Defloration: praktyczne porady i wskazówki

Defloration: praktyczne porady i wskazówki

Deflowering lub pozbawienie dziewictwa, drażliwy temat dla „pionierów” stosunków seksualnych, zwłaszcza dziewcząt.

W tym przypadku, pęd do niczego: nie wejść w intymny związek tylko dlatego wszyscy rówieśnicy „próbuje”.

Poczekaj, tak długo, jak będziesz gotowa psychicznie i fizycznie, a obok ciebie szanować Cię taktownie i najlepiej doświadczonego młodego człowieka.

Porady facetów: jak radzić sobie z nietknięte?

Przede wszystkim. Nie łączyć pierwszy stosunek seksualny i co miesiąc! Są to dwie dość bolesny proces, a nie wszystkie dzieci przeżyją formę świeżej krwi na godności … (Poczekaj kilka dni!)

Po drugie. Osiągnąć maksymalną dziewczynę wzbudzenia. że jest „kapanie” smaru. Albo użyć smarów.

Defloration wymaga „szybciej, wyżej, mocniej”. Ciesz się spokojnie preludium, pasje Haskalą do limitu. I tylko wtedy, gdy oba są gotowe, facet gładko przechodzi swój ulubiony.

Nawet jeśli dużo smaru, nie rób żadnych gwałtownych ruchów, „przerwa”, takich jak huragan. Nie musi obejmować całą długość, a trzeci, a nawet końcówki. I w ten sam sposób, aby wykonać kilka ruchów (płytkie).

Dziewczyna przyzwyczaja się do sensacji, pochwa będzie nieco poszerzyć i potem trzeba ostro wejść do końca całą głębokość.

Może się wydawać, sadyzm? W rzeczywistości to nie jest. Pierwszy etap „łagodnej penetracji” służy do dziewczyny rozproszony i zrelaksowany, jej obawy ustąpiły.

W drugiej fazie „nagłej wpisu» nie jest konieczne, aby zapobiec bolesne Defloration pozwól przejść od razu, a nie rozdzielone na ponad 10 minut.

W momencie gwałtownego penetracji potrzebne tak mocno, jak to możliwe, aby wcisnąć ją do siebie (ale nie zbyt) zdaje sobie sprawę, że partner nie wie, co robić, nie zachowuje się jak gwałciciel.

W każdym razie, lepiej powtórzyć głębokie ruchy 2-3 razy – do błony dziewiczej prawdopodobnie złamane.

W tym pierwszym płci musi być zakończone.

Pozbawić dziewczynę niewinność i doprowadzić do orgazmu w czasie rzeczy nie do pomyślenia. Ona nawet może więcej żołądka mogą czuć zepsute przez następne pół godziny, złamania uleczy kolejne 3-5 dni.

Lepiej jest się odwrócić, spotykają się pod prysznicem, położyć się i rozmawiać – nie ma potrzeby, aby zatrzymać. I po doświadczeniu ustąpiły, trzeba będzie prawdziwy seks.

Co zrobić, jeśli dziewczyna nie jest uszkodzony, mimo wszelkich wysiłków i nadal się bać?

Lub uchylenie Defloration następnym razem, albo za nią nagle i bezceremonialnie. Dziewczynka będzie bolało, ale strach będzie pozostawać w tyle. Znosić ból lepiej niż obawiać się owocami swojej wyobraźni.

Porady dziewczyny: jak przygotować się do pozbawienia dziewictwa?

Jak wspomniano powyżej, nie dają się do przymusu i chęć utrzymania się z przyjaciółmi.

Głupotą jest dać niewinność losową osobę, z którą rozstał się w godzinach porannych – prawdopodobne jest, twoje uczucia są na bębnie. A jeśli budować pełne zaufania relacje z wiarygodnego partnera, będzie upewnić się, że utrata dziewictwa odbyła się w komfortowych warunkach.

