Co powoduje brodawki na intymne miejsca i może być wyleczona?

Co powoduje brodawki na intymne miejsca i może być wyleczona?

Niestety, ale te pasożyty mogą wystąpić nawet w delikatnym terenie. Oni ponoszą pewne podobieństwo do wspólnych brodawki, nawet radykalnie różni się od. Dzięki swojej formie, wskazywali oni, a ich nazwa – brodawki.

Przedstawiciele męskiej części tych przyrostów często skok w penisa lub w napletka. Intymnej brodawki reprezentatywne dla kobiet pół często znajdują się na wejściu do pochwy lub na powierzchni wargami sromowymi. Czasami tego rodzaju zmiany skórne mogą pojawić się na wewnętrznej jamy gardła, jamy ustnej, nawet w cewce moczowej.

Przyczyny

Brodawki, które są rozmieszczone w miejscach intymnych, wynikające z niezabezpieczonym stosunku, to jest bez prezerwatywy. I mogą łapać co ponieważ te brodawki są chorobą, która jest przekazywany nie tylko drogą płciową. Najczęściej, brodawki płciowe są umieszczone w tak zwanych miejscami maceracji.

To położenie, w którym tkanka jest uszkodzona z powodu długiego kontaktu z wilgocią. Obszary te są często umieszczone na wargach sromowych, w pochwie, na szyjce wokół zwieracza. U mężczyzn, jest napletek, szef penisa, okolicy odbytu.

Badania pokazują, że 85% kobiet z rozpoznanym „brodawki” są równoległe ogniska zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego w okolicy narządów płciowych. Jest całkiem możliwe, odebrać tego wirusa w czasie okupacji współżycia ustnej, co więcej, jest to – pewny sposób, aby złapać brodawki w gardle lub języka. Zarazić się paskudne wirusy całkowicie przy użyciu osobistych nosicielem wirusa, takie jak ręcznik.

Nigdy nie należy używać w miejscach publicznych (łaźni, sauny) wspólne środki czyszczące, przyzwyczajaj się do korzystania tylko ich osobiste i nigdy nie pozwól nikomu nie. Mimo to, jeśli chodzi o kąpieli lub saunie lub siedzieć nago w tych miejscach – używać do tych celów osobistych śmieci.

Jak rozpoznać?

Z pewnością można się domyślić, że wykrywa pojawienie się guzków nie dość prosta – te lokalizacje (zwłaszcza u kobiet) ukrytych brodawek lub nie aktywnie manifestować. Z tylko 30% ludzi może czuć nieprzyjemne pieczenie lub ból nietypowego. Takie wrażenia – wynikiem pojawienia się mikropęknięć w obszarach, gdzie choroby.

Czego się spodziewać?

Czasami brodawki na delikatnych obszarach nie niedogodności. Ale są chwile, kiedy brodawki rosną i tworzą ich liczbę tzw brodawki skorupy. Dzieje się to w bardzo zaawansowane przypadki, gdy pacjent ignoruje właściwego i koniecznego leczenia.

W tej sprawie – w leczeniu brodawek, czy nie – nie można ocenić jednoznacznie. Zdarza się, że te brodawki znikają tak szybko, jak jest. Ale jest też prawdopodobieństwo zaawansowanych form płciowych w nowotworach.

Dziś udowodnić udział brodawczaka ludzkiego raka szyjki macicy, aż nowotworu u męskich narządów płciowych, a nawet do powstawania nowotworów u odbytnicy.

Brodawki na miejscach intymnych: leczenie

Wśród innych niebezpiecznych wirusów HPV jest jednym z pierwszych miejscach. Niestety, pacjent jest całkowicie utwardzona infekcji nie jest praktycznie możliwe. Ale, aby pozbyć się tego problemu jest całkiem realne i konieczne. Dla tych celów, wiele technik terapeutycznych. Że prawie 100% gwarancja wolności od zewnętrznych brodawek intymnych. Tak więc szansa na ponowne pojawienie się jest zmniejszone czterokrotnie.

