Ćwiczenia dla Weight Loss brzuchu i po bokach

Ćwiczenia dla Weight Loss brzuchu i po bokach

Ćwiczenia dla Weight Loss brzuchu i po bokach – Świetny sposób, aby schudnąć i poprawić sylwetkę. Więc jeśli wzdycha o tłuszczu w niepożądanych miejscach, patrząc na swoje odbicie, a to zrobić! I pożądane jest, liczba ta byłaby prawdziwa.

Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę wystarczy tylko niskokaloryczna zbilansowana dieta, jak również specjalne ćwiczenia. Więc szybko i skutecznie usunie to, co ci się nie podoba ograniczeń.

Ćwiczenia dla wagi brzuchu i bokach ustawione strat. Ale co oni są naprawdę skuteczne? Ten artykuł i jest przeznaczony, aby poinformować o tym.

Zestaw ćwiczeń dla wagi brzuchu i bokach strat

Oto przykład do następnego zestawu ćwiczeń, które mogą pomóc w skutecznym pozbycie się zbędnych kilogramów. Dzięki nim twój brzuch będzie płaski i dopasowanie, a postać będzie krzywe uwodzicielskie.

Ćwiczenia oddechowe

Wiele osób z nadwagą powszechny problem z metabolizmem. Jeśli okaże się to jako prawdziwe, radzimy spróbować ćwiczenia oddechowe, które pomagają w normalizacji metabolizmu, w wyniku czego, schudnąć.

To nie jest po prostu zaburzenia jedzenia jest przyczyną nadwagi. Może to być również niewłaściwy sposób życia, w tym oddychanie. Dlatego tak ważne jest nie tylko, aby nauczyć się prawidłowo odżywiać, ale również prawidłowo oddychać.

Ćwiczenie «Fala», Ważne jest, aby wykonywać to ćwiczenie na pusty żołądek. Pozycja startowa – leżącej, zginać kolana, z jednej strony powinien spoczywać na piersi, inne – na brzuchu. Wdech i narysuj brzuch, unosząc pierś. Przytrzymaj kilka sekund, tak, to wydech, opuszczanie i podnoszenie brzucha w klatce piersiowej.

Ćwiczenia wykonuje się 50-60 razy.

Ćwiczenie "Żaba jest Making Waves" również "Fala",

Ćwiczenie «Żaba», Pozycja początkowa – siedzi na krześle, rozkroku na szerokość ramion. Jego lewa dłoń w pięść i wycisnąć prawo zapięcie, wypocząć w pięść, z łokciami na kolanach umieszczone. Zamknij oczy i oczyść swój umysł. Weź głęboki oddech i wyciągnąć swój brzuch.

Następnie wydech i rozluźnienie. Ćwiczenie to trwa, w sumie 15 minut. Trzeba przeprowadzić 3 razy dziennie.

Ćwiczenie "Żaba",

Ćwiczenia dla Weight Loss Belly sytuacji

Rozpoczęcie korzystania z małym masażu. Stojąc, aktywnie starają się masować mięśnie brzucha przez pięć minut. Można nawet użyć kremu.

Fit i cellulitu. To pomoże rozciągnąć mięśnie na rozgrzanie i przygotowanie ich do dalszego obciążenia.

Następnie przejdziemy do ćwiczeń, które pomogą Ci jak wstrząsnąć rozciągnąć mięśnie, podać żądaną tempo i uniknięcia obrażeń. W rzeczywistości jest to rodzaj treningu.

Dodać stoki w różnych kierunkach, rotacja tułowia, wciąganie brzucha, tułowia i miednicy obrotów. Alternatywne ćwiczenia czynne z statyczne. Na przykład, gięcia lub osiągnięcia, Zamrożenie najniższy punkt na kilka sekund, spróbuj trochę wyciągnąć swoje mięśnie.

Są również dobrze nadaje się do pozbycia się tłuszczu z brzucha ćwiczenia z hula-hoop.

Średni czas trwania ćwiczeń stałych – 7 minut.

Formować boki pasa.

Ćwiczenia dla Weight Loss brzucha

 1. Wyjście jest – leżąc na plecach, nogi zgięte. Unieś nogi, ugnij kolana, następnie opuść nogi w lewo. Po tym, wyprostuj je i wciśnij w dobrym kierunku. Pod koniec ruchu, powrót do pozycji wyjściowej.

  Ćwiczenie powtarza się 15 razy.

 2. Pozycja startowa – leżącego na podłodze, ręce za głowę, nogi ugięte. Podnieś tułów, zdjąć łopatki z podłogi.

  Następnie wróć do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarza się 40 razy.

 3. I znowu na wykonywania podłóg. Nogi proste. Wznosimy je do góry pod kątem 90 stopni do podłogi.

  Zanurzyć je najpierw w lewo, potem w prawo podnoszenia i opuszczania. Następnie wróć do pozycji wyjściowej.

 4. Pozycja początkowa – leżącego na podłodze z nogami prostymi. Unieś nogi i wyciągnąć je w powietrzu numer od 0 do 9.
 5. Naciśnij huśtawka, leżącego na podłodze.

Odchudzanie brzucha pomaga również pływanie. Ponadto, rekomendowane jest w jak największym stopniu. Szczególnie w nocy, przy dobrej pogodzie. Przed pójściem do łóżka z rzędu – to jest to, czego potrzebujesz. Więc pozbyć się nadmiaru tłuszczu w jamie brzusznej jest znacznie szybciej.

Tym bardziej, że można uruchomić swój wybór różnych tras.

Ćwiczenia na podbrzuszu.

Ćwiczenia dla Weight Loss brzuchu siedzi

Share →