Czerwone buty

czerwone buty

Interpretacja snów: czerwone buty

Tłumaczka Desdichado . Dobry wieczór.

nie od razu zaczął marzyć to klucz nie jest natychmiast znaleźć. I znalazł.

Oto moje propozycje – za zgodą użytkownika.

Śnienie jest oczywiście natury seksualnej. I wypełnione represji. metafory, alegoryczne znaczenie. To prawda – w takich delikatnych sprawach działa cenzura świadomości.

W takich przypadkach, jest bardziej logiczne interpretowania snów, widząc go w tył-przód. W tym przypadku, bardziej ujawnia się w końcu z głównych problemów, które dotyczyły marzycielem w prawdziwym życiu.

To marzenie, wydaje mi się (przepraszam, jeśli się mylę), wiąże się z pożądanie zmysłowe marzyciela w szczególności znanego człowieka lub ludzi, typu, który jest bardzo blisko do tego, który stał się bohaterem snu.

Sen kończy scena z butów. Scena jest raczej symboliczne (wg Freuda) człowiek "puts" sami "but" kobiet. Kobieta martwi się, jak gdyby nie buty "brudny",

Istniejące konflikt między pragnieniami śniącego się z mężem i obaw, że będzie wszystko skończy nie jest sposobem chciałaby – pozostanie na poziomie rozkoszy zmysłowej ulotne. (Przepraszam marzyciela jeśli się mylę w swoich założeniach).

W niniejszej pracy motywem sen i że osoba stawia limuzyny pracy do alarmu.

romans z szefem, który koliduje z obietnic niegrzeczny radości i wspólnego życia w przypadku sukcesu? Jako opcja. Następnie obawy stroić w snach staje się jasne – śniący może uwierzyć, że zbyt "prosty" dla mężczyzn o wysokim statusie (kontrast limuzyny – kurtka dżinsowa sukienki piętro).

Jako opcja.

Teraz, aby zacząć marzyć.

W śniącego własnym domu przez człowieka. dom w psychologii jest najczęściej związane z trybem życia, behawioralnych modeli śniącego. W tym przypadku człowiek złapał wszystkie uwagi i myśli o marzyciela, i ona jest gotowa do czynienia. Duże piersi – może obiecać, infantylne człowieka, że ​​jest marzycielem z sercem wierzy. że znak ten nie jest jeszcze opracowane i, pomimo statusu i wieku, to jest życie dość chłopięcy.

Z tych i pokrewnych podstawowych wątpliwości i obawy, marzycielem.

"Edinitsa2 – mówi mężczyzna. W szkole – wydawało mi się. Kolejna obietnica infantylizmu mężczyzn i dżetów marzycielem być błędnie ocenione w jego oczach.

Więc tutaj jest wersja (choć być może kontrowersyjne) założenia co do marzyciela w prawdziwym życiu był człowiekiem, któremu ona poważnie zauważyłem. Ale rozwój relacji dalsze obawy poprzez niedojrzałości człowieka i jego stan (mezalians strach, strach staje obok zabawki w rękach mężczyzny). Śniący jest gotowy podzielić się swoją wrażliwą związek, ale chce więcej niż tylko sporadyczny lub częstego lub niewiążące spotkanie.

Jeszcze raz przepraszam śniącego, gdy błąd i wspiął się Chur głęboki prywatnie.

Oto wersja interpretacji. Gotowy do konstruktywnego dialogu, jeśli wykładnia prezentowana jest nieprawidłowo.

Z poważaniem,

Wydziedziczonych.

Wysłany 00:05:17 30.12.2013

Share →