Co trzeba wiedzieć, kiedy zimne uszy pop

Co trzeba wiedzieć, kiedy zimne uszy pop

Jeśli jest zimno, masz katar i ból głowy, ból gardła i temperatura zdradziecko wzrosła wyżej i wyżej, problemy i tak brakuje. A potem położył uszy z zimna. Co robić? Jest to niezbędne do leczenia nieprzyjemne kierowane oddzielnie?

Przede wszystkim, zniszczony galop na anatomii.

W nosowej części gardła otworzyć dziury: nosa, otwarcie trąbki słuchowej lub choanae i rzeczywisty otwór w jamie ustnej i gardle. Nosogardła jest pokryte błoną śluzową i wtedy nie limfatycznej pierścień składający się z wielu węzłów chłonnych, które mogą promować i rozwijać, ostrych zakażeń układu oddechowego. Gdy choroba układu oddechowego związane tkanki limfatycznej rośnie, pęcznieje, pęcznieje i może obejmować choanae (wprowadzić Eustachiusza rur prowadzących do ucha wewnętrznego), dlaczego jest uczucie pełności w uchu.

Jest pierwsza opcja.

Rozważmy sekund. Wiele wirusów oddechowych są bardzo lubiący błony śluzowej oraz w ciągu pierwszych kilku godzin od choroby uderzył ją. Następnie kładzie nos, a wraz z nim i uszy.

Opcja trzecia. Oprócz obrzęk śluzówki kłopotów i niedogodności dostarcza obficie produkowane śluzu, które mogą zatkać powodzeniem wchodzi do ucha wewnętrznego, a nawet uruchomić swoje procesy zapalne, zawarte w śluzie w początkowej fazie, wiele patogenu.

Opcja numer cztery, kiedy komora wewnętrzna jest wypełniony cieczą uszu. Tylko wyjątkiem dusznym ucha, pacjent odczuwa ból i zawroty głowy, nudności i, w poważniejszych przypadkach, wymioty i inne objawy.

Zakażenie wirusem jest często obniżenie odporności ogólnej i lokalnej w słuchowego zewnętrznego jest dużo siarki, który gromadzi patogen. Nie jest obrzęk przewodu słuchowego zewnętrznego i zamknięcia jego światła. Obrzęk może nosić nieżytów charakter i mogą poruszać się i zmiany ropne skóry z przewodu słuchowego zewnętrznego.

Duszno uszu być może odbędzie się na poprawę samopoczucia w głównej ostrej choroby. Od objaw może być spowodowane. Zastosowanie sympatykomimetycznymi i krople do nosa zwężających naczynia może zmniejszyć skutki ucha nosa.

Jeśli położył uszy na przeziębienie Nie jest konieczne, aby samoleczenia przez długi czas. Nieskuteczność Ci Celem niezależnego terapię przez trzy dni można mówić o jakichś poważniejszych przyczyn nosa do ucha. Dlatego konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą i rozwiązać problem.

Istnieje wiele sytuacji, kiedy nie masz katar nosa jest zapchane. W tym artykule postaramy się pokryć większość sytuacji spotykanych, dla których nie jest to rodzaj przekrwienia błony śluzowej nosa.

Share →