Ćwiczenia na mięśnie pleców w rdzeniu osteochondroza

Ćwiczenia na mięśnie pleców w rdzeniu osteochondroza

Leczenie i zapobieganie chorobą zwyrodnieniową dysku z powrotem ćwiczenia powinny być wykonywane dopiero po zniknięciu ostrego bólu. Poczekaj kilka dni przed rozpoczęciem szkolenia. Rozpocznij zajęcia lepiej się – leżąc na plecach i brzuchu lub na czworakach. Potem, jak poprawa, można wykonywać ćwiczeń siedząc na krześle i stojących.

Wskazane jest, aby wstępnie czynią poluvis lub wiszące na pasku, znajduje się na ramionach pacjenta na nogi po prostu dotykać podłogi.

W początkowym okresie ćwiczeń na mięśnie pleców w rdzeniu osteochondroza należy powtórzyć 4-6 razy, a następnie dostać się do 15-20. W zależności od stanu zdrowia i fitness, można zrobić od 8-10 do 20-25 ćwiczeń. Przed szkoleniem najlepiej skonsultować się z lekarzem. Z czasem można wykonywać ćwiczenia w osteochondroza wzmocnić mięśnie pleców spowoduje, ponieważ do budowy mięśni!

Będą usunąć niektóre z obciążeń kręgosłupa i czujesz się bardziej komfortowo.

Ćwiczenia na plecy z osteochondroza wznak

1. Połóż ręce wzdłuż tułowia, dłonie. Robi powolny wdech, ugnij kolana, nie biorąc jego stopę z podłogi. Umieść łokcie na podłodze i podnieść przedramię. Na wydechu, powoli wyprostuj nogi i przedramiona.

Relaks i delikatnie obróć głowę w prawo i lewo.

2.Postavte stóp rozstawionymi na szerokość barków. Wdechu obróć głowę w prawo i lewej nogi, można umieścić je na podłodze. Na wydechu, odwracasz głowę na lewej i prawej stopy.

Powtórz to ćwiczenie, dopiero teraz umieścić pięty prawej nogi na palcach lewej.

Zgiecie 3.Nogi w kolanach. Wdechu głowa skręcić w prawo i lewo biodrami, starając się umieścić kolana na podłodze. Na wydechu, głowy w lewo, i miednicy – w prawo.

4. Ręce na głowę, leżąc na plecach. Ugnij nogi w kolanach i złapać je z rąk, wyciągnij im głowę i ramiona, grupy, więc powiesić na i przez 5 sekund, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Dla tych, którzy uważają, że jest trudne do wykonania w pełni ćwiczenia sugerowanej zakręcie skręcić jedną, a następnie drugą nogę.

5.Oboprites na tył głowy, łopatek i pięty, unieś tułów i miednicę, powiesić na tej pozycji 3-7 sekund. Położyć się i odpocząć.

Powrót ćwiczenia kręgosłupa osteochondroza leżące na brzuchu

1.Sognite łokcie i położył brodę na ręce, nogi trzymać razem. Ugnij nogi w czasie i trochę rolki miednicy: zginając lewą nogę, miednicy w prawo, gięcie prawo – lewo miednicę.

2. nogi razem, ręce leżą wzdłuż ciała. Podnieś trochę głowę i ramiona nad podłogą, ręce wyluzowany, nogi lekko unieść. Cave i powiesić na tej pozycji 5. Wróć do pozycji wyjściowej i zrelaksować.

3.Nogi razem, ręce do przodu. Podnieś prawą rękę i lewą nogę, pozostać w tej pozycji 5-6. Wróć do pozycji wyjściowej i zrelaksować. Powtórz z prawej nogi i lewej ręki.

4.Plavane na lądzie. Naśladuj Brass na wodzie, o wysokiej ramię dźwigu i głowy.

Ćwiczenia wzmacniają mięśnie pleców z osteochondroza na czworakach

1.Opuskayte biodra powoli w prawo, a następnie w lewej ręce na ziemi.

2.Sognite kolana i pochylił się do przodu, niosąc głowę szczotek może być niższa. Weź pozycję wyjściową.

Pozycja wyjściowa – siedzi na krześle

1. Odwróć głowę do przodu – do tyłu, w prawo – w lewo.

2. Ręce na kolanach, stopy rozstawione na szerokość ramion. Zrób okrągłe miednicy ruchu, najpierw w jednym kierunku, a następnie inne.

3. Lean ręce na fotelu, położył nogi razem i unieś miednicę z lub bez nóg. Sprawował tę funkcję przez 3-5 sekund. przewiń w dół i zrelaksować.

Pozycja wyjściowa – stojąc

1. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, ręce, zrozumieć podłoże, które jest na wysokości barków. Powoli kucać, ciągnąc kręgosłup – poluvis teraz zająć pozycję wyjściową.

2. Podnieś ręce, Twoje stopy rozstawionymi na szerokość barków. Zakręt, utrzymując plecy proste i proste.

3. Lean ręce na oparciu krzesła, z nogami rozstawionymi na szerokość barków i wykonywać koliste miednicy ruchu w jednym kierunku, a potem drugą.

4. Pozycja wyjściowa – stopy rozstawione na szerokość ramion, ręce wzdłuż ciała. Zobowiązać mahi zrelaksowany ręce lewej i prawej.

Ostrzeżenie! Ćwiczenia w domu osteochondroza postępować powoli, obserwując swój oddech, nie rób żadnych gwałtownych ruchów, kierując ich zdrowia. Przyzwyczajeni do wykonywania ćwiczenia te przechodzić na zasilanie.

Aleksander,

– Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Ważne jest, aby poznać Twoją opinię! Thank U!

Share →