Ćwiczenia ze sztangą

Ćwiczenia ze sztangą

Rod jest najbardziej dotkliwe sprzęt sportowy, który jest używany do budowy mięśni. Jeśli nie chcesz, aby gromadzić masę mięśniową, aby zwrócić szczególną uwagę na ćwiczenia ze sztangą nie masz. Jednak mały bar przy minimalnej wadze nie zapobiegnie sportowy arsenał zrobić kilka podejść do każdej lekcji z usztywnienia w celu wszystkich mięśni ciała.

Prasa

Z powrotem

Istnieje wiele ćwiczeń, które można wykonać z sztangą. Aby skorzystać z tej powłoki nie musi iść na siłownię, pręt stojak można kupić w wielu sklepach i nadaje się do użytku w domu.

Bardzo popularne prasowa barze, to ćwiczenie może być wykonywane w różnych miejscach ciała. Gdy ławki stojącej, trzymając ciężar nad głową, uczestniczyć w pracy mięśni ciała. W pozycji siedzącej jest zminimalizowana skłonność pochylenia pleców, w wykonaniu, z naciskiem na tylnej ławce pochyłej (kąt 75-80 stopni) znacząco zmniejsza obciążenie pleców. Ta opcja benching nad głową jest najbezpieczniejsza.

Podczas ćwiczeń, upewnij się, że używasz lawa jest solidne, ciężkie i trwałe.

Pręt Thrust jest używany głównie do rozwoju mięśni pleców i ma swoje własne cechy. Ćwiczenie to nie jest konieczne do wykonywania rannych regionu ramię, ponieważ ręce Uprowadzenie z mięśni ciała wykorzystywane są wspólne kapsułki obręczy barkowej. Nawet w przypadku braku kontuzji obniżenia i zwiększenia masy uważać, aby uniknąć gwałtownych ruchów.

Przysiady wymaga kilku warunków do bezpiecznego, prawidłowej techniki ich wykonania.

Przysiady powinny być głębokie, bar powinny być umieszczone na ramionach nieruchomych, stopy też nie mają się poruszać. Ważne jest również, aby utrzymać plecy proste i nie pozwól kolana do przodu (w przeciwnym razie nie będzie w stanie głębokiego ugięcia, i to będzie trudniej dostać się). Przysiady – podstawowe ćwiczenia, które jest wykorzystywane do celów odtwórczych i rehabilitacyjnych.

Przysiady zaangażowania mięśni nóg, wyrównać mięśnie pleców, mięśnie brzucha i pośladków.

Podnosząc poprzeczkę na biceps sytuacji jest skuteczne ćwiczenia na zwiększenie wielkości i siły biceps. Kiedy trzeba, aby utrzymać bagażnik prosto i uniknąć kołysania. Ruch powinien koncentrować się na łokciu, pozostawiając inne części nieruchomo ciała. Nie należy podnosić lub wycofać ramiona – może to prowadzić do uszkodzenia kręgosłupa.

Waga powinna umożliwić przeprowadzenie tego ćwiczenia bez wstrząsów barze na udach, inaczej nie dostaniesz żądanego obciążenia na biceps i zwiększyć szansę szkody talii.

Warto też zwrócić uwagę, aby uchwyt pasek do wykonywania różnych ćwiczeń: szerokość uchwytu umożliwia przesunięcie obciążenia na różne grupy mięśni.

Również na naszej stronie można dowiedzieć się o różnych ćwiczeń z klocków oporowych.

Share →