Cóż, gdybyśmy mogli natychmiast zidentyfikować w ciążę, jeśli ...

Cóż, gdybyśmy mogli natychmiast zidentyfikować ciąży, gdy macica jest uaktywniony, gdy wystąpią koncepcja! Ale, niestety, tylko wiedząc, objawy ciąży, możemy liczyć na zmiany hormonalne, które odbywają się w naszym organizmie.

Możesz zacząć odczuwać objawy ciąży lub wykryć ciążę po implantacji, który występuje 7-10 dni po owulacji. Zarodek zaczyna produkować hCG po implantacji, a nie przed, więc niemożliwe jest zidentyfikowanie ciąży prędzej czy zawiadomienie objawy ciąży do tej pory. Im dłużej zwlekasz czas przetestować po owulacji, bardziej dokładny wynik będzie, a ciemniejsze mogą być potencjalnie linię dodatniego testu.

Jakie są objawy ciąży może być?

Poniżej znajduje się lista objawów ciąży, które mogą wystąpić. Pamiętaj, że każda kobieta i każda ciąża jest inna, więc nie denerwuj się, jeśli nie czujesz, że którykolwiek z tych objawów ciąży.

Wysoka BBT (podstawowej temperatury ciała)

Jeśli pacjent przyjmuje regularnie zaplanować cykl menstruacyjny i mierzyć temperaturę, można zauważyć, że BBT pozostaną wysokie w całej fazie lutealnej. Progesteron powoduje nośną BBT owulacji i pozostaje podwyższona, jeśli jesteś w ciąży. Jeśli nie jesteś w ciąży, Twoje BBT spadną.

Opóźnienie

Jednym z pierwszych objawów ciąży można zauważyć jest opóźnienie. Mimo tego objawu, które najczęściej związane z ciążą, mogą powodować inne powody, dla których miesięczne nie rozpoczęte na czas, na przykład, wysoki poziom stresu, poważnego zachorowania lub operacji. Z drugiej strony, niewydolność można kontynuować podczas ciąży.

Niektóre kobiety mogą wystąpić krwawienia w ciągu zaledwie kilku miesięcy, inni całą ciążę.

Poranne mdłości

Innym znanym objawem ciąży jest poranne mdłości. Nie pozwól mu oszukać – choroba może odwiedzić cię w każdej chwili, więc upewnij się, jeść prawidłowo, sprawdzić poziom cukru we krwi. Imbir – dobry naturalny środek na mdłości, więc warto spróbować, choć niektóre kobiety uważają, że nie ma nic, aby pomóc choroby rano, co jest zwykle obecne w pierwszym trymestrze ciąży, a nawet drugiego trymestru całą ciążę.

Zmiany piersi

Od samego początku ciąży, można zauważyć zmiany w piersi, w tym:

Sutki mogą być delikatne i wrażliwe – niektóre kobiety opisują swoje sutki – denerwująco wrażliwe!

Piersi mogą być bolesne i ciężkie

Sutki mogą przyciemnić

Żyły mogą stać się bardziej widoczne i zaawansowane w obszarze klatki piersiowej

Otoczki może przyciemnić (kręgi wokół sutków)

Był mały "Szyszki" na brodawki (guzki Montgomery) mogą być nowe lub zwiększyć

Wzrost śluzu szyjkowego

Wysokość progesteron często prowadzi do fali szyjki macicy produkcji śluzu. Niektóre kobiety mogą zauważyć kilka wyborów, a niektóre – wielu.

Zmęczenie

Kiedy po raz pierwszy w ciążę, zmiany metabolizmu do obsługi rozwijającego się dziecka i własnego ciała, stawia duże obciążenie! Często można czuć się zmęczony, czujesz, że potrzebujesz więcej snu niż zwykle. Hormon progesteron, które są potrzebne w dużych ilościach w okresie ciąży, ma działanie uspokajające. Nic dziwnego, że czujesz się bardzo zmęczony!

Jeśli potrzebujesz odpoczynku lub snu, nie walczą ze swoim ciałem – to jest to konieczne! I wierzcie mi, nie mają czasu, aby mrugnąć okiem, porodzie i organizację wakacji dla dzieci zajmie dużo więcej czasu i wysiłku.

Częste oddawanie moczu

W pierwszym tygodniu po poczęciu, może się okazać, że odwiedzenie toalety częściej! To dlatego, że zarodek zaczyna wytwarzać ciąży hCG takie sygnały zwiększa się ukrwienie w obrębie miednicy. W rezultacie staje się drażliwość pęcherza, to nawet mała ilość moczu.

