Crochet - główne kolumny

Crochet – główne kolumny

Lekcje Crochet dla początkujących, część 4

Wszystkie różne wzory, z dzianin, pochodzi z kombinacji pętli prętów powietrznych i różnych typów. Czasami w translacji literaturze kolumny nazywa pętli.

Kolumny bez nakida

Kolumny bez nakida może najbardziej powszechnie stosowane i mogą być uważane jako punkt wyjścia do dalszej szydełka szkolenia.

Kolumny bez nakida — niski, tworzą gęstą tkaninę. Na szczycie kolumny, można zauważyć, pętlę, które wydzielają przód (najbliżej Ciebie) i tylną ścianę. Może dziać przednią, ściankę tylną i obie pętle i wygląd będzie różne wstęgi. Główną metodą jest uważany kolumny provyazyvaniya na obu ścianach pętli.

Podczas czytania opisu obwodów obrębiania i odnosi się do tej konkretnej metody, jeśli nie wskazano inaczej.

Tak, kojarzy nam próbkę barów bez nakida.

Tie łańcuch 20 szwów plus 1 ekspansji pętli. Pierwsza kolumna sekundę dziać się pętlę anteny hak. Napędzania hak pod dwiema ścianami loop odbiera nici i rozciągają się przez pętlę: hook utworzone dwie pętle:

Kolumna bez nakida, Stage 1

Teraz znów podnosi wątek i naciągnąć go przez obie pętle. Eagle Eye jest jedną pętlę. Mamy związane kolumnę bez nakida.

Kolumna bez nakida, Stage 2

Następnie dzianiny pierwszy rząd kolumn, ale podnosi pętli powietrza na przedniej ścianie — Początkowa liczba dziać tak wygodne.

Pierwszy rząd kolumn bez nakida

Przewrócić praca, dzianiny jeden odzyskanie pętli, a następnie liczne bary, podnosząc pętli na obu ścianach.

W celu uzyskania czystego ostrza krawędzi, to ważne jest, aby pierwszy i ostatni provyazyvat cyklu pętli jest. Często, zwłaszcza w przypadku dzianiny cienkie włókna przepuszcza się pierwszy rząd pętli i kolumny następnego rzędu dzianiny prawo do drugiej pętli, a zapominać na drutach ostatnia rada pętli. Należy uważać, aby podczas nauki, liczą bary.

Zawsze trzeba iść 20 kolumn (powietrza pętli winda w tej liczby nie jest w zestawie).

Pętla szydełka pierwsza seria

Otrzymasz tutaj jest płótno:

Kolumny bez nakida szydełku

Jak wspomniano powyżej, kolumna może być provyazyvat z przodu lub z tyłu pętli.

Wybiera się z przednią ścianką pętli

Podnosi tylną ścianę pętli

Ważne jest, aby: Pierwsza kolumna w serii zawsze drutach pętli na każdej ścianie do krawędzi jest gładka i jędrna.

Kontynuuj dziania wzór: dzianiny kilka wierszy za przednią ścianę pętli, i kilka — tylne. Nie zapomnij vyvyazyvayut podnoszenia pętli. Spojrzeć na wynik: We wszystkich trzech przypadkach, będzie się różnić.

U dołu — kilka rzędów kolumn bez nakida zarówno pętli ściany w środku — ściana przednia i górna — tylne.

Różne sposoby barów dziewiarskich bez nakida

Pręty łączące (polustolbik)

Łączenia prętów (lub polustolbik), niskie i tworzą bardzo gęstą i twardy materiał, tak, że tylko jedna z tych kolumn są rzadko dzianiny. Jednak są one bardzo często wykorzystywane w wzorów dziewiarskich, kiedy dziewiarskich w kręgu, a do łączenia kawałków tkaniny koronki.

Dzianina polustolbik począwszy szwów łańcucha trudnych, więc wpisz 20 szwów plus 1 windy pętli i dzianiny w kilku rzędach kolumn bez nakida zarówno ścian pętli. Następnie możemy przypisać kilka rzędów prętów łączących. Jak już powiedzieliśmy, podnoszenia pętli w tym przypadku nie jest wymagane. Dlatego, dzianiny liczbę kolumn bez nakida przewróceniem i natychmiast dzianiny polustolbik w pierwszej pętli. Wprowadzenie zarówno ściana loop hak przejmuje nici i rozciąga się poprzez pętlę, a następnie bezpośrednio do pętli, która znajduje się na haku. Jeśli kolumna bez nakida się dziane w dwóch etapach, polustolbik — w jednym etapie.

Więc dzianiny do końca rzędu. Przewrócić pracy, dzianiny następny wiersz jest podobny. Łatwiej było dzianiny, nie zacisnąć pętlę, uczynić je na tyle szeroki, zwłaszcza pierwsza i ostatnia liczba pętli.

Jak Knit pręty łączące

Próbka może być postrzegane jako zwężenie internetowych: łączenia prętów (góry) — gęste, krótkie i sztywne ze wszystkich głośników.

Płótno z polukolonok

Kolumny z nakida

Kolejne kolumny, których uczymy się robić na drutach — kolumny z nakida. Także zaczynają dziać z szwów łańcucha: zatrudnić 20 pętle plus 2 pętle wzrosnąć. Kolumnę dzianiny w trzeciej pętli łańcucha.

Przedstawienia słupy z nakida można podzielić na cztery fazy. Pierwszy naszkicować wątek na haku:

Kolumna z nakida, Stage 1

Przedstaw hak w następnym st, chwycić wątku i naciągnąć go przez pętlę. 3 pętle na haku:

Kolumna z nakida, Stage 2

Ponownie złapał haczyk ciąg i naciągnąć go przez pierwsze 2 pętle na haku. Eagle Eye 2 pętle po lewej:

Kolumna z nakida, etap 3

Po raz kolejny złapał haczyk wątku i naciągnąć go przez dwie pętle lewo. Jesteśmy związany z nakida kolumny:

Kolumna z nakida, Stage 4

Kontynuuj na drutach do końca rzędu, odwrócić pracy vyvyazyvayut 2 powietrza pętli windy, a następnie dzianiny 20 kolumn nakida i tak dalej.

Nie zapomnij vyvyazyvayut podnoszenia pętli

Kolumna z nakida «pod łukiem»

Oprócz już omówionych sposobów kolumn drutach szydełku, jest sposób dziania stobik «arch» lub «pod łukiem», Przyjrzyj się dokładnie w barze z nakida: wyraźnie widać, że ma «noga»Górna część kolumny — pętli, w której wstrzyknięto haka. Ale możliwe jest wprowadzenie hak do pętli, a między słupkami: wtedy podziwiać nie jeden lub dwa, ale trzy aspekty pętli.

Kolumna z nakida «pod łukiem»

Na zdjęciu: poniżej — kolumn nakida dla obydwu pętli ściany w górnej — kolumny z nakida «arch», Wygląd tkaniny, podczas gdy nieco inaczej: gdy drutach "Pętla" liść kolejno trochę mocniej.

Share →