Dekoracji ściany w mieszkaniu

Dekoracji ściany w mieszkaniu

Czy chcesz stworzyć w domu atmosferę nie do opisania wrodzoną tylko w tym miejscu? Nie ma nic skomplikowanego wystarczy pomalować ściany. Co trzeba zrobić?

Najprostsze przedmioty i materiały. A nawet jeśli nie jesteś pewien, że masz możliwość nie bać artysty, obsługa jest bardzo prosta.

Dekoracja ścienna w apartamencie rozpoczyna przygotowania powierzchni do malowania ścian muszą być czyszczone dwa razy swój kit i szlifowane. Następnie, kierując się zaleceniami producenta farby, należy dwukrotnie zagruntować ściany, rozcieńczając go w wodzie w proporcji 1 do siedmiu. Wszystko to pozwala wielokrotnie spowolnić czas schnięcia farby, by uzyskać żądany marginesu czasowego, które jest wymagane w celu stworzenia jednolitej struktury. Ściany były pokryte cienką warstwą vodoemulsionku.

Nawiasem mówiąc, konieczne przez trzy dni jest kilka słów o poprzednim terminie do całkowitego wysuszenia.

Aby utworzyć cętkowany wzór na ścianie, należy użyć gąbki, dalej przetwarzane ściany. Uwaga farba nie myć być białe, należy stonowanych, lekko. Jest w stanie dać bardzo kontrastujące decyzję.

Co zrobić, gdy kamnevidnoe powierzchni i powinno być dalsze tynku przed malowaniem? No cóż, pierwszą rzeczą, że musi być oczyszczone z kurzu i brudu, wycięte i wziąć guzki wykonać nacięcia oddzielnie w celu usunięcia olejów, żywic i farb.

Aby przygotować powierzchnię, jak również i trzeba stosować specjalny elektronarzędzi. Co dokładnie? Ręczny młot młot pneumatyczny i elektryczny.

Nie jest w porządku i kącik szczotka ręczna przeznaczona do czyszczenia cegła, kamień i powierzchni betonowych. Nie zapomnij także o elektrycznej wiertarki.

Po długich etapów przygotowawczych, w końcu zaczyna dekoracja ścian w mieszkaniu. W murach wykonanych z kamienia łamanego szwach roztworu do nie mniej niż 15 milimetrów. Jako powierzchnia musi być oczyszczony z brudu i pyłu ręcznie lub na drodze poprzednio wspomnianej narzędzia mechanicznego.

Ale jeżeli ściana jest bardzo stara, to konieczne jest dalsze nasech.

O nowych murów ceglanych miejscowe stawy musi wybrać co najmniej 15 milimetrów dalej oczyszczać. Jeśli musisz go po prostu trzeba więcej obmesti i posiekać. Stary mur można wytwarzać jako nowy obróbki w podobny sposób.

Więcej artykułów z tej sekcji:

Share →