Dekoracje Ciasto: najlepsze receptury kremów

Dekoracje Ciasto: najlepsze receptury kremów

Wielu z nas miłość do pieczenia ciast na święta, pomimo faktu, że w sklepach można kupić żadnego arcydzieła sztuki kulinarnej. I to nie jest tak pyszne domowe ciasto, choć czasem jest to prawda – właśnie wtedy, gdy jest gotowane własnymi rękami, a nawet wyłącznie urządzone – nie można porównać z niczym! Ponadto druga taka nie znajdziesz, bo to zostanie utworzony w jednym egzemplarzu. 

Zasadniczo, ciasta ozdobione kitu lub śmietany. Co więcej, bardzo często szczególnie do dekoracji przygotowanie ciasta praktyki drugiego kremu. Powoduje to, że one – ciecz do impregnacji ciasta i druga – grubość dla dekoracji.

Eksperci doradzają ci, którzy idą po raz pierwszy, aby udekorować swój tort, nie starają się powtórzyć to, co widziałem wcześniej złożoną arcydzieło. Wymyślić coś innego, stworzyć niezwykły wzór, który będzie elegancki, czysty i piękny. Należy być barwnika – lepiej nie nadużywać jasne kolory „kwas”.

Do dekoracji ciasta są lepiej przystosowane następujące receptury kremów.

Cream Oil

Ten krem ​​jest najbardziej popularna do dekoracji ciast i ciastek. On ma wiele instrumentów pochodnych receptur.

1. Krem Olej na mleko skondensowane. Rozgrzać masło – spójności powinna być jak gęstej śmietany, a następnie ubić w bujnej masy białym. Wlać mleko skondensowane w małych porcjach, nadal ubijając masło.

Po wszystkich mleka skondensowanego z oliwą, wiele z nich konieczne wstrząsnąć kolejne 15 minut bez zatrzymywania się. Krem jest gotowy.

2. Krem Olej na cukier puder. Sposób wytwarzania jest podobny do opisanego powyżej, lecz potrzebny do mieszania skondensowanego mleka cukier puder.

3. Krem Olej z rumem. Przygotowane jak opisano powyżej dodano na końcu kilka kropli esencji łyżki rumu lub kilka Romów.

4. Krem pistacjowy oleju. Przygotować krem, dodać dwie łyżki mąki frezowane do pistacji.

5. Krem Olej z czarnej porzeczki. Przygotować krem, dodać kilka łyżek soku z czarnej porzeczki i kwas cytrynowy – do smaku.

6. Krem z olejkiem czekoladowym. W gotowego kremu dodać 50 gramów ogrzewany czekolady i mieszać szybko.

Śmietana

1. Neutralny śmietaną. Funt śmietany miesza się z 1,5 szklanki cukru. Pokonać z mieszadłem, aż puszysty.

Dodaj wanilię.

2. Krem kwaśną cytryną. Lemon trzymać we wrzącej wodzie, aż będzie miękka. Pokroić na kawałki, usunąć nasiona, przejdź przez maszynkę do mięsa.

Wprowadź masę gotowego śmietaną.

3. Czekolada śmietany. Trzy łyżki kakao zmieszanego z cukrem, a następnie umieścić w gotowym kremem i pokonać aż puszysty.

4. Nakrętka-kwaśnej śmietany. Przygotować krem, jak opisano powyżej, dodać dwie filiżanki nie drobno posiekane orzechy włoskie. Wymieszać.

Białko kremem

1. Zimny ​​sposób. W rondlu umieścić 8 łyżek cukru, zalać szklanką wody i gotować, aż mieszanina nie sięgnie łyżką. W innym garnku umieścić cztery białka. Blachę w zimnej wodzie i bić pianę, aż puszysty.

Wlać do gorącego syropu cukrowego białek, wciąż ubijania masy ubijania. Dodaj kilka kropli cytryny olejków eterycznych lub kwasów lub innych aromatów i barwników.

2. gorąco. 5 białek miesza się z 1,5 szklanki cukru. Stale mieszając trzepaczka lub mikserem, śmietanę gotować w kąpieli wodnej. Dodaj sok z cytryny lub kwas – do smaku.

Krem gotów masy zaczyna oddalać się od ściany.

Krem „Charlotte”

Szklanka mleka zagotować, dodać wanilię i szklanki cukru, a następnie gotować przez piętnaście minut, stale mieszając na małym ogniu. Pokonać dobrze jajko. Delikatnie, cienki strumień, wlać syrop mleka w ubite jajko. Przynieś wagę do wrzenia, a następnie gotować na małym ogniu przez siedem minut, mieszając cały czas.

Cool. Miękkie masło pokonać aż puszysty. Wymieszać oba mas – mleko i olej.

Pokonać.

Share →