Czyszczenie, pranie i pranie piór

Czyszczenie, pranie i pranie piór

Kurtka (kurtka lub płaszcz z naturalnym wypełniaczem piór) zadomowiła się w garderobie nowoczesnego miasta-mieszkańca jako praktyczne i piękne elementu odzieży. Jedną z niewątpliwych zalet tego w przeciwieństwie do futra, lub mają możliwość mycia w dół kurtki w domu lub odwiedzając specjalistyczne pralnie lub pralni za niewielką opłatą. Po oczyszczeniu jakości dół kurtki produkt ponownie znajdzie piękny wygląd i objętość.

Ponadto czysty produkt lepiej zachowana podczas sezonu grzewczego.

Jak prać kurtkę w dół w domu?

Suszenie i mycie kurtka puchowa dom – zajęcie pracochłonne i czasochłonne. Mycie rąk można wiele wysiłku spędzić usuwanie plam z mankietami i patkami i płukania. Podczas mycia w pralkach domowych produktów puch zwykle zbierane w bryłach, które nie suche i trudne do spłaszczenia.

Ponadto, domowe środki czyszczące nie zawsze pozwalają wywnioskować, brud uliczny z mankietów, kieszeni i zaworów kołnierzyki, ale pozostałości detergentów i soli twardości z wody z kranu podczas suszenia pojawiają się białawe smugi. Rozwody są szczególnie zauważalne w czarną kurtkę w dół, granatowy i bordowy kolorów. Wycofaj białawe smugi na powierzchni mogą być okresowo wycierania kurtkę lekko wilgotną szmatką nasączoną przegotowaną wodą.

W wypełniaczy dół kurtki i soli twardości pozostałości detergentu pozostanie na zawsze.

Suszenie standardowe kobiet dół kurtki (do kolan) w domu trwa około dwóch dni. W tym czasie, są zmuszeni wdychać zapach mokrej dół i spłaszczyć okresowo ręcznie skomkovavshiysya puch. A jeśli pogoda jest mokre i wyschnie dół kurtki więcej niż jeden dzień, to wypełniacze mogą rozwijać formy.

Co do zasady, każdy, kto kiedykolwiek pracował mycie dół kurtki w domu, pomyślał, aby przekazać tę intensywną działalność zawodową pralni chemicznej i pranie. W Ufie, koszt czyszczenia dół kurtkę w pralni chemicznej jest od 600 do 800 rubli, w zależności od długości wyrobu. Pralnia samoobsługowa „Ufa” produkuje Aqua-czyszczenia (prania) w dół kurtki za cenę 300 rubli za sztukę.

Erase kurtkę poprawnie. Doświadczenie pralnia „CHISTOFF” w Ufie.

Podczas czyszczenia piór, z izolacją kurtki, kołdry, koce i poduszki pralnią „Ufa” przestrzega następujących zasad:

1. Profesjonalny sprzęt. Używamy myjki przemysłowe i suszarka «Miele» i «LG», dokładnie i starannie produkcji pranie i ponadgabarytowych elementów.

2. Detergenty profesjonalne. Używamy serię konsumentów i profesjonalne detergenty «ProcterGamble» do mycia i do wyprowadzania złożonego zanieczyszczenia mankietów, kołnierza i patkami. Koszt wszystkich niezbędnych detergentów zawartych w kompleksowych usług mycia dużych przedmiotów.

3. Czyste wody – klucz do właściwego mycia. Specjalnie przygotowane, filtrowana woda, bez niebezpiecznych zanieczyszczeń i soli twardości bardziej rozpuszczalne detergentów, zapobiega ich osadzaniu się na tkaninie z włókien i wypłukać zanieczyszczenia pozostałości. Po przemyciu na produktach nie pozostają białawe smugi i plamy. i wypełniacz dół kurtki staje się bardziej miękkie i bardziej obszerne.

4. Jakość i szybko schnący. Suszenie odbywa się w profesjonalnych suszarek pierza z piłki do tenisa. W procesie suszenia podania dużej opadła, nie pozostawiając grudek. i gorące strumienie powietrza nie tylko suszy, ale także dezynfekcji wypełniacz. zabijania szkodliwych mikroorganizmów.

5. Dostępność. Koszt kompleksowych usług dla mycia i suszenia dół kurtki 300 rubli. Cena obejmuje: Proszki do prania (żel «Ariel Delta», odplamiacz «Ariel Super D»), opłukać «Lenor», suszenia oraz wyrównywania wypełniacz.

Po zakończeniu przemywania klient otrzymuje czystą, suchą kurtkę ze środkami wypełniającymi. Cały zespół dół płaszcz wodny czyszczenie wykonuje 2,5 do 3:00, w zależności od długości artykułu.

Pralnia „Ufa” działa na zasadzie samoobsługi, więc klient może przesłać swoją kurtkę w pralkę i suszarkę, a także monitorowanie postępów w praniu. W przypadku braku doświadczenia klienta, zawsze może uzyskać poradę i pomoc w pralni administratora i całą ciężką pracę dla niego, aby samochód.

Share →