Collage of Dreams

Collage of Dreams

To niezwykłe narzędzie do spełnienia życzeń ma wiele nazw – pragnienia collage pokład obrazowania Dreamboard, mapę skarbów, pragnienia album, ale ja osobiście wolę Collage of Dreams.

Bo marzenia – to coś, wysoki i wielki, i pożądanie – mogą one być przyziemne i małe. Jak nazwać łodzi – tak będzie unosić …

Ale nie o to chodzi. Najważniejsze jest to, że w ten sposób spełnienia marzeń i snu jest niezwykle skuteczne. Implementuje siły od dawna sprawdzone przez miliony. I zasięgnąć materializacji swoich celów bez użycia tego dziwnego narkotyków niewybaczalny błąd.

Kolaż marzenia super akcelerator życzenie spełnienie wszechczasów! Nie więcej i nie mniej.

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń

Eleanor Roosevelt

Zasada kolażu sen jest bardzo proste – wystarczy umieścić na każdym obrazie powierzchni, która reprezentuje spełnienie swoich marzeń. I bardzo szybko zobaczysz jak twoje pragnienia, jeden po drugim będą realizowane, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Cała tutaj Prawo Myśli Atrakcja . który mówi: „podobne przyciąga podobne”. Regularnie badając obraz, uruchamiamy potężny mechanizm, aby przyciągnąć do swojego życia, co chcesz. Koncentrujemy się na oczywistych marzeń obiektu energii i skierować ją w dobrym kierunku.

Kiedy patrzymy na kolażu, śnić świadomie. udział w procesie tworzy siłę Wizualizacja . Tkaniny z energii od naszych myśli i formy myślowe żądane przedmioty naszych marzeń wziąć kształt pierwszy w małym świecie, gdzie są tak prawdziwe, jak cały świat, a następnie w fizycznym świecie, gdzie nie ujawnić się dopiero potrzebują czasu.

Ale to wszystko pod uwagę, że teoria i to jest czas, możemy przejść do praktyki.

Jak zrobić kolaż marzeń poprawnie

Odpowiednio do kolaż pragnień – jest, aby jego własne ręce. Obecnie istnieje wiele usług, w którym można tworzyć kolaż marzeń w Internecie z wykorzystaniem projektantów internetowych. Jest to wygodne, szybkie, prawie, ale …

nic nigdy nie zastąpi magiczną moc Twoich rękach!

To jest moje głębokie przekonanie. Twoja energia jest inwestowane w tworzenie kolażu, zwiększa moc o zamiarze wdrożenia stokroć! Mam doświadczenie to kilka razy zrobiłem kolaż na komputerze, ale nie czekać życzenia.

Podczas kolaż wykonany własnymi rękami zaczął spełniać swoje marzenia w kilka tygodni.

Zaczynajmy … Potrzebujemy:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować – jest sposób tworzenia. Istnieją dwie opcje – system feng shui, która jest w podziale na kwadraty lub umieszczanie obrazów w kolejności losowej, jak mówią, jest gdzie serce powie. Wtedy będzie obrazowanie wyżywienie. Wolę Feng Shui i polecam wam ten sposób.

Ale wybór należy do Ciebie.

Kolaż marzenia Feng Shui

Zrób kolaż wszystkich zasad Feng Shui nie jest trudne. Aby to zrobić, trzeba tylko zastosować siatki Bagua (święte ośmiokąt Feng Shui) do naszego arkusza rysunku papieru – podzielić ją na dziewięć sektorów, jak pokazano na rysunku:

Feng Shui. Siatka Bagua

 • Każdy sektor jest odpowiedzialny za jego boku, w jego sferze życia człowieka. A w każdym z nich należy umieścić zdjęcia lub zdjęcia swoich marzeń. Są łatwe do wycięte z czasopism, i można je wydrukować z Internetu. Na ogół, niezbędne jest, aby wyszukać.
 • W centralnym sektorze zdrowia przykleić na zdjęciu.

  Kolaż marzenia – magiczny świat, który kręci się wokół ciebie. Więc musisz być w centrum. Znajdź swoje najlepsze zdjęcia, którym się bardzo!

 • Przyjrzyj się nazw sektorów i przez chwilę – to, co chcesz, co marzenie dla każdego z nich.

  Po Bagua sieci obejmuje wszystkie dziedziny naszego życia – od kariery do relacji rodzinnych.

