Czy zaprojektować za pomocą naklejki na paznokcie.

Czy zaprojektować za pomocą naklejki na paznokcie.

Oceń ten artykuł:

( 3 głosów, średnia: 4.67 z 5)

W ogóle nie ma sytuacji, w której po prostu nie mają czasu na ich nogtiki i tak chcą obnosił im ciekawy i oryginalny design. Na szczęście do tego jest jedna magiczna różdżka, która może być szybko i łatwo paznokci oryginalny rysunek lub wzór. Tak, mówię o specjalne Etykiety na nogtiki. które można kupić w prawie każdym sklepie kosmetycznym w lakierach lub w sklepach internetowych, oprócz są na tyle tanie, a wybór dań jest ogromny.

Są, oczywiście, nie może zastąpić ręczne projekt, ale jeszcze zaoszczędzić na nudne monochromatycznym tle, jeśli nie masz czasu.

Naklejki stały się ostatnio bardzo popularny sposób projektowania. Możesz wybrać etykiety, różne w kształtu, koloru, wielkości i rodzaju prostych kwiatów i skomplikowanych wzorów. W tym samym czasie na Ciebie nie trzeba żadnych umiejętności, aby wykonać projekt.

Są łatwe w obsłudze i możliwe, również nie zagęszczać płytki paznokcia. A kiedy zdobienia paznokci może wykazać się wyobraźnią w układzie naklejek i ozdób je w dodatkowe cekiny, kryształy, i tak dalej.

Nalepki kilka typów gwoździ, w zależności od tego, są one łączone z różnymi paznokci. Jednak większość etykiet załączonej instrukcji, która określa sposób stosowania, więc nie powinno spowodować problemy. Niemniej jednak, porozmawiajmy o nich w szczegółach.

Jak przyklejać naklejki?

Suwak Projekt jest specjalną naklejkę z listy sporządzonej na podłożu papierowym, która może być zarówno przejrzyste i mieć kolorowe tło. Przez zastosowanie konstrukcji suwaka na paznokcie należy wyciąć po obrysie obrazu paznokcia (lub niektóre z jego elementów), a następnie zwilżyć ciepłą wodą i porusza się z podłoża, delikatnie dołączyć do kolorowego lakieru do paznokci. Wtedy lepiej jest pokrycie fixer dla lakieru do paznokci.

Konstrukcja suwaka jest dość wygodne w użyciu dla akrylowych i żelowych paznokci w eskalacji.

W przypadku stosowania zwykłych naklejek na paznokcie powinny stosować się do następującego algorytmu.

1. Pierwsza obejmuje żadnych gwoździ lakierowanych tło. Może po prostu być przejrzyste, by kontrastować z kwiatem wybrane zdjęcie lub odwrotnie, w harmonii z nią. Pozwól lakier do całkowitego wyschnięcia.

2. Zastanów się, gdzie będzie znajdować się na zdjęciu i kilka gwoździ, ponieważ można ozdobić w połowie płytki paznokcia, uśmiech linię, wszystkie lub niektóre nagietki wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Następnie zrób zdjęcie i delikatnie oddzielając je od podłoża kleju. Można to zrobić za pomocą pałeczek. wykałaczka lub spróbuj ręce, tylko uważaj, może się marszczyć.

3. Umieść naklejkę w wybranym położeniu lepkiej strony poprzez dołączenie go do nogtiki. Następnie należy go wyprostować pomarańczowy kij bez pęcherzyków powietrza, powstałych. Jeśli to nie działa bardzo sprawnie i obraz po zastosowaniu poklepał, próby usunięcia go z lakierów lub farb akrylowych. lub po prostu ukrywanie cekinów błędach.

4. Wreszcie, pokrycie fixer paznokci lub lakier bezbarwny niezawodność, jak te zdjęcia są bardzo krótkotrwałe i łatwo zmyć.

Jest zapewnienie inny ciekawy rodzaj naklejek na paznokcie to 3D lub trójwymiarowe naklejki. Z nich można wymyślić bardzo oryginalny rzeczy, a kilka osób powie, że to nie jest prawda modelowania! Szczególnie piękne wyglądają na długich paznokciach.

Również szczególnie interesujące mogą powodować zdjęcia projektowania paznokcie. Ta naklejka z gotowego obrazu, a które mogą być owoce, piękna abstrakcja, kwiaty, a nawet obrazy gwiazd lub krewnych i znajomych (takie naklejki mogą być wykonane na zamówienie). I zrobić projekt z ich użyciem można absolutnie każda dziewczyna, która nie ma żadnych umiejętności w sztuce manicure. gwoździe i spojrzeć na to bardzo starannie i profesjonalnie.

W ten sposób, za pomocą łatwego w obsłudze i niedrogie naklejki (koszt opakowania z 10-30 sztuk w przedziale od 40 do 100 rubli), można zrobić najbardziej oryginalny i niepowtarzalny projekt polski. Najważniejsze, aby zacząć wybierać wśród wielu zdjęć, które chcesz zobaczyć w ich nogtiki pochodzić z jego połączeniem obrazu i lakierów oraz nie wydając dużo czasu, zwłaszcza, wdrożyć swój plan. Koncepcja jest prosta!

Ty manicure i piękne z nowymi artykułami!

Postscriptum Jak nowy artykuł, a następnie zapisać się do aktualizacji bloga. Czekamy przed wielu ciekawych rzeczy na temat manicure i paznokci projektu.

Jeśli ta strona jest przydatna, doradzić do znajomych:

Share →