Dania z grzybami / z grzybami Przepis pilaw

Dania z grzybami / z grzybami Przepis pilaw

W tej potrawy grzyby mogą być zastąpione przez inne grzyby, które nie pozwalają kolorów (kurki, borowiki, pieczarki, boczniaki). Nie pożądane – prawdziwki, borowiki, osika. I to nie pasuje – wszystkie statki mleczne, grzyby. Danie pachnące, chude, i nie wstydzić się umieścić na świąteczny stół. Jeśli masz umiejętności i zdolność do gotować w garnku glinianym, smak i zapach z kuchni rosyjskiej jest gwarantowana do Ciebie.

Lepiej używać świeżych grzybów, ale garnitur suche, mrożone i solone. Grzyby suszone namoczyć w mleku. Mrożone i tak pójdzie i umyć i moczyć sól.

Składniki: Miód pieczarkowy 500 g, 500 g ryżu, 2-3 średnie cebule, 200 g marchwi, 300 g masła, kurkuma i sól.

Przygotowanie:

Grzyby pokroić na duże kawałki nie. Shinkuem cebula i marchew. Umyć ryż 5-6 razy, aż przezroczyste.

Rozgrzej olej (do pierwszego dymu) w kotle lub w prosty gusyatnitsy (szkliwa i garnków z aluminium nie nadają się) ze szczelną pokrywką.

W dobrze rozgrzanym oleju podsmażyć pieczarki na złoty kolor, stale mieszając, dodać warzywa i marchewki do miękkości ubezpieczyć.

Dodaj kurkumę. W przypadku braku kurkumy, jest łatwe do wymiany drobno starte, surowe marchewki, oddanie w kuchni. Określa swój smak.

Dodaj umyty ryż, dodać ostrożnie wodę, powinna ona obejmować ryż w pół centymetra płaskiej powierzchni i gotować, aż do zniknięcia bulionu. Doprawić solą do smaku.

Dopiero po tym szczelną pokrywką i na małym ogniu przez 20 minut, doprowadzić do stanu.

Appetit!

Share →