Damskie szczęście Flower: jak dbać?

Damskie szczęście Flower: jak dbać?

Dom i Hobby 20 kwietnia 2013 04

Kobiety szczęście, jak to jest? Fani twierdzą, że rośliny w pomieszczeniach szczęście kobiety – kwiat i kwiat jest dość nietypowe. Ale może to być absolutnie żadnej kobiety, gdyż jest skromny.

Jest to dość typowe dla naszej szerokości geograficznej rośliny pokojowe. Można go znaleźć na ladzie jakiejkolwiek kwiaciarni (lub w razie jego nieobecności kolejności). Kwiat wygląda bardzo elegancko zarówno w budynkach mieszkalnych i biurowych.

Bezpretensjonalność opieki wyjaśnia jego występowania.

Wygląda na to, szczęścia kwiat Kobiet? I jak prawidłowo dbać o niego?

Wygląd kwiat Samice szczęścia

Flower damska szczęście – niska bylina zimozielona. Należy do roślin doniczkowych grupa dekorativnotsvetuschie.

Strukturalna cecha tej rośliny jest to, że nie ma łodygi. Liście kobiet szczęście siedzieć na długich szypułkach, pozostawiając bezpośrednio z kłącza. Lancetowate osiągają długość około 16 cm.

Sam Szczęście Flower kobiet jest na długiej szypułki. która rośnie bezpośrednio z kłącza. W formie jest to podłużne, kolor biały lub zielony, ma koc – liść zielony lub biały.

Szczęście Flower damska będzie można rozkoszować się ich kwitnie co roku na wiosnę i na korzystnych warunkach i jakości opieki dla nich – jesienią, to znaczy, dwa lata.

Rodzaje kwiat Samice szczęścia

Dla każdej kobiety szczęście jest coś innego, konkretne i ważne jest dla niej samej. Być może dlatego odmiany kwiatów jest wiele kobiet szczęście – 50.

Najczęstszymi, często występujących gatunków w naszych szerokościach geograficznych są 3 rodzaje: magiczne, kwitnienia i kwiat Wallis.

 1. Kobieta szczęścia Wallis – osiąga wysokość 30 cm. Welon jest biały i trzy razy więcej niż kwiatostanu.

  W czasie, zasłona zwykle zmienia kolor na zielony. Ten typ jest karłem odmiany.

 2. Szczęście Flower damska obficie kwitnąca – osiągnie wysokości nogach. Duża liczba liści i kwitnienia piękna. Jego oceny są wykorzystywane zarówno jako roślina domu, uprawianych w garnku, a jak srezochnyh, bukiety na sprzedaż. W postaci ściętego utrzymuje się dłużej niż miesiąc.

  Ten typ jest cenna, ponieważ kwitnie bardzo często, prawie rok.

 3. Flower damska szczęście magia – jego zielono-biały welon do formy estetycznym pudełku. Kwitnie wiosną i latem.

  Bardzo dobre w rozkwicie, jak obficie kwitnie wspaniale.

Adres w domu kwiat Samice szczęścia

Flower damska szczęście wygląda bardzo dobrze w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Tak będzie wyglądać świetnie w każdym pokoju, urządzonym ze smakiem. Kobieta szczęścia dekoracji salonu i pomóc swoim gościom zrelaksować, cieszyć się atmosferą dobrego samopoczucia i relaksu. Sypialnia to roślina kwitnąca zachwyci i przypominają, że jesteś szczęśliwy.

W pokoju dziecięcym, w którym już dużo szczęścia dla większości kobiet, kwiat będzie dokładnie we właściwym miejscu!

Kobieta szczęścia – Ciepłownia kochający , więc wybrać tylko ciepły pokój. Ale upewnij się, że powietrze w pomieszczeniu, w którym rośnie, nie było zbyt suche. Również do kwiatu jest bardzo nieprzyjemne okolicznościowe projekty.

Przy zbyt suchego powietrza może być rozpatrywane przez rozpylanie powietrza wokół roślin i liści.

Dbanie o kwiat Samice szczęścia

Aby dbać o takiej szczęśliwej rośliny dość prosty. On woli rozproszone światło i ciepło, szczególnie w zimie.

 • Oświetlenie – wymaga półcień w lecie, w zimnych porach roku – jasne światło słoneczne.
 • Temperatura – dość wysokie. W zimie temperatura nie powinna spadać poniżej 12°S.
 • Podlewanie w czasie wegetacji jest bogaty, zima – umiarkowane. Od czasu do czasu z doniczka jest umieszczony na tacy mokrych kamieni lub torfu.
 • Wilgotność powietrza zwiększona. Wymaga częste spryskiwanie liści z ciepłą miękką wodą.
 • Propagowane dzieląc czas przeszczepu.
 • Przeszczepione co roku na wiosnę.

Flower damska szczęście – bardzo szczęśliwy znaleźć dla wszystkich kobiet. Zapraszam do zakupu go w domu, to w każdym ciepłym pomieszczeniu, nie zapomnij go rozpylać a on da Tobie i Twoim innych członków rodziny i gości, świetny nastrój i atmosferę ciepła i przytulności. A co jeszcze jest potrzebne do szczęścia kobiet?

Share →