Co płukanie na ból gardła?

Co płukanie na ból gardła?

Ból gardła – Ten stan zapalny tkanki gardła, na które z reguły body „zaatakowane” przez paciorkowce. Angina występuje i wirusowe, ale jest to bardzo rzadkie.

Pozbądź się tej choroby zakaźnej mogą być różne sposoby – zastosowania antybiotyków, spraye do nawadniania lokalnym, przeciwgorączkowe, herbat ziołowych i takie tam, ale założeniem leczenia, oczywiście, biorąc pigułki, picia dużo płynów i ciepłym gardła.

Aby pozbyć się zarazków za pomocą płukania – bardzo skuteczne, to pomaga w korpus, który ogranicza liczbę bakterii, a zatem, jeśli nie ignorować podstawowe sposoby oczyszczania, możliwe jest, aby przyspieszyć powrót do zdrowia i zapobiec powikłaniom.

Ropne zapalenie migdałków – płukanie gardła?

Płukanie z dławicą powinny odbywać się co 1,5-2 godziny przed jedzeniem. Wybór środków zależy od osobistych preferencji, bo paciorkowce są wrażliwe na wiele leków i pieniędzy. Można również połączyć kolej leków z ludowym, aby nie przeciążać organizmu za pomocą środków chemicznych. Jeśli spraye są stosowane w leczeniu, to mają następujący wzór:

  1. Płukania gardła.
  2. Jedzenie, picie.
  3. Nawadnianie sprayu gardła.

To świetny program przed rozwojem bakterii.

Furatsilin

Furatsilinom płukanie na ból gardła – nie jest to łatwe zadanie, jeśli używasz tabletek. Rozpuszczają się w wodzie przez długi czas, to, czy są stosowane do roztworu, pre-Czop 1 tabeli. Zalać wrzącą wodę do szklanki i zalać proszek uzyskany. W przypadku ciężkiej choroby wieńcowej za pomocą tabeli 1.

Z ½ szklanki wody.

Za pomocą wodnego roztworu jest znacznie wygodniejsze – rozcieńcza się 1: 5000 i jest gotowy do użycia.

Chlorheksydyny

Chlorheksydyny płukanie na ból gardła – jeden z najbardziej popularnych narzędzi, jest znanym środkiem antyseptycznym stosowany w szerokich dziedzinach medycyny. Jego zaletą jest to oczywiste: jest to bezbarwna ciecz, która w kontakcie z śluzu nie obchodzi, i jest ważną opcją dla tych, którzy mają bardzo ból gardła. Dwa ważne brak chlorheksydyny – to wcale nie jest niemożliwe do przełknięcia, ale schludne Narzędzie daje gorycz.

Odpowiednie stężenie do płukania – 0,1% i 0,2%. Wodnego roztworu chlorheksydyny jest gotowy do użycia: Wlać do pojemnika jest narzędziem typu w ustach i przepłukać 5 minut.

Zasklep

Płukać na ból gardła propolis nalewki nie mniej skuteczne, ale naturalny środek. Jest to idealne miejsce do płukania kolejnych dni choroby, ponieważ ma nie tylko właściwości antyseptyczne i lecznicze właściwości. 15 kropli nalewki z propolisu alkoholu rozpuścić w szklance ciepłej wody i oznacza gotowy.

Soda

Płukanie gardła angina sody jest znana od czasów starożytnych, ale nadal aktualne. To proste narzędzie daje ulgę następnego dnia choroby, a jeśli rozwiązaniem jest dodanie 1 łyżeczka sody oczyszczonej sól, to będzie jeszcze bardziej skuteczne, bo są dwa główne środki dezynfekujące. Ale bez dodawania soli, jest to, że w przeciwieństwie do sody bardzo piecze i może spalić ból gardła.

Tak więc, aby przygotować się do płukania wodą sodową, wlać do szkła 2/1 łyżeczki sody i wypełnić go wrzątkiem.

Wywar z rumianku

Aby uspokoić śluzowej dusznicy bolesnej, płukać gardło rumianku – zaparzyć jakieś torebki herbaty apteka rumianku (można korzystać z trawy, ale w workach odbywa się szybko), aby uzyskać mocną herbatę z rumianku. Odstawić do ostygnięcia, a jednocześnie przez 20 minut, po których mogą płukać gardło.

Wódka

Na ból gardła płukać gardło wódki – to ryzykowne posunięcie, ponieważ można nagrać błonę śluzową, która jest już stan zapalny. Ale jeśli zagrożenie nadchodzi amplifikacji ból płukania wódki nie zatrzyma się, a jeśli nie brać pigułki, a następnie można przejść do takiego posunięcia. Płukać wódka nie jest rozcieńczony. Jednak jest to na pewno powiedzieć, jeśli wierzyć lekarzom, płukania wódka jest bardziej skuteczne, gdy lód na ogrzanie ciała i dezynfekcji krtani.

Podczas anginy w płukania wódki nie trzeba, zwłaszcza, gdy są stosowane antybiotyki.

Share →