Ćwiczenia dla Weight Loss Belly

Ćwiczenia dla Weight Loss Belly

Zapobiega reklamy? Wystarczy zarejestrować lub zalogować. Nie ich koncert;)

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem, to pewnie zauważyłeś rekord innowacji w lutym. które mówi, że stworzyliśmy nowy dział z ćwiczeniami do utraty wagi. Dziś będę pisać swoje pierwsze nagrania poświęconego żołądka. Jest to dość popularny temat, więc myślę, że każdy chciałby, aby usunąć zhirok nawet z ledwo tłuszczu żołądka, nie wspominając o duże piwo „brzuch”.

Najczęściej w celu usunięcia żołądka, wystarczy wykonać tylko kilka razy ćwiczenia pary dziennie. Ale ważne jest, aby pamiętać, że odgrywa ważną rolę powszechność ich wydajności. Nie zacząć robić ćwiczenia brzucha. jeśli wiesz, że jutro nie będzie na to, czy będzie jakiś powód.

Regularność – klucz do sukcesu w utracie wagi brzuch. Dobrze, przejdźmy do ćwiczeń.

W rzeczywistości, wszystko jest proste i można to zrobić perfekcyjnie dom. Jako stronie, i żołądek będzie dziękuję za tydzień, gdy pierwsze wyniki będą widoczne.

Wykonywać pierwszą rzeczą w prasie

Wszystko to ćwiczenia powinny pamiętać, ze szkoły, to jest bardzo proste, ale bardzo skuteczne. Musisz leżeć na plecach, ugnij kolana, połóż ręce za głowę. Wtedy z pomocą brzuszkiem, spróbuj przyciągnąć głowę do kolan.

Faktycznie. gdy ktoś trzyma nogi, ale można położyć nogi pod kanapą, jakby operę o nim. Czy to ćwiczenie pierwsze 30 sekund każdego dnia, a następnie zwiększyć czas. Nawiasem mówiąc, to jest wielki gryki diety. Spróbuj siedzi na tej diecie, aby ją wypełnić.

Ćwiczenia dla Brzuch

To ćwiczenie jest praktycznie identyczny z poprzednim, ale tutaj nie musisz podnieść tułów i nogi do klatki piersiowej. I So. Sama pozycja początkowa, nogi zgięte w kolanach.

Na wdechu unieś nogi i przycisnął je do piersi, wydech powrót do pozycji wyjściowej.

Będzie również zaledwie 30 sekund. w pierwszym dniu, następnie zwiększa czas ich istoty. Pamiętaj, że zbyt duże obciążenie w pierwszym dniu, może odpowiedzieć następnego dnia, i nie wstać z łóżka, bo wszystkie mięśnie bolą.

Ćwiczenia i boki brzucha

Połóż się na plecach. Prawą ręką za głowę i unieść nogę lewą zgięte w kolanie. Na wydechu dotyku łokcia prawej ręki kolano lewej nogi na powrót oddechu do swojej pierwotnej pozycji.

Po upływie 30 sekund, powtórz to samo, tylko tym razem do drugiej ręki i nogi. Tak więc, natychmiast huśtawka kilka grup mięśni. Boca będzie wystarczająco szybko, jak brzuch.

A cała

Myślę, że to wystarczy na dzisiaj, biorąc pod uwagę, że jest to tylko jeden wpis w sekcji na ćwiczenia do utraty wagi. Wkrótce będzie więcej. Lecz na drugiej części ciała.

Wystarczy napisać jeszcze raz i ćwiczenia brzucha i inne dla niego, a przecież napisane zebrać zestawy ćwiczeń, które można schudnąć z łatwością i skutecznością.

Share →