Co zrobić, aby rosną włosy

Co zrobić, aby rosną włosy

Fakt, że włosy stały składnik ludzkich kosmetycznych napisane setek artykułów i utworzone tysiące receptur. Każda kobieta chce mieć długie włosy, zdrowe i jasne! A czasem trzeba jak najszybciej rośnie pakiet włosów zamiast spalone chemii i inne eksperymenty włosy.

Jak już powodu, aby nie doprowadziły do ​​poszukiwania recepty na szybki wzrost, przepisy kulinarne dla wszystkich podobna.

Jak każdy inny obiekt żywego, włosy będą dobrze rosną tylko z należytą starannością. Musisz karmić je w składniki odżywcze i chronione przed szkodliwymi wpływami.

O wpływie takiego zrozumienia. Zaznaczony włosy od słońca i pieczone wyczerpująca, ukryć je od silnych mrozów i wiatrów. I oczywiście, możliwe szkodliwe skutki minimalnej curlingu, gorącą suszarką, a nie naturalnych barwników i kosmetyków.

Pozbycie się wszystkich tych efektów nie jest możliwe, ale może być zminimalizowane.

Wysuszyć włosy z zimnym powietrzem, curling wprowadzonego do systemu pod farbę zastosowano bez amoniaku, trwała ondulacja chemiczna zrobić, sprawdzony i uznany za pomocą produktów do pielęgnacji włosów (farby, pianki, żele, etc.).

I dostępne i najlepsze przepisy na porost włosów można nazwać domowe maski. Muszą one być regularnie stosowane i konsekwentnie, pożądane jest dwutygodniowy. Różne maski muszą być zmieniane.

Celem tych odżywczych masek – w celu pobudzenia krążenia krwi i włosów mieszki pełne składników odżywczych i minerałów koń włosów.

Warunkowo podzielić składniki maseczek w dwóch grupach:

zawierają substancje, które stymulują aktywne i pełne funkcjonowanie mieszków włosowych;

zawiera składniki odżywcze i minerały do ​​korzeni włosów i włosy po prostu w ogóle.

Substancje o różnych właściwościach takich nie. Każda roślina lub produkt ma wiele przydatnych właściwości gojenia ran, stymulowanie, tonik, i podobne. Dlatego taki podział jest bardzo warunkowe.

Pierwsza grupa to substancje biologicznie czynne, rozdrażnienie i pobudzenie działania. Do takich celów odpowiednich alkoholu lub brandy słodkich ziół – pieprz pieprz, nagietka, mięty, Echinacea purpurea, radiogramy różowy, kwiatów bzu, kwiatów i liści kasztanowca. Ponadto okazało się sobie bardzo dobry miód, henna, sok z aloesu, mumia, wywary z ziół (rumianek, pokrzywa, skórki cebuli, liści orzecha włoskiego, itp).

Bardzo dobre dla mieszków włosowych cebuli sok, jednak ta maska ​​ma wiele wad (i bardzo długotrwały zapach cebuli).

Jak Składnik tankowania w masce jest dodawany do warzyw i aromatycznych olejków, żółtku jaja, produkty mleczne, chleb żytni, drożdży. Każdy produkt ma wpływ na wzrost włosów na stopniowo identyfikować treść włosy rosną i wyglądają lepiej. Wszystkie elementy natychmiast nie są warte podjęcia.

Dla każdej maski jest tylko dwa lub trzy składniki.

Przed tworzenia masek należy sprawdzić brak alergii skóry do wszystkich elementów.

Jesteś gotowy, aby przygotować maskę.

W ceramiki wlać części maski, weź jeden składnik bodźca, drugi – od składnika. Wszystkie elementy powinny być nieco cieplej niż ciała. Dokładnie miesza się i nakłada się na włosy. Skład diety jest stosowany do czyszczenia, wilgotne włosy, kapelusz i torba i ocieplone ciepłym ręcznikiem. Zostawić maski takie powinny być 30-40 minut. Jeśli ciężką spalania, maski zmyć natychmiast.

Jeśli skóra głowy czuje przyjemne ciepło, lekkie mrowienie lub łaskotanie ładne, można go o swojej działalności do włosów z przyjemności korzystających zabieg kosmetyczny z naturalnych składników.

Po zastosowaniu maski, spłukać ciepłą wodą, można użyć szamponu dla dzieci lub mydło. I skrócenia włosy spłukać zimną wodą zakwaszonego (jabłko, winogron lub innego octu, soku z cytryny – 1 łyżka na litr).

Kochać siebie, oddają każdy palec i każdy włos, a ciało będzie reagować i dziękuję piękno i młodość!

Share →