Co zabrać na piknik

Co zabrać na piknik

Nie daleko, podczas gdy prigreet ciepłe słońce, zielona trawa i się chce przynajmniej na chwilę wejść do wsi. Świeże powietrze, śpiew ptaków wśród krzewów i pachnące, świeżo grillowanych szaszłyków. Mieszczanie odmówić takiego urlopu. A może po prostu udać się do pobliskiego parku i zorganizować coś takiego istnieje, ale oczywiście bez grilla i grill.

W każdym przypadku należy zaplanować wakacje, zwłaszcza jeśli masz dzieci, i zdecydować, co zabrać ze sobą na piknik.

Jeśli jesteś dumnym właścicielem pojazdu na cztery koła, w tym przypadku ograniczenie dla Ciebie praktycznie żaden. Możesz zabrać wszystko, co potrzebne i nie trzeba. No, chyba, że ​​salonie kanapa nie może przeszkadzać.

Ale jeśli to wszystko jest tylko twój spacer, nie wkładaj jak idziesz do nowego miejsca zamieszkania.

Tak więc, jeśli tylko spoczęła kilka godzin z dala od domu, przynieść koc, na której siedzą. Żywności może kanapki. ciastka, świeże owoce i warzywa. Nie jest konieczne, aby uzyskać za dużo jedzenia, jest mało prawdopodobne, opanujesz to wszystko w krótkim czasie.

Pamiętaj, aby wziąć chusteczki do wycierania rąk przed jedzeniem i po użyciu go, i wody do picia. Nie należy przyjmować alkoholu lub sody. Od soda spragniony jeszcze bardziej, i alkoholu, jest mało prawdopodobne, aby niezapomniane wakacje.

Pamiętaj, aby kupić coś dla dzieci – liny, piłka, latawiec, w ogóle to, co twoje dziecko będzie szczęśliwe w ulicy.

Ubierz niekoniecznie wygodne ubranie pogody. Lakierki buty na „obcasie” lepiej zostawić na inną okazję. Dres i trampki – będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli słońce świeci jasno, używać kremów z filtrami i nosić coś na głowie.

Dodaj to wszystko lepiej w małym plecaku. Będziesz o wiele bardziej wygodne rąk, a mała waga za dużo nie będzie opon.

Jeśli podróż jest przeznaczony na cały dzień, więc nawet z dala od domu, powinny być bardziej dokładnie rozważyć cały zestaw, co trzeba ze sobą zabrać. Być może w tym przypadku, głównym działaniem będzie twój grill. Następnie, należy marynować mięso z góry, gotować szaszłyki i grill, a także mecze lub lżejsze, gazety dla pożaru, do paliwa ciekłego węgla same węglem lub drewnem.

Przez kebab bardzo pasuje świeże warzywa – ogórki, pomidory i zioła. Nie zapomnij umyć je w domu, leżał w czystych toreb, a miejsce wystarczy wyciąć wszystko na plastiku. Majonez i kwaśną śmietaną na gorące letnie dni to lepiej nie brać.

Wymień je z ketchupem, więc będzie to bezpieczniejsze dla zdrowia.

Jeśli przyjąć, że grill nie wystarczy, można gotować na domowe frytki i ryby z warzywami w folii. Przygotowanie tych potraw w piekarniku. Dla każdego konsumenta piec woreczek, z którego będzie wygodne do jedzenia bez brudzenia rąk i bez dodatkowych sztućce. Przed jedzeniem tych poszczególnych części może być trochę rozgrzać na starcie.

Nie zapomnij wziąć przyprawy.

Produktów są do pakowania, tak że nie zostanie zmiażdżona na drodze. Może to być pojemniki i kosze plastikowe. Jeśli wybierasz się do rozdrabniania warzyw i ziół na miejscu, wziąć krojenia, noże ostre. naczynia jednorazowe.

Pamiętaj, aby wziąć na piknik z czystą wodą. Jest to przydatne nie tylko jako napój, ale popadł w miejscu i umyć ogórek lub brudne dziecko. Worki na śmieci, grab, aby nie pozostawić śladów ich obecności w przyrodzie, i upewnij się, aparatu lub kamery wideo dla potomności.

A jeśli masz zamiar zatrzymać się na kilka dni odpoczynku, a następnie listę wszystkich rzeczy, które powinniśmy wziąć na piknik, może rozwinąć się w nieskończoność. Namioty i pościel, apteczka, kosmetyki, garnki, patelnie, stroje kąpielowe i różne atrakcje wodne – wszystkie, które mogą być wymagane w zależności od lokalizacji i rodzaju wypoczynku. Ale to, jak mówią, to już inna historia.

Share →