Co to jest wisienką

Co to jest wisienką

Lukier do ciast

Co to jest wisienką? Jest to gęsta lepka masa świeżych białek jaj, cukru pudru i soku z cytryny. Został on umieszczony w kopercie i słodkim lukrem za pomocą szablonów, które wcześniej leżały gęstą warstwę farby wzór żywności, na białym konturem.

Drobne poprawki

Jeśli przepis jest dodanie barwnika spożywczego, wisienką będzie uzyskać pożądany odcień, i może produkować kolor dekoracji na deser.

Zamiast soku cytrynowego do elastycznej masy można dodać kwas cytrynowy, albo glicerol. Z tym ostatnim powinien uczestniczyć, ponieważ uczyni nadmiar pudru jest zbyt lepkie i trudne do być oddzielone od filmu. Nie rób mieszanka zbyt cienkie – będzie rozprzestrzeniać i źle suche i zbyt gruby – jest obarczona złej wyciskania ciasta koperty i łzy.

Z grubej mieszanki może być plastelina formy dekoracji rąk, tak długo, jak nie były zbyt grube, w przeciwnym razie nie będzie długi czas do wyschnięcia.

Aby odświeżyć szkliwo jest dobrze oddzielony od powierzchni folii spożywczej, należy najpierw posmarować oliwą z oliwek, to znacznie łatwiej pracować. Ale nie bierz zwykły olej roślinny, w kontakcie z powietrzem twardnieje i staje się lepka.

Wzorców, które były nieco nieporęczne, suszy się oblodzeniu można umieścić na zakrzywionej powierzchni, w wyniku czego otrzymano pożądany kształt. Okrągłe ozdoby zrobić balon. Napompowane swoje farby wzór, a gdy wyschnie, piłka jest opróżniony.

Biżuteria może być przechowywane przez długi czas w suchym miejscu, ale gdy struktura temperatura rozcieńczonych, więc umieścić je w lodówce jest zabronione. W związku z tym, na ciasta z małych wzorów życia półki są przygotowane z wyprzedzeniem i udekorować tuż przed podaniem. Oblodzeniu nie mogą być stosowane do śmietany, herbatniki i innych wilgotnych powierzchniach.

Pamiętaj, że oblodzenia – Wystrój jest bardzo krucha i skomplikowane wzory lepiej zrobić kilka półfabrykatów do wykorzystania w przyszłości. A są one dość długi czas do wyschnięcia od 12:00 do kilku dni, więc trzeba zrobić wcześniej.

Kompleks ozdoby trójwymiarowe są wykonane z oddzielnych części, które następnie są sklejone ze świeżym glazury.

Ciastka z polewą uzyskane po prostu magiczne, a najlepszym dowodem na zdjęcie. A co najważniejsze, sam może spróbować zrobić to zaprojektować desery, począwszy od prostych małych rysunków.

Jak zrobić lukier w domu

Do przygotowania trzeba:

    cukier puder – 1 szklanka; świeże białka jaj – 1 szt;. sok z cytryny lub kwas – 1 łyżeczka.

Jak przygotować lukier:

  1. Cukier puder przesiany przez drobne sito.

    Ostrożnie oddzielić białko jaj z żółtkiem.

    Pokonaj go i stopniowo cukier puder wsypać trzepaczką, aż światło pianki. Użyj miksera jest zabronione, gdyż okazuje się zupełnie inną strukturę mieszaniny.

Share →