 • Wybierz zdjęcia, które najlepiej spełniają każdy kierunek. Na przykład w sektorze podróży, umieścić zdjęcia z tych miejsc, które chcesz odwiedzić. Dobry wybór dla obszaru miłości i małżeństwa jest obraz związanych par ręce jako symbol miłości związku. Jeśli masz już swoją ulubioną osobę – trzymać się jego zdjęcie. Wybierz kolorowe i jasne obrazy, które są „wyryte w mojej pamięci” i da impuls lub tempa jego szybkiej realizacji.

  Powinny one nazywają Cię silne emocje szczęścia, radości i poprawić swoje samopoczucie!

 • Kolejny krok – Afirmacje . Te pozytywne afirmacje poprawić nasz wizerunek-kolaże i pragną je naprawić w naszej podświadomości. Powinny być tylko w czasie teraźniejszym i nie zawierają zaprzeczenie.

  Na przykład, w sektorze dóbr mógł napisać: „Jestem magnesem pieniędzy”, a w obszarze rodziny – Etc. „Mam silną i szczęśliwą rodzinę!”

 • Ustawianie napędu pragnień. Niektórzy zalecają konkretną datę, aby określić żądane zdarzenie i zarejestrować go dla każdego z nich. Ale myślę, że to jest błędne, ponieważ w ten sposób możemy ograniczyć wszechświat, narzucania ich ramy czasowe.

  I zaleca, aby nie wystawiać lub szczególne daty w ogóle, lub ich niejasne, takie jak „2015”. Lepiej zrób jak ja – zapis: „Termin realizacji – w gestii wszechświata.”

Wskazówki dotyczące pracy z marzeń kolaż

Po utworzeniu kolażu potrzebne do rozpoczęcia pracy z nim, i działa poprawnie.

 • Głównym warunkiem – regularnie. Działalność ta powinna być twoim codziennym rytuałem, powinien być twój zdrowy nawyk. Marzenia Zobacz collage przed snem – Najlepszą rzeczą, zanim pójdziesz do królestwa Morfeusza. Lub rano zaraz po przebudzeniu. W tym momencie, nasza podświadomość najbardziej otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie, to jest jak gąbka wchłania wszystkie nasze emocje i pragnienia.

  A następnie wydane w formie zrealizowanych zdarzeń lub przedmiotów.

 • Innym ważnym punktem – to emocje. Im silniejsze są, bogatsze i jaśniejsze, większe szanse i szybkość realizacji pożądane. Działa świetnie z ich uczuciami, przyzwyczaić się do roli swoich marzeń już zrobione, aby doświadczyć emocji, radości i szczęścia, poczuć twardego i łagodny euforię, czerpać przyjemność z posiadania przedmiotu swoich pragnień – i twój sen koniecznie i nieuchronnie staje się rzeczywistością!

Co zrobić, gdy chcesz zmienić?

To jest w porządku, to się zdarza. Najważniejsze jest to, że nie zdarza się to zbyt często. Wystarczy zastąpić obraz w kolażu na nowe i dodać odpowiednią afirmację.

Gdzie jest najlepsze miejsce kolaż?

Zaleca się umieszczenie w południowej i południowo-wschodniej części apartamentu. Czy idelno jeśli jest twoja sypialnia. Lepiej jest powiesić na ścianie, tak często jak to możliwe, aby na nią patrzeć.

Ale jeśli chcesz uniknąć wścibskich oczu, umieścić kolaż, takie jak łóżko i sięgnąć w razie potrzeby.

Kiedy lepiej jest utworzyć kolaż marzeń?

Działa najlepszy kolaż stworzony na rosnącym księżycem w korzystnym okresie. Spójrz przed nim Kalendarz Księżycowy . po wszystkim, wzrost miesiąc spada niekorzystne dni.

Gdzie można zrobić mapę pożądania w Internecie?

Jak powiedziałem powyżej, działa najlepszą kartę wykonany własnymi rękami. I projektantów internetowych lepszego wykorzystania obrazu, gdzie jest wielki wybór, a następnie wydrukować. Aby utworzyć kolaż Internecie sen polecam odwiedzić ten serwis .

Co zrobić, jeśli sen został zrealizowany?

Kiedy jeden z twoich marzeń, z całego serca po cichu podziękował wszechmocny wszechświat do jego realizacji i zastąpić obraz w kolażu na nowy. To do nich!

Znajomi, aby kolaże marzenia i nie wątpię, że warto! Sprawiają, że nawet jeśli masz wątpliwości, ponieważ działa niezależnie od swojej wiary. To po prostu działa.

Z wiary w swoje marzenia,

Share →