Ćwiczenia z hantlami na barki najbardziej skuteczne?

Ćwiczenia z hantlami na barki najbardziej skuteczne?

Ponieważ topografia jest określona głównie przez mięsień naramienny ramiona, to jest możliwe, w celu poprawy tworzenia tego konkretnego mięśni. Wszystkie ćwiczenia z hantlami na barki kierunku ich działania można podzielić na trzy grupy:

  • pompowane przednie mięsień naramienny wiązki;
  • pompowana średnim lub boczny przewód mięśni;
  • pompowana z powrotem mięśnia.

To rozdzielenie w pewnym stopniu arbitralne, że niektóre ćwiczenia obejmują pracę dwóch szefów delta, lub działa przez jedną jego część, w tym samym czasie zmuszony do działania i kilka innych mięśni (lub ich części), na przykład, triceps lub trapezu.

Ćwiczenia z hantlami na ramionach, pompowane przednie części delty

Czyste i naciśnij w pozycji stojącej

W rękach wziąć bezpośredni przyczepność na hantle, umieścić je na linii barków, ale nieco szersza, łokcie idzie w dół, wdrażania dłoń od hotelu. Oddychaj, wstrzymaj oddech, a następnie wycisnąć hantle prosto i całkowicie wyprostować ramiona, wydech. Tułowia musi odbywać się w pozycji pionowej, patrząc w górę. Przy pełnym wysięgników tułowia być prostowane i z powrotem na dno małej zgięcia.

Tył muszli oryginalna pozycja powtórzyć tyle razy, ile pożądanego ruchu.

Jeśli masz problemy z pleców, kręgosłupa, ławki można wykonać siedząc na krześle i przechyla się na jego plecach. To ćwiczenie rozwija nie tylko przedniej i środkowej delts, i sprawia, że ​​praca i triceps.

Na przemian podnosi się do pozycji stojącej

Musimy wstać, opuść hantle w dół. Szeroki łuk windy jeden pocisk do przodu i do góry nad głową. Stopniowo jej obniżenie, przy drugim wyciągu. Obie ręce muszą być w ruchu, i hantle – koszty przed tobą w przeciwnym kierunku.

Dla bardziej precyzyjnego działania jest na cięcia mięśnie mijania muszą posiadać zarówno pocisk w twarz, nie oddalając się od hotelu.

Pompowanie przednią część delty, takie ćwiczenia na ramiona z hantle w punkcie końcowym amplitudy i obejmować trapezu.

Ćwiczenia rozwijające dużą deltę

Wyciągi hantle na boki

Ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, lekko je zgiąć, utrzymywać proste plecy, ramiona z hantlami – wzdłuż ciała, lekko ugięte w łokciach, albo równolegle do bioder. Rzucanie pocisków w ręce, powoli podnieś je do poziomu poziomej, dłonie powinny „patrzeć” w dół, nie zapomnij do oglądania pleców. Pożądane jest, aby małe palce na koniec amplitud były powyżej kciuka, a tylne koła hantle nad przodu, można sobie wyobrazić, że można wlać wodę z dzbanka.

Następnie delikatnie obracać muszle do pierwotnej pozycji, a nie „rzucanie” w dół, a opór masy.

Nie obejmują aktywną pracę i innych mięśni, ręce nie trzeba uruchomić pozycję poziomą (lub może tylko nieznacznie). Nie powinno być chitingovat podczas wysiłku – kołysanie ciała, ponieważ wpływa to na wyniki. Rocking nie jest potrzebne i hantle.

Jeśli tak trudne do pokonania oszustwa, można wykonać wszystkie działania siedzi.

Ćwiczenia, rozwój strony (boczne) delts, w niektórych obciążeń tylnej belki stopnia i mięśni. To – jeden z najbardziej skutecznych na rozbudowę ramionach, co daje liczbę odwagi i daje mu atletyczny wygląd.

Ćwiczenia z hantlami na ramionach, pompowana z powrotem delta

Okablowanie Canted

Biorąc hantle, pochylić się do przodu pod kątem 45 stopni (dużo) niższych broni do podłogi. Czy prostowanie tułowia, ręce roślin na bokach do pozycji poziomej. Mały palec musi być także powyżej kciuka.

Opór masy grawitacyjnej, opuść ręce w dół.

Błędem jest wybór zbyt ciężkie hantle do ćwiczeń, może to zapobiec poprawić jej wdrażanie. To ćwiczenie izoluje i doskonale radzi sobie przewód tylnego delty. To, podobnie jak poprzednie, skutecznie zwiększa szerokość ramion.

Na pytanie, jak budować ćwiczenia ramion hantle wymienione powyżej, dać dość pełną odpowiedź. Jednakże, sposoby i układy pompowania mięśni ramię więcej, w tym rozwoju jednostki. Każdy grać lub grali przed kulturystyka pewnością mogą dzielić metod i technik, takich pomp, co dało mu osobiście największy wpływ.

Nie będzie przeciwieństwie do ciebie mówił o swoich osobistych obserwacji i doświadczeń w tym zakresie. W komentarzach, można napisać, że to się robi i jakie ćwiczenia stosowane do skutecznego i szybkiego wzrostu masy mięśni barku przy użyciu hantle.

Share →