Czy wasza ziemia stała się naszym

Czy wasza ziemia stała się naszym

Na podstawie wyników konsultacji publicznych na ten temat wycinanie gaj dębowy w MD. Dzierżyński. odbędzie się w terytorium / h 3111.

W pobliżu szkoły numer 16 zgromadziła ponad 150 osób. Przy wejściu wszystkich paszportów sprawdzonych i zarejestrowane w dzienniku. Procedura ta została spędził około 30 minut.

Osoby, które przeszły pierwszy był oyavleno, które powinny umożliwić wszystkie inne, a potem wspólnie zorganizować klub.

W tym czasie, jak wszyscy stracili na czas Terytorium / h do ponad 16,00 dalej czasie wysłuchania publicznego.

Wszystko odbywa się w klubie. Tam mieszkańcy dostał wielką niespodziankę w postaci całkowicie przepełnionym hali z żołnierzami, którzy cudem dostał się na terytorium / hw obchodzenia przełęczy, gdzie przyszedł.

Przesłuchania publiczne były w pełnym rozkwicie. Uczęszczał na nich i przejdź rozdziału Balashikha Samodelov VG

Po niezadowolonych krzyki, że nie słyszeli początek powodu niedoskonałości przepustowości systemu, które mieliśmy w twarz, przesłuchania zaczął na początku, ale w okrojonej wersji.

Publiczność została poinformowana, że ​​z 10 jednostek planowane będą budowane tylko 3 + infrastrukturę społeczną: szkoły, przedszkola i przychodnie. Przedmioty sots.infrastuktury obiecał zacząć budować w pierwszej kolejności, a następnie budować domy wielopiętrowe na życie.

Pytania obywateli, jak stało się to tak, że gaj, który jest na ogólnym planie Balashikha City Park, został przejęty przez wojsko powiedział nam, że plan został odwołany Balashikha Sąd Arbitrażowy MO kilka lat temu, a nowa. Administracja Sądowa GO Balashikha utracone. Stwierdzono jakieś papiery, że ziemia została przeniesiona do stałego użytku wojskowego, a teraz będzie poświęcona rozwoju.

Wszyscy zgodzili.

Po tym cywilna zaczął wyrażać swoje stanowisko wobec wycinki drzew i zaproponował, aby znaleźć sposób na budowę domów dla żołnierzy w obszarach, w których nie ma potrzeby, aby obniżyć starych drzew.

W odpowiedzi na te propozycje przez młodych ludzi z wojska było słychać krzyki, że my, ludzie, "egoistami", "myślą tylko o sobie"Że wojsko, gdzie mieszkać, mają dzieci, "Przyjechałem tu, by zaprotestować, którzy mają dzieci starszych od siebie" i ogólne funkcje reprodukcyjne w populacji wśród cywilów, którzy wzięli udział w wydarzeniu, od dawna stracił. Ale wojsko, młody i mocny, by żyć, by mieć dzieci, a więc, że Rosjanie są tak mało lewo. Po przemówieniu generała Panov I ogólnie znudziło, bo ten człowiek, nie stestyayas w wyrażeniach obraził rozpaczliwie wszyscy mieszkańcy, którzy nie są wojskowe, krzycząc, że bez skrupułów itp

Szkoda, że ​​to był jego występ, nie mogłem napisać na wideo.

Otrzymałem od mieszkańców słuchowiska Panova. słuchanie nie jest obowiązkowe wojskowa. dla zrozumienia relacji do cywilnego naczelny Panova.

Mam silne poczucie, że mieszkańcy protestują przeciwko wylesiania jest postrzegana przez wojskowych i ich rodzin wyłącznie jako osobiste wyzwanie. Oni nie rozumieją, że ludzie nie przeszkadza udostępnianie mieszkań wojskowych. Mieszkańcy przeciw, co zamierzamy zrobić, aby obniżyć terenów zielonych.

Zostaliśmy zaproszeni do rozważenia zatsroyki "starożytne miasto"Z obszaru przekracza terytorium mają zamiar budować. Zasugerowano, aby przenieść mieszkańców slumsów mieszkań "starożytne miasto" oraz w obszarze wdrożenia projektu wojskowego. W tym przypadku, nie poniósł żadnej las lub mieszkańców, ani wojsko.

Poproszono nas, aby utworzyć grupę roboczą w tej sprawie, a przygotowania do referendum. Dowództwo wojskowe był przeciwny.

W rezultacie, wojujące strony pozostały, moim zdaniem, na.

Po rozmowie z niektórych przedstawicieli wojska, zdałem sobie sprawę, że boją się, że budowa domów w ogóle mogą być anulowane, jeśli nie budują tu i teraz. Ich psy były karmione, śniadanie i nie drgnie. Tylko w ciągu ostatnich kilku lat naprawdę zaczął budować mieszkania dla wojskowych w Kupavna, Noginsk itp Oni są martwi się o to, że ich rodziny nie byłoby normalne kliniki (Qual w klinikach w mieście pozostawia wiele do życzenia), nie ma miejsca w przedszkolu i szkole (chociaż Rozdział stwierdził, że szkole numer 16 jest teraz wypełniony tylko o 40% ). Budowa infrastruktury kosztem pieniędzy przeznaczonych dla dowództwa wojskowego, postrzegane przez nich jako dar dla reszty mieszkańców Gminy i Nikolskij i naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie zgadza się z tym.

Nie zgadzamy się z tym, i dlatego, że trzeba do lasu, a zwłaszcza dzieci. Co twoje przywództwo nie waha się pokazać zdjęć straszny stan terytorium dzisiejszej, gdzie wszystko do kosza, nie robi Ci cześć. Jeśli jest to naprawdę twoje terytorium i dochodzić swoich praw do nich, dlatego, że nie zawierają Ci prawidłowo? Nie wstydzisz się swoich menedżerów twierdzi, że "Ale gdy mamy wszystko budowę, to będzie jasne?"

Dobre pytanie został poproszony przez jednego z mieszkańców: "How Come Zaplanuj przesiedlenie slumsów nie, budować mieszkania dla wojskowych zwolnić miejsce, a plan na wycinanie drzew spotkać ten sam cel jest ?" Wszystko trafnie i zwięźle opisuje działania władz lokalnych, którzy nie mogli lub nie chcieli rozstrzygnąć tę sprawę z wojskiem.

Share →