Dania bezmięsne w czasie Wielkiego Postu, posiłki bezmięsne receptur

Dania bezmięsne w czasie Wielkiego Postu, posiłki bezmięsne receptur

Dania jarskie podczas Wielkiego Postu: droga do uzdrowienia

Jedna biedna kobieta miała syna, słaby i chorowity chłopiec. Aby wzmocnić swoje zdrowie, próbowała karmić go bardziej smaczne, często oddając w normalnej żywności. Ale mleko i mięso nie iść na przyszłość dziecka, on nadal chora i pewnego dnia przyszedł do końca.

Lekarze tylko wzruszył ramionami.

Obok domu była kobieta kościół, i poszła do księdza o poradę. Powiedział jej, że wiara czyni cuda, a cuda uzdrowienia, jak również. Wystarczy tylko uwierzyć, szczerze i na czczo. Dania jarskie, przepisy kulinarne, które mają specjalne książki, oczyścić umysł i ciało.

Kobieta wróciła do domu i postanowił, że nie jest tylko bezmięsne posiłki podczas Wielkiego Postu, a jego syn, aby je nakarmić. Zboża, warzywa i owoce były jej zwykle żywności. I piekło to chleb z różnych rodzajów mąki, przyprawione tak rumieniec. I bardzo szybko poczuł lekkość w całym ciele, i nieograniczoną moc do uczciwej pracy.

Z czasem nauczyła się gotować nowe potrawy i nowe utwory, recepty są starannie przechowywane w specjalnej książce. A w przeddzień świąt wielkanocnych zapalić jej syn nagle wstał i uśmiechnął się, nie zrobił na długi czas. Szczęśliwa kobieta pobiegła do kapłana, teraz z wdzięcznością.

Ojciec uśmiechnął się w brodę, kobieta, chwalony za wysiłek i pracę. Od tego czasu jest nie tak w moim życiu, a jej syn był chory i niezawodny pomocnik na farmie. Ale tradycja gotowania posiłków bezmięsnych podczas Wielkiego Postu oni zachowali do końca życia.

Share →