Czarna suknia ślubna

Czarna suknia ślubna

Czarna suknia ślubna (Jak na zdjęciu) – jest to dość rzadkie strój dla tej uroczystej imprezy. Czarna suknia ślubna jest ostatecznym objawieniem wolnomyślicielskie kobiet, niezależnie od tradycji i chęć wyróżnienia się.

W świecie współczesnego projektanta mody głosić jakąś teorię, białą suknia ślubna – na dużo snobów i ludzi, którzy boją się eksperymentować. Wierzą, że czarne podvinechny strój (foto) – jest los mody, którzy nie zwracają uwagi na wielowiekową stowarzyszenia. Po tym wszystkim, kolor biały w kulturze słowiańskiej mówił o czystości i czystości – taki był do stawienia się przed narzeczonej pana młodego. Jak na czarno – to zawsze wiąże się z szeregiem żalu, smutku, jakie złe rzeczy.

Zaniedbanie tych projektantów zasady prezentujemy nowe spojrzenie na pokaz mody i czarna suknia ślubna. Chociaż być zaskoczony, ponieważ w naszych czasach zaniedbując dawne tradycje – jest rzeczą wspólną.

Jednak, jeśli spojrzeć na historię świata mody, relacji między czerni i bieli, nie są tak łatwe. Dekret na sobie czarny ubranie tylko znak żałoby w Anglii pojawiła się dopiero w 16 wieku dzięki królowej Anny. Biała suknia ślubna panujący angielski Konkretne przykłady tylko w 19 wieku (była królowa Wiktoria).

Dla średniowiecznej Hiszpanii czarna sukienka wesele było prawie powszechne. To symbolizuje więzi rodzinnych i pragnienie bycia wiernym panny młodej do męża aż do śmierci. Nawet w niektórych poszczególnych subkultur Starożytny Rosja uosobieniem śmierci urodzenia i kobiet Maryi.

W najnowszej historii, sukienka po raz pierwszy uderzył na świat w 2007 roku, z lekką rękę Alfred Angelo. Czarny kolor stał się prawdziwym hitem sezonu weselnego. Nowy pomysł wziął Vera Vongów, St.

Pucchi David Fielden, Pnina Tornai, projektanci «Cymbeline Paris». W wyniku tych działań było wiele modeli, które próbowali dać cień arystokracji, kapryśny elegancję, poważanie i prestiż.

Prawdopodobnie wszyscy kiedykolwiek zbliża się do końca. Odnosi się to również do całkowitej hegemonii białe na ślub. Nowoczesne projektanci eksperymentują z kolorami, dał widzom różnych kolorach i odcieniach modeli ślubnych, skupiając się na pierwszym miejscu, szczególną uwagę kontrastującym tradycyjną suknię ślubną.

Chociaż białe nadal pierwsze miejsce w popularności wśród nowożeńców, ale z tortu jest bardzo duży kawałek już bite red (drugie miejsce) i czarny (trzeci). Jest to, jak wszelkiego rodzaju fantazyjnych kłopotów i dość pewnych względów praktycznych.

Po pierwsze, czarny, biały, w przeciwieństwie stanie niemal 100% wad Towarzysz ukryć swoją sylwetkę. Trzeba powiedzieć, że dzień ślubu kobieta chce czuć się pięknie, a większość z nich ma piękna, związane przede wszystkim z obwodem talii, itp To braki w tej dziedzinie bardzo dobrze ukryć czarny. Po drugie, warto pamiętać o funkcjach kultury słowiańskiej w kategoriach zdarzeń mentalnych. Mamy, więc szczerze mówiąc, i na całym świecie duża impreza związana głównie masowe zabawy, uczty, picia i wszystkich konsekwencji wynikających.

Najczęściej kwitną kolorowe plamy na stroje gości. To właśnie z tego punktu widzenia jest ciemne podvinechnogo strój najbardziej praktyczne rozwiązanie dla panny młodej.

Jeśli spojrzeć na statystyki, to całkowicie czarny wybrać rzadko. Nieporównanie bardziej popularna odmiana czarnych płytek. To może być krawędzi na dekolt i szyję, czarne wstawki z tyłu lub pasa satyny.

Takie chwile sprzyjających pełnej ekspresji osobowości panny młodej, wybierz go w urzędzie o masie całkowitej bieli.

Według redaktora czasopisma «Nowoczesna panna młoda» («Nowoczesna panna młoda”), Anthony van der Meer, to panna młoda nie boi się eksperymentować i uwagi. Czarna suknia ślubna jest odpowiedni dla kobiet, które chcą, aby każdy szczegół ich wyjątkowego święta. Z tą opinią zgadza się całkowicie i Chantal Joubert, jeden z twórców marki «Cymbeline Paris».

Ona uważa, że czarna suknia ślubna mówi dumny i kochający wolność natury kobiet, pewnej siebie.

Share →