Dekoracyjne poduszki z koronką

Dekoracyjne poduszki z koronką

Zła pogoda jesienne deszczowe i stara się prowadzić nas do domu, gdzie czeka na komfort i ciepło, ulubioną poduszkę. Czy masz ulubione miękkie i piękne poduszki lub już znudzony stary?

Grachev Marina oferuje bardzo prosty i elegancki Sposób wykonania dekoracyjne poduszki z rękami z koronki.

Marina kocha wszystkich rzeczy nowych, nieznanych i zawsze lubię próbować nowych sztuki ręcznie. Zaangażowany w robótek od dzieciństwa, opanował wiele wspólnych obszarów, takich jak na drutach, szydełkowania, haftowania, makrama, haft.

Następujący Master Class. Zapewnienie Marina naszą stronę, można łatwo tworzyć unikalne dekoracje do Twojego wnętrza .

Taka magia podkładka Można udekorować swój pokój lub sypialni. Aby zrobić to, potrzebne będą 3 rodzaje tkanek:

  • biała satyna,
  • białe koronki;
  • czerwone tkaniny do bazy.

Do podstawy, pożądane jest, aby wziąć więcej gęstość tkanki lub wstępnie szyć oddzielnie w przypadku większości poduszce i ma oddzielnie – dekoracyjne poduszki. W przeciwnym razie, wyściółka (w tym przypadku, długopis) wyjdzie źle.

Najpierw musimy zdefiniować rozmiar przyszłe klocki i wyciąć tkaniny na długość x szerokość cięcia bazy 2. Nie zapomnij zostawić naddatek szwu od co najmniej 1 cm.

Teraz zdefiniowania kształtu i dekoracji odpowiednio wycięte białej satyny i koronki. Marina zaleca zwrócić pierwsze wzorzec na papierze, a następnie przesłać je do tkaniny z pokładów zakresie.

Sew razem elementy wystroju wnętrz i jak prasować.

W szwach, w niektórych miejscach, które mogą ozdobić koralikami i atłasowych wstążek. Nie bój się marzyć, podejść do sprawy kreatywnie i dać upust swojej wyobraźni!

Gotowy dekoracja zastosowanie podstawy do jasnych poduszki. Podstawa podkreśla rysunek koronki.

Teraz pokrycie tak, że wystrój koronki i satyny wewnątrz i okazalsyasya szyte szwy boczne poduszki. Upewnij się, że jest w pełni szew chwycił krawędź wystrój. Nie zapomnij zostawić otwór, przez który można wypełnić i włączyć się w poduszkę.

Nasz Widok handmade poduszki- jest już prawie gotowy! Pozostaje go włączyć wypełniacza twarzy i gry.

Na swoich klocków Marina pomocą rysika, ale każdy wypełniacz. że masz.

NIE szycie szyte krawędzi poduszki (Ręcznie lub na maszynie do pisania) i można szukać odpowiedniego miejsca we wnętrzu.

Na tej samej zasadzie można wykonać serię poduszek: jedną tkankę, ale różnią się w formie dekoracji. Wspólnie tworzą piękne zespół smyczkowy do Twojego wnętrza .

Wielkie dzięki dla autora tego pomysły i master class. Marina Grachev.

Share →