Czekolada glazura pieczenia

Czekolada glazura pieczenia

Każda, nawet ciasto, można zrobić pyszne i ciekawe pomocą czekolada do pieczenia. Rozpuść czekoladę do takich celów – nie jest najbardziej ekonomiczny, więc doświadczonych gospodyni przyszedł i regularnie używać przepis na przygotowanie takiej glazury z kakao i innych produktów. W celu skorzystania z jego niesamowity smak, niekoniecznie piec ciasta i ciasteczka, po prostu rozciągnął na chleb.

O tym, jak i od tego, co żywności można gotować to wspaniały glazury omówię w dzisiejszym przepisie.

Składniki do produkcji czekolady do pieczenia:

Zapasy:

  1. Niż
  2. Duża łyżka
  3. Łyżeczka
  4. Szkło
  5. Kuchenka
  6. Pan
  7. Scoopula

Wytwarzanie czekolady do pieczenia.

Krok 1: Przygotowanie polewy czekoladowej do pieczenia.

Teraz przekonaj się, jak łatwo jest przygotowanie polewą czekoladową. Ale chcę, aby ostrzec przed: Jeśli jesteś gotowy do określonego glazury pieczenia, przygotować go pierwszy, więc czekolada lukier szybko twardnieje.

Tak więc, w małym rondelku wlać mleko, cukier, wanilię i kakao. Dołącz ogień, zmniejszyć go do poziomu i powolnym mieszaniu składników, doprowadzić do wrzenia glazury. Po wrzenia glazury, gotować kolejne 8-10 minut.

Zdjąć garnek z ognia z glazury i rozwinął go w kawałek masła. Olej należy całkowicie wtopił glazury, stale mieszając łyżką lub szpatułką Glazura go jednolite i jednorodne stało.

Krok 2: Użycie gotowego czekolady glazury dekoracji wypieków.

Glazura jest gotowy, i możliwe jest pokrycie wszystko, czego dusza zapragnie – od tosty lub kromki chleba na ciasteczka, torty i ciasta kremem.

Spróbuj wylać polewę na strumień ciasta bez zakłócania łyżką lub łopatką gotowania – tak lukier zastygnie równomierną warstwę i wygląda bardzo imponująco.

Appetit!

Wskazówki do receptury:

– Jeśli zabraknie cukru, ale jest miód – można bezpiecznie pozwolić mu przejść. Smak glazury to wpłynie tylko nowe smaki kwiatowe.

– Możesz nieco skomplikować przepis glazury, dodając trochę posiekanej i wstępnie smażone orzechy. Eksperymentować z receptur i wymyślić własny przepis na czekoladę.

– Jeśli chcesz, aby szkliwo przez topienie czekolady, to należy to zrobić tylko w kąpieli wodnej. Pojemność z czekoladą nie należy dotykać ognia bezpośrednio.

– Wanilii cukier waniliowy można wymienić lub po prostu usunąć.

Share →