Niestety, nawrót narządów płciowych – zjawiskiem powszechnym i ma w związku z tym, że choroba jest zdolna do aktywacji w organizmie. Jeśli nie zostaną podjęte działania w celu zapobiegania lub leczenia, obszary problemowe może się i mogą ulec zmianie w ogóle do postępu. Jeśli nadal jesteś zdecydowany być traktowane, najlepiej jest zrezygnować z toksycznych metod, jak i metod, które mogą uszkodzić skórę lub błony śluzowe.

Brodawki narządów płciowych są traktowane pełnego badania pacjenta, w trakcie której jest wyznaczona przez położenie brodawek, określa wszystkie możliwe powiązanych chorób i zakażeń, a także określa, ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Dlatego też samo leczenie nie może być przypisana do całego rzędu, to jest – ściśle indywidualne.

Podobne filmy:

Pozbyć brodawek na kilka sposobów. Aby to zrobić, nie są destrukcyjne wyjście sposoby. Są to chirurgiczne usunięcie, usunięcie przez prąd wysokiej częstotliwości, metoda kriozamorozka diathermocoagulation i wycięcie brodawki laserem. Usunięcie chemiczna: używane preparaty kwasu azotowego i Trichloroacetic „Solkoderm”, także „Ferezol.” W oddzielnej grupie może obejmować stosowanie leków cytotoksycznych „Podophyllin” „podofilotoksyny” oraz „5-FU”. Rzadziej do wyjścia zastosowano metodę intymne brodawki immunologicznego.

Nie jest to bardzo skuteczne, a ponadto jest kosztowna i jest stosowany tylko w połączeniu z innymi terapiami. Uważa się, że najbardziej prawidłowy w leczeniu brodawek HPV – połączone. Jest on oparty na zastosowaniu leków, które niszczą guza, jak również otrzymania równoległych immunomodulacyjne i przeciwwirusowe, antyproliferacyjne.

Jeśli HPV znajduje się w kobiecie, która spodziewa się dziecka, to w zasadzie rozpocząć leczenie tak wcześnie, jak to możliwe – na bardzo wczesnym etapie ciąży. Ale musimy przestrzegać zasad i być bardzo ostrożnym. Wskazane jest, aby używać tylko kriozamorozku lub laseroterapię.

Leki są przeciwwskazane.

Czy jest jakaś szansa, aby odzyskać?

Jak pokazuje praktyka, a według ekspertów, z prawidłowego, terminowego leczenia głównych komórek wirusa brodawczaka ludzkiego (podlegających wykluczeniu innych czynników zakłócających) są ustępowały po około trzech lat. Jednakże, jeśli do zakażenia dochodzi przez kilka typów HPV, tempo ożywienia nieznacznie spadła i znacznie dłużej. Jednakże w przypadkach, w których HPV u kobiet manifestuje się samo co najmniej trzy razy (w odstępach 4 miesięcy), mają 14-krotne zwiększenie ryzyka raka.

To bardzo ważne! Nigdy nie samoleczenia te brodawki. To nie może jedynie prowadzić do wielu rzutów, ale również powodować całą masę komplikacji w postaci zatrucia, oparzenia i blizny.

Nie lekceważ infekcji. Nawet jeśli masz długi czas żadnych objawów, to nie znaczy, że HPV zniknął. Nie zwlekaj usuwanie pasożytów, bo im dłużej to zrobić, tym większe jest ryzyko zachorowania na raka. Pamiętaj, że zakażenie HPV – który jest przenoszony drogą płciową.

Nie zaniedbuj ochrony, używać na każdym prezerwatyw stosunku. Tylko w ten sposób można zabezpieczyć się.

Jeśli znajdziesz brodawkę na delikatnym miejscu, nie zwlekaj wizyty u lekarza, w szczególności nie samoleczenia. Tylko w ten sposób możesz być pewien, że nie będzie straszne konsekwencje.

Share →