Można zauważyć, że w nocy, budzenie się częściej niż zwykle, aby pójść do toalety.

Kurcze

Ten objaw wczesnej ciąży może być zaniepokojony ich rodziców, często jest to strach przed poronieniem. Jednak nawet wtedy, gdy nie jesteś w ciąży, macica jest stale maleje. W trakcie ciąży fetus rośnie i naciska na ściankach macicy, to jest normalne.

Jeśli skurcze towarzyszy krwawienie, należy skontaktować się z lekarzem, który może ocenić sytuację, aby sprawdzić, czy może masz poronienie. Nie należy jednak wpadać w panikę, gdy nie krwawił, który jest także często w czasie ciąży. Kobiety mogą być skurcze i krwawienie podczas ciąży i być w stanie utrzymać zdrową ciążę.

Przydział

Około 8-10 dni po owulacji mogą zauważyć lekkie plamienie, które powoduje implantacji zarodka w macicy. Spotting zwykle różowy, czerwony, nie tak jak w normalnym okresie.

Zaparcia i gazy

Są one coraz bardziej, nie? Wzrost hormonów wpływa na jelita, co czyni go bardziej spokojna – pomaga zrobić więcej miejsca dla dziecka, jak Twoja macica powiększa. W efekcie może pojawić zaparcia.

Na szczęście istnieją narzędzia, które można kupić w aptece, są bezpieczne dla kobiet w ciąży – ale najpierw skonsultować się z farmaceutą.

Zapach

Ciąża może zwiększyć swój węch! Pachnie, że nigdy nie przeszkadzało Ci, teraz może stać się nie do zniesienia, powodując nudności. Jedzenie i gotowanie zapachy z reguły może spowodować różne odczucia u kobiet w ciąży.

Przekrwienie błony śluzowej nosa / Przeziębienie

Owoc jest bardzo inteligentny, nawet w młodym wieku. W zdrowej ciąży, układ odpornościowy jest stłumiony. Przeciwciała są również zaangażowane we wzrost i rozwój łożyska.

W wyniku zmiany hormonalne mogą wystąpić w systemie immunologicznym i jest bardziej podatny na przeziębienia i grypy. Przekrwienie nosa, jak to często ma miejsce podczas ciąży, ponieważ hormonalnych efektów na nosowych.

Trądzik / Trądzik

Może się okazać, że jeśli na pewno nie miał trądzik lub trądzik, że pojawiła się na początku ciąży. To prawdopodobnie już wkrótce po poziomu hormonów ustabilizuje, ale nie ściskać trądzik może pozostawić blizny lub spowodować rozprzestrzenianie się bakterii.

Pasja / zmiany w smaku

Zwiększenie poziomu hormonów we krwi i mogą być widoczne w ślinie. Można zauważyć, metaliczny smak w ustach, co zmienia smak żywności można wykorzystywanych do jedzenia. Niektóre kobiety nie poddawaj się jedzenia mięsa, od mycia zębów z pasty do zębów!

Być może słyszałeś historie kobiet doświadcza apetyt na dziwne rzeczy, takie jak kurz, gliny lub kredy. Stan ten nazywany jest Pica.

Nikt nie wie, dlaczego kobiety w ciąży mają ochotę, uważa się, że niektóre dowody, że organizm potrzebuje witamin i minerałów, nie są one na tyle i masz chęć i ciała patrząc na wymianę. Jeśli jeszcze nie zaczęły się multiwitaminy, może to być dobry moment, aby rozpocząć.

Zmień kolor pochwy

Podwyższony poziom we krwi w okolicy miednicy, pochwy zachoruje fioletowy niż zwykle.

Testy ciążowe

Jak wspomniano powyżej, ważne jest, aby czekać tak długo jak czas są wystarczające do testowania i HCG hormon ciąży może nie być wystarczająco wysokie, aby wykryć za pomocą testu ciążowego, który można prowadzić tylko rozczarowanie.

Testy przeprowadzone przez lekarzy

Jeśli masz pozytywny wynik testu ciążowego, lekarz będzie zrobić kilka testów medycznych. Mogą one obejmować:

Badanie ogólne moczu.

Badanie krwi.

Wewnętrzne / badanie ginekologiczne.

Share →