Co oznacza sen we śnie?

Co oznacza sen we śnie?

Rano rozpoczyna się pobudką. Z trudem, ale wylazł z pod ciepłym kocem, ubrać się i iść zrobić kawę … i nagle okaże się, że marzysz o tym. Budzi się ponownie, tym razem prawie horror patrząc na twarz: to, spali godzinę dłużej niż planowano.

Ale teraz bardziej zaniepokojony coś innego: jako takiego w ogóle jest możliwe – do życia kawałek rano, i wtedy zdałem sobie sprawę, że w rzeczywistości nawet nie dostać się?

W rzeczywistości sprawa nie jest wyjątkowa. Sytuacja jest znany dla osób cierpiących na przewlekłe braku snu. Jeśli regularnie go późno i wcześnie wstać, a następnie budzi następujące wystąpienia: alarm telefon jest przedmiotem części mózgu budzi się i jest gotowy do aktywności, podczas gdy inne, dominującą część nadal spać. Ścierają się ze sobą, że „kompromisu” – można podobno mechanicznie wykonywać wszystkie rytuały rano, ale wydaje mi się Ciebie.

Gdy mniej niż połowa mózgu jest aktywny budzi się, a następnie, i okazało się, prawdę – i dobrze, jeśli nie zostały jeszcze śmiertelnie stracił dużo czasu. Bo pisanie na papierze wyjaśniającej „Spóźniłem się, bo myślałem, że się obudził, i tak naprawdę nie ma” byłoby bardzo głupie – choć nie słowa kłamstwa tutaj.

Odwrotna sytuacja ma miejsce, gdy dominującą część Przebudźcie mózgu i podporządkowane nadal spać. Następnie można nagle znaleźć się w wagonie, jadąc do pracy, bardzo niejasno pamiętając, co jedli na śniadanie i jak się ubierać – ciało jest przyzwyczajone do powtarzania co dzień Algorytm automatycznie wykonane wszystkie takie same, bez konieczności półśnie mózg zespołom.

Psychologowie twierdzą, że marzenia-Matrioszka z wielostopniowym przebudzenia może wskazywać, że system nerwowy jest w stanie dość chwiejne. Jednym z powodów tego, przy okazji, może być brak snu – w szczególności spowodowane przez stres lub zbyt jasne wrażenia bezsenność. Uda Ci się uspokoić i zasnąć tylko rano, a po kilku godzinach wstać już. Protesty mózgu: „Ale ja nie wypoczęty!

Odejdź! „I pokazuje nam tak zwany sen we śnie.

A co powiedzieć o tej duchowości zjawisko? Jest dość dobrze znana praktyka duchowa świadome śnienie – niewiele osób rozumie doskonale, ponieważ wymaga dość wysoki poziom dostępu do własnej podświadomości, ale spróbuj dużo. Cel – uświadomić sobie sen, w którym śpisz, ale dlatego, że to, co dzieje się wokół nierealne, a co więcej, może i musi wolę Twoją. To jak reżyser, scenograf i bohatera własnego filmu.

Bardzo fajny – ale sen nie jest normą dla człowieka, więc początkujących i nie ma czasem poczucie „Matrioszka” lub odwrotnie – realizacji śnie ja do spania.

Esoteric sam poziom zaawansowany może ma praktycznie nierealne prodelyvat pod względem prostego laika rzeczy: we śnie, aby zwolnić świadomość podróżowania w płaszczyźnie astralnej. Mówiąc metaforycznie, powłoka pozostaje w pomieszczeniu, a dusza idzie do subtelnych światach. Jak to jest w przypadku świadomego śnienia, mają to jednostki sprzętu, ale spróbuj nauczyć się wszystkiego – i zaczyna ezoteryczne może dobrze czuć, że marzy mu się śpi, jakby z zewnątrz.

Jeśli nie możesz kontrolować sytuację lub boją się „bez powrotu”, „nie odnaleźć się” w rzeczywistości, najprawdopodobniej z organizmu – tylko złudzenie, a nie masz się czego obawiać. Zweryfikowane ezoteryczna zawsze kierować się zasadą „nie wiem, może uda mi – to lepiej nie robić”, ponieważ ten, kto zapomina uważać, kończy się jego dni w domu wariatów. Zmieniony stan świadomości, rzekomo objawia człowiekowi jego ukryte możliwości, tryb ten jest niezwykle trudny dla umysłu – i jak każdy inny ekstremalne wymagają zgodności z przepisami bezpieczeństwa.

Ludzie są daleko od praktyk duchowych zaimplementować coś takiego nie może, co do zasady, podróże astralne nie jest wykonalne dla nich. Dlatego interpretacja snu, w którym można zobaczyć siebie z zewnątrz, może być: stoją poważne wybór i konieczność podjęcia decyzji uciska cię, ponieważ błąd będzie kosztować beznadziejnie drogie. Podświadomie chce stracić ciężar odpowiedzialności na inny – ale sobie sprawę, że nikt oprócz Ciebie nie może sobie z tym poradzić.

Poznajcie „alter ego” – spróbuj znaleźć kogoś, z kim można podzielić się obciążeń. Ale tutaj, dead end: on śpi, i nie pomoże … Sen w tym przypadku towarzyszy uczucie depresji i lęku.

A tak się składa, że ​​sen może oznaczać zupełnie nic – tylko wydanie krótkoterminowej pamięci niepotrzebnych informacji. Straż i zacząć poważnie zrozumieć, że są tylko wtedy, gdy w czasie snu marzenia są dla Ciebie częste. Wtedy możemy powiedzieć na pewno, że takie niezwykłe widzenie w nocy twoja podświadomość nieczysto ci o czymś ważnym – najprawdopodobniej, że zbyt intensywne czujesz siłę jego układ nerwowy. I choć to nie było możliwe, aby pracować w aptece, spróbuj się zrelaksować, aby chronić się przed stresem i lepiej – jechać na wakacje.

Share →