać gardło pięć razy dziennie.

Liczba płukań może zostać znacznie zredukowane w przypadku suszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Środki ludowe do płukania

Zmieszać łyżeczkę octu jabłkowego w szklance wody i płukać procedury proaodit godzinę. Rozwiązanie Ocet z powodzeniem może zastąpić popytu infuzji herbata grzyba.

Płukanie gardła i roztwór nadmanganianu potasu może być ciemny róż. do pięciu zabiegów dziennie

Płukania za pomocą nadtlenku wodoru.

Łyżeczka trzy procentowego roztworu nadtlenku wodoru rozpuszczonego w szklance przegotowanej wody. Środek płuczący jest przydatna w przewlekłym zapaleniu migdałków, częste bóle gardła odejść od Ciebie przez długi czas ..

Płukanie gardła wodą z solą

Woda morska jest od dawna stosowany do płukania gardła. Część problemu z bólem gardła, można zatrzymać, jeśli w czasie wakacji na morzu często powtarzając to nad półksiężycem niezawodnej zapobiegania. Angina let you go przez długi czas.

Można gotować i roztwór soli morskiej – łyżeczka na szklankę wody. W najgorszym, można płukać gardło i sól stół.

Zielona Apteka Płukanie gardła infuzji czosnku. W tym celu, trzy ząbki zgnieciony, aby szklanką wrzącej wody i zaparzać przez godzinę. Dodać procedurę aż do pięciu razy dziennie.

Co do płukania gardła w domu

Rozpuścić w szklance ciepłej wody, dwie łyżeczki miodu. Roztwór ten podzielono na pięć razy dziennie. Następnie rozpuścić ropnie i miód łagodzi zapalenie migdałków.

Jeśli to rozwiązanie wlać łyżeczkę octu jabłkowego i soku z buraków łyżkę, skuteczność takiego płukania jest znacznie wyższa.

Dwie łyżeczki dziesięć procent roztworu propolisu wlać pół szklanki ciepłej wody. Płukania, tworząc pięć razy dziennie, kilka kropli roztworu propolisu mogą być dodawane do herbaty.

Hlorfilipt płukać gardło na ból gardła

Bardzo skuteczne płukanie na ból gardła 1% roztwór alkoholu hlorfillipta. To jest głównym wrogiem gronkowców. Dla dzieci starszych niż pięć lat przygotowuje łyżeczkę rozwiązania w szklance wody, i dwanaście lat – łyżeczka na szklankę wody.

Płucze się cztery razy dziennie. Czterdzieści minut po zabiegu jest przydatna do smarowania roztworu jodu gardła Lugola. Stosowanej i rozwiązanie oleju hlorfillipta – jest pochowany w nosie, gdzie uderza w tył gardła, gdzie rozpoczyna się jego leczenie.

Furatsilin rozcieńczyć w proporcji 1 5000, co odpowiada jednej tabletce 20 mg rozpuszczone w pół szklanki wody.

Trzy łyżeczki skórki cebuli zaparzyć pół litra wody, gotować przez kolejne kilka minut, zaparzać przez około cztery godziny, spłukać po wysiłku.

Zasadniczo wszystkie płukania przeprowadza się tak często, jak to jest możliwe, a co najmniej pięć razy dziennie. Rozwiązaniem w tym przypadku musi być ciepły ciepły.

Kalanchoe liści przemywa się i rozdrabnia się ekstrakcji soku z pomocą gazy. Równomiernie wymieszane z ciepłą wodą i zastosować płukanie.

Najbardziej interesujące nowości

Share →