Ćwiczenia wzmocnić szyję

Ćwiczenia wzmocnić szyję

Szyja może łatwo pokazać swój wiek. Ćwiczenia na mięśnie szyi jest to świetny sposób, aby zachować młodość i elastyczność w nadchodzących latach. I zacząć wzmocnić mięśnie powinny być jak najszybciej, ponieważ, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, podwójny podbródek jest o wiele łatwiejsze, niż się ich pozbyć. Ćwiczenia te nie są bardzo trudne, ale będą one pomóc szyi wyglądają lepiej i będzie mięśni stonowanych.

Wykonać ćwiczenia na szyi trzeba powoli i ostrożnie, ponieważ napięcie w szyi powoduje przypływ krwi do głowy, powodując zawroty głowy mogą wystąpić. Zwróćmy się teraz do faktycznego wykonywania.

Ćwiczenie 1. Stań przed lustrem i powtarzaj samogłoski Ahhh, ohhh, uuuu, eeee, IIII. W tym przypadku, trzymać plecy prosto, unieś głowę, szyję napięcie mięśni, aby być odczuwalne silniej.

Czy to ćwiczenie powoli, powtarzając co głośno co najmniej 20 razy.

Ćwiczenie 2. Dokonywanie gładkie szyje pierwszą w lewo i prawo, a potem w tę iz powrotem. Chin podniósł.

Uruchomić 20 razy w każdym kierunku.

Ćwiczenie 3. Staramy się podbródek do lewego ramienia, a następnie w prawo. Czy 20 razy dla każdej nogi.

Ćwiczenie 5. Pozycji stojącej, unieść jego żuchwę i wykonać ruchy tam iz powrotem żuchwę. Powtórz 20 razy.

Ćwiczenie 6. Stojąc pozycję. Weź ołówek i zapisz go zęby w powietrzu numery 1, 3, 7, 8 i 10.

Powtórzenie 5 razy dla każdego numeru.

Ćwiczenie 7. Broda podniesiona wysoko. Podparte od dołu podbródek ręką i próbował ukryć głowę w lewo i prawo, zapewniając odporność podczas obracania podbródek.

Wykonaj 10 razy.

Ćwiczenie 8. Chin dostać skrzynię, Rugi zamknąć na zamek z tyłu. Staramy się podnieść brodę, opierając ręce na przedłużenie szyi.

Wykonaj 10 razy.

Ćwiczenie 9. Połóż się na plecach na kanapie i opuść głowę na krawędzi. Unieś głowę, nie biorąc ramionach 10 razy.

Nie zmuszaj ludzi z wysokim ciśnieniem krwi.

Ćwiczenie 10. Stojąc pozycję. Broda dotyka pierwszym lewym ramieniu, a potem w prawo.

Oprócz ćwiczeń dla Pielęgnacja szyi również nie zapomnieć o skórę. Należy nieustannie wzmacniana, stawiając na szyi różnych kremów i masek.

Zimne prysznice pomóc utrzymać skórę jędrną szyję. Może on zastąpić proste kostki lodu lub zimnej rubdown mokry ręcznik pat na szyi.

Na pojawienie się zmarszczek na szyi może mieć wpływ na zły sen. Tak więc, jeśli spać na wysokiej poduszce opiera brodę na piersi, tworząc dużo chętnych w zgięciu, którzy w końcu zmarszczki. W związku z tym zaleca się spać płaskiej poduszki.

Upewnij się, że w czasie snu szyja była równa. We śnie człowiek spędza jedną trzecią swojego życia, i starają się wykorzystać ten czas dobrze wykorzystać.

Musimy monitorować nie tylko twarz, ale nie zapominaj, dbać o szyję i dekolt. Aby nie dać prawdziwego wieku skóry szyi powinny być zadbane i piękne. Nie zapomnij zrobić wiele masaż dla szyi, stosować kremy odżywcze i maski.

Uwierz mi, wynik nie będzie długo czekać.

Podziel się z przyjaciółmi:

Podaj e-mail Aby zapisać się do najnowszych artykułów.

Share →