Zachowanie jej pierwszego męża w dużej mierze zależy, będą podawane do kobiecej zmysłowości i dziewczyna będzie zimno, a nie cieszyć się seksem.

Jest to konieczne, aby powiedzieć kilka słów na temat wczesnego defloracji (14 lat i młodsi).  Najlepszy czas na Defloration – 17-18 lat, jako systemu reprodukcyjnego dziewczyny tworzą mniej lub więcej i tłuszczu wydany w wystarczających ilościach.

Odgrywa rolę nie tylko moralnym i etyczny boczne, lecz także fizjologicznych: nie powstać do końca błon śluzowych mogą być uszkodzone, co prowadzi do ryzyka zapalenia i nawet nadżerek.

Innym powodem, aby nie spieszyć się z seksu psycho-emocjonalnej niedojrzałości. Nastolatka jest mało prawdopodobne, aby docenić pierwszą lekcję miłości, nawet w rękach doświadczonego i starannego partnera. Jeśli ona nie ma wewnętrzną gotowość do współżycia seksualnego, lub przynajmniej interesujące dla tego spadku może być uznana za korupcję nieletnich.

Stosowanie substancji odurzających ogół niemoralne.

Dlatego dziewczyny najlepiej poczekać do intymności pragnienie dojrzewają od wewnątrz i stać się świadomym, a następny będzie wiarygodnym partnerem.

Gdzie się kochać po raz pierwszy?

W przyjemnej atmosferze, eliminując stres. Usuń z pokoju lub podgadat czas, kiedy rodzice wracają do domu nagle.

Ekstremalne po raz pierwszy jest nieodpowiednie.

Zmieszany seks w samochodzie, lub nieoczekiwane miejsce w przyrodzie później. Pozbawienie dziewictwa wszystkich powinny być dobrze przemyślane. Załóżmy, obok WC i łazienka, wygodne łóżko stałej.

Mów lub rodziców?

Jeśli tak, to po pewnym czasie. Nie można odpowiednio traktować, zwłaszcza gdy związek z nich nie jest łatwe.

Ważnym punktem seks musi być zawsze bezpieczne.

Najlepszym rozwiązaniem – prezerwatywa masło (w razie potrzeby).

Cóż, jeśli partner będzie uczyć powstrzymać wytrysk: to wzajemne zaufanie można uzupełnić czopki dopochwowe.

Doustne hormonalne środki antykoncepcyjne Używać w ostateczności, mają szereg skutków ubocznych. To jest poważna ingerencja w organizmie kobiety. Poza tym, nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Około 70% nastolatków, którzy są aktywni seksualnie nie są chronione w ogóle. Niektórzy ludzie uważają, że wczesne eksperymenty seksualne bezpieczne, ale to jest naiwny. Lepiej zniszczyć pewną część romansu i emocji niż resztę życia.

To boli stracić dziewictwo?

To zależy od tego, co w obecnej sytuacji, jak ona spokojna i ufa mężowi. Jeśli wszystko jest w porządku, jak ogarnia podniecenie i ciepłych uczuć, ból nie będzie.

Również złamać błona dziewicza nie zawsze towarzyszy krwawienie. Ale jeśli dziewczyna była przerażona, jej mięśnie odcedzić i wzrost bólu.

Pierwszy raz: wygodną dla dziewczynek

Warunkiem jej pozycji leżącej.

Opcja pierwsza: dziewczyny poduszkę pod pośladki, kolana zgięte i przycisnął do piersi. W tej pozycji plew „rozciągnięty”, a różnica jest ułatwione.

Druga opcja: Dziewczyna leży na plecach i nogi na podłodze. Mężczyzna leży w dłoniach i powoli wchodzi.

Warto przypomnieć, że pierwsze doświadczenia seksualne (i dziewczęta i chłopcy) nadaje ton przyszłego życia seksualnego. Negatywny pierwsze wrażenie można pokonać, ale to wymaga czasu.

Dlatego też dbać o tych, którzy są obok ciebie!

Share →