Czerwona suknia ślubna - dobrze zapomniane stare

Czerwona suknia ślubna – dobrze zapomniane stare

Za granicą narzeczonych nosić czerwone więcej ślubne i suknie wieczorowe. W Rosji, to nie można znaleźć. Ponadto, panna młoda nosi te same stroje zupełnie na próżno, ponieważ czerwoną sukienkę – Teraz rosyjski sukienka. Bez powodu «czerwony» – Od słowa pięknej. Dopiero w 19 wieku «czerwony dziewczyna» zaczęły nosić białą sukienkę szał.

Powstaje pytanie: «Skąd ta nagła zmiana postaci panny młodej?», Fakt, że królowa Wiktoria ślub w białej sukni i umieścić go w innym sposób w 1840 roku Od tego czasu poszedł stały tradycji nosić białe.

Ale w dzisiejszych czasach, ale panna młoda może zdecydować więcej – w sukni z wykończeniem w kolorze lub tkanki piersi lub różowym. A szkoda, bo, jak wiemy, wszystkie nowe – dobrze zapomniane stare.

Historia czerwonej sukni ślubnej

Kiedy zdałeś sobie sprawę, że to jest właśnie dla Ciebie – Noś go, i pamiętać, że obowiązujące reguły koloru strój na ślub nie jest. Nie, nie da się z biurem rejestru w malarstwie, jeśli was w coś innego niż biały. W czasach starożytnych, suknie ślubne babcia przeszła matek, córek i matek -. Panna młoda w bieli – więcej tradycja niż sensie praktycznym. W biednych rodzin chłopskich oblubienicy umieścić na swoich najlepszych sukienki, a następnie nie zwlekaj, jak to było.

Panna młoda ubrana Rich ślubu ubierać się jak najlepiej z bogatym wykończeniem. Najczęściej to się stało kolor. W średniowieczu, jak można się domyślić, zbyt często nosili czerwone sukienki. Były jeszcze popularne w krajach katolickich w niebieskich ubraniach. Niebieski był kolor ubrania Maryi Niepokalanej.

Czerwony oznacza to radość i powagę.

Ktokolwiek Czy czerwony ślubny?

Czerwona sukienka gotowe do noszenia, oczywiście, odważny narzeczonej. Czerwony – to pasja, odwaga, zmysłowość. Ten kolor przyciąga uwagę i podkreślenie oryginalne poczucie stylu.

Jeśli są konserwatywne i nieśmiały panny młodej – że czerwony nie jest dla ciebie.

Trudno jest podjąć decyzję w sprawie czerwonej sukience?

Oczywiście, kolor biały – czystość i niewinność, ale ten obraz odpowiada nowoczesnej panny młodej, zwłaszcza, gdy wyszła za mąż po raz drugi? Mimo to, czerwona suknia ślubna – to jest pierwsze 5 minut przyjemnym rodziców i gości prądem nie wspominając pana młodego. Kolor czerwony jest szczególnie brunetki i ciemne blond dziewczyny. Jeśli okaże się, że trudno zdecydować się na jasnym stroju, można znaleźć kompromis – suknia ślubna z czerwonym wykończeniem.

Jeszcze lepiej – z czerwonej koronki, wstążki satynowe i róż na ubrania. Nie zostanie zwolniona za krytyczny, i w tym samym czasie, zmysłowe

Share →