Co to jest dystonia

Co to jest dystonia

Dystonia (VVD) – aby zmienić dźwięk naczyń krwionośnych w różnych narządach i tkankach występuje z powodu awarii układu nerwowego. Wcześniej choroba nazywa choroby nerwicowe i nuda.

VSD jest bezpieczne dla życia, ale państwo, które go dołączyć, jest bardzo uciążliwe dla osoby i, co więcej, są trudne do skorygowania. Choroba może przybierać różne formy. Istnieje wiele synonimy VSD, z których każdy jest uważana przez lekarzy oddzielnie jako specjalny choroby. Ten cardiopsychoneurosis oraz roślinny dystonia i nerwicy wegetatywnej.

Wszystkie te choroby są związane z problemami autonomicznego układu nerwowego, który reguluje aktywność narządów wewnętrznych i układów – krążenia, oddechowego, pokarmowego, wybór, reprodukcji, metabolizm.

Dystonia często występuje po silnych emocji wywołanych przez stres. Zbiorniki reakcyjne na wpływy zewnętrzne wewnętrzne procesy w organizmie staje się niewystarczająca, która wpływa na ukrwienie. Biorąc pod uwagę brak dopływu krwi jest zakłócona zaopatrzenia tkanek i narządów, krwi i tlenu.

Na VSD, mogą wystąpić omdlenia, gdy nagle ostry zakręt, aby wstać i zmienić pozycję ciała. Najczęściej takie działania głowy, ciemnieje w oczach lub krótką utratę świadomości występuje. Jest to spowodowane faktem, że pojemniki są bardziej ściśnięte niż to konieczne, a brain otrzymuje mniej tlenu.

W zdrowym ciele, gwałtowny wzrost, naczynia zwężają i rozszerzają, jak jest to potrzebne przez organizm. Zwiększa przepływ krwi i zdrowego układu nerwowego, to po prostu nie istnieje.

Osoba cierpiąca na zaburzenia autonomicznego układu nerwowego, ostrzejszy zaczyna dostrzegać wewnętrzne procesy organizmu. Dotyczy to wzrost lub spadek ciśnienia krwi. Wraz ze wzrostem ciśnienia nasila ból głowy, zawroty głowy i inne dolegliwości występuje. Krwi w mózgu otrzymuje większą rozciągłość, naczynia zacząć go kontrolować, a powstawanie skurczów.

Gdy ciśnienie obniża się, przepływ krwi jest spowolnione, to wchodzi do mózgu w mniejszym stopniu. Pojawia się senność, osłabienie, złe samopoczucie.

Jeśli nie zwracać uwagę na zdrowie, ciśnienie krwi jest stale obecna powyżej normy. Zwiększone ciśnienie upośledza funkcjonowanie wszystkich organów wewnętrznych, co prowadzi do zmniejszenia funkcji różnych narządów wewnętrznych do łamania procesach trawienia, etc.

Share →