Co mężczyzna dla kobiety sexy

Co mężczyzna dla kobiety sexy

Peacock próbuje przyciągnąć kobietę kolorową sukienkę z piór. Strategia ta może być śledzone wdzięku charakter: symetrię i piękno jego sygnałów pawich zbieranina ogona o ich płodności, zdrowia, siły. Darwin nazywa tę zasadę doboru naturalnego.

Taki sposób programowania genetycznego jest dziś aktualne.

Nowe badania pokazują, że przy wyborze partnera w osobie dotkniętej jego ewolucyjnego dziedzictwa. Kobieta udało starożytny instynkt, zawsze szuka, a czasami znajdzie go atrakcyjnym dla partnera z najlepszym zestawem genów. O zaletach mężczyzn kobiety wiedzą, wiele tysięcy lat: bodziec jest zawsze piękna twarz. Kobiety są przyciągane do czegoś, co przyczynia się do pomyślnej kontynuacji gatunku .

Co człowiek człowieka uważany jest za seksualne

Funkcje mężczyzn testosteron powoduje:

  • testosteronu (w przeciwieństwie estrogenów) stymuluje wzrost kości;
  • Szczęki są niezgrabne;
  • broda – wymawiane;
  • Oczy – małe;
  • zwiększyć brwi;
  • stają się grube brwi;
  • Wargi – cienkie.

Tak więc, twarz mężczyzny, z wyraźną marki koloru testosteronu la Arnold Schwarzenegger jest uważany cechą dobrego zestawu genów.

Sexy mixed-face

Badania te nie powinny być zdenerwowany przedstawiciele drugiej płci męskiej rzutowania: w trakcie eksperymentów brytyjscy psychologowie odkryli, że kobiety czują się bardzo sexy typu la Brad Pitt, bez wyraźnego męskiej twarzy.

Psychologowie uważają,. że punkt tutaj jest intuicyjna samoobrony. Po tym wszystkim, mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu skok w bok rodzić częściej, a rodzice nie są bardzo dobre – w przeciwieństwie do mężczyzn z bardziej kobiecych cech.

Wybór tajemniczej kobiety

W dniach owulacji Preferencje kobiet może się diametralnie zmienić. Najprawdopodobniej w czasie możliwie najbardziej zapłodnienie kobiety preferują typ macho genetycznie udany.

Atrakcyjna siła dziedziczności

Pięćdziesiąt kobiety niezamężne, które zaoferowały zapach koszulek nasączonych męskiego potu. W rezultacie okazało się, że kobiety znaleźć najbardziej przyjemny zapach tych ludzi, którzy mają ten sam zestaw genów, a także rodziców tych dziewczyn. Co więcej, okazało się, że przedmioty znalezione atrakcyjne kobiety mężczyźni, podobne w wyglądzie do ich rodziców. Okazało się, Freuda i jego kompleks Edypa, tylko w prawo.

Nie możemy dokonać wyboru, to czyni nas przyrodę.

Share →