Co zrobić, jeśli położył uszy na przeziębienie

Co zrobić, jeśli położył uszy na przeziębienie

Przeziębienie jest integralną częścią naszego życia, niestety. A może na szczęście, naukowcy twierdzą, że jeśli ktoś w odpowiedzi na zasmarkany wirusa i temperatury, więc jej odporność na wirusa aktywnie walczy. Jednakże, oprócz klasycznych objawów SARS, zimna i często towarzyszy ból (nosa) w uchu. A jeśli jej objawy są typowe dla aktywnego leczenia, odbywają się tylko jeden tydzień, a już biernym przez siedem dni w przypadku ucha jest bardziej skomplikowana.

Na pytanie „co, jeśli mowa o jego ucho zimny”, poprawna odpowiedź jest niczym. Dokładniej mówiąc, „nic” do odwiedzenia doświadczony laryngolog, którzy zorientowali się, co się stało. Dlaczego tak?

Kto zrozumie!

Przyczyny opryszczki uszach

 1. Średnia zapalenie leczone i alkohol ocieplenie kompres.
 2. Począwszy od zapalenia ucha.

  Kto NIE ocieplenie nie może być! W innych zmian mogą być katastrofalne, aż do przełomowego dojrzałych ropnia. Cóż, jeśli sprawa jest ograniczona do utraty słuchu. A jeśli wtargnąć do środka, w kierunku mózgu?

 3. Jest taka okropna rzecz, jak zapalenie nerwu twarzowego. To też jest zwykle towarzyszy przeziębienie, katar, ból gardła i niewielkiej gorączki.

  A kiedy kładzie uszy, w lewo lub w prawo, w zależności od tego która z tych stron jest stan zapalny. W tym przypadku nie pomaga jakichkolwiek kropli lub ogrzewania. Ból wewnętrzny, ból świątyni i policzek w tym samym czasie, nie tylko ucho. Klasyczny objaw ucha niemal natychmiast pojawia się mała wysypka.

  Jeszcze bardziej klasyczny, która przejawia się w ciągu dziesięciu dni od początku choroby: zdrętwiałe pół twarzy. Jeśli wprowadzą się do tego, okres rehabilitacji potrwa sześć miesięcy z zastrzykami i fizjoterapii.

 4. A może duszno ucha wynik nedolechennaya nieżyt nosa? Po wszystkich kanałów w ucho, nos i wzajemnie ze sobą powiązane. Śluz może zebrać się tam i, oczywiście, powoduje dyskomfort.

  Zatkaj nos i wydech. Bulgocze? Najprawdopodobniej jest to.

Wnioskujemy: samoleczenie w tym przypadku grozi duże kłopoty. tak szybko, jak będzie to bolesne dusznych uszy, od razu umówić się na spotkanie, aby zobaczyć się z lekarzem. Przed dwa dni? Możesz spróbować przepłukać nosowych z soli fizjologicznej (dostępne w aptekach).

W zależności od objawów nosowych, stosować się do zaleceń w artykule „Co zrobić, jeśli położył mu ucho.” Jeśli nadal wierzą, że w przypadku zimna, nie dopuszczają do gromadzenia się śluzu, aktualnych czyste jamy nosowej i kapać narkotyków zwężające naczynia trzy razy dziennie (2-3 dni nie powodują uzależnienia). I wykonywać ćwiczenia opisane powyżej: trzymając się za nos? Wydech. Proszę się odprężyć.

Powtórz. Tak więc 10 razy. Zastrzeżenie: to siedzi i nie przesadzaj, jeśli masz słabe naczynia krwionośne, tak aby nie powodować krwawienia z nosa.

Teraz już wiesz, co zrobić, gdy położył uszy z zimna. Niech was Bóg błogosławi!

Automatycznie wybrane rekordy, które mogą być podobne do tego:

 • Uszy pop? Szukamy przyczyny, plan działania Zapewne każdy z nas doświadczył uczucie pełności w uszach, przyjaciela.
 • Co zrobić, jeśli w cerumen ucha zderzanie Czasami, a niekoniecznie z powodu wpływu jakiegokolwiek czynnika lub.
 • Jak zwiększyć stężenie hemoglobiny w czasie ciąży?

  Ginekolodzy, którzy oglądają przyszłe matki w okresie ciąży, należy zwrócić uwagę.

 • Przyczyny pojawienia się guzek w gardle uczucie, że ktoś utknął w gardle, dość nieprzyjemne dla.
 • Co zrobić, jeśli nie ma miesięczny cykl menstruacyjny jest złożonym procesem biologicznym kobiecego ciała. Jest ona wyrażona.
 • Jak umyć skórę Zelenka Niewiele osób wie, co Zelenka umyć ze skóry i pomiędzy.
 • Jak usunąć barwienia nieistotne rzeczy? Prosta na pierwszy rzut oka, proces usuwania barwienia może być w rzeczywistości.
 • Ponadczasowość „Kiedy człowiek jest zaangażowany w codziennej pracy, czas płynie wolno, a kiedy.
 • Jak nauczyć się jeździć na deskorolce Skateboarding (lub walcowanie) jest bardzo popularna wśród młodych ludzi: w.
 